Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sobota... hmm mogoce... bomo vidl kaj bodo mati rekli :slap:

drgac je biu pa dons en zlo lep dan... sm se sou po 2h mescih pelat :D kwa je blo zakon... :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če gremo ke u Padovo in če peljem pol povem prej tuki, morm mal preračunat kolk bi pršlo nafte-če se bolj splača it s atobusam, pol gremo raje z busam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če gremo ke u Padovo in če peljem pol povem prej tuki, morm mal preračunat kolk bi pršlo nafte-če se bolj splača it s atobusam, pol gremo raje z busam

ok deal ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če gremo ke u Padovo in če peljem pol povem prej tuki, morm mal preračunat kolk bi pršlo nafte-če se bolj splača it s atobusam, pol gremo raje z busam

jst ti že zdej povem, da se bl splača z busom jet, ker ko hodš po sejmu se zmatraš pa pol še domov vozt ni lih varno! tko da priporočam, da se gre z busom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm kr istga mnenja da gremo wsi z busam. pa še mal bl žiwo bo wse skup :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :smoke: :smoke: :SS :SS :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je 260km iz ljubljane, če gremo iz recimo postojne je tudi neki podobnega ker morm it jest iz Ilirske gor in pol nazaj...

Torej na hitro pride to500km -> 5×7litrov na 100km, kar nanese 35 litrov, nafta je 220dsit, kar nanese na veliko 8000sit, deljeno s 5 ali 4 folka pride to max 2000sit na osebo, kar je malo, če grem do ljubljane in nardimo vse skup 600km je to okol 10k sit, kar je 2-3k sit na osebo....

Jest sm za, še doma je treba vprašat če mi dajo afto in gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če gremo ke u Padovo in če peljem pol povem prej tuki, morm mal preračunat kolk bi pršlo nafte-če se bolj splača it s atobusam, pol gremo raje z busam

Ja jst ti kr povem da se po moje bl splača z busom ker tistim tvojim 600km lahk takoj še ene 100 prišteješ ker se bomo po italiji lovil in zgublal na veliko .)

Drgač pa če se bomo zmenil lahk gremo tut z avtom...men je vseen sam da se gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej burek?Si se kej zmenu?Treba se bo zment al gremo z avtom al z busom da se prjav za avtobus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol pa to je komi cez en mesc... pocas pocas... kam se vm tok mudi... :slap:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko za avtobus se je treba mislm da do 10.1. prjavt bi blo pa pametno se do novga leta ker drugač zna bit vse zasedeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist k gre naj napiše da gre za 100% pa da se zrihta en awto bus, al pa awto w drugem primeru pa se prjawmo pa gremo

ps: js še newem točn če lah grem bom pa sporoču tm do tretjega jan. doma so... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne grem... ni kesa... jebemtitaveselidecembrpress <_<

lol ... ja jst tud nism preprican ceprov bi rad sel sam kej ko je denarnica skor prazna .... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja tko nekak ja .... ja sam je res mrzlo ej moooo sm sel sam mojo prasicko sprobat pa sam skupej ene 20m poti sm prsu nazaj sm mel ze ledene svece iz nosa :D

HEH :D

Jst sm tut včer mojo DT-jko nazaj uštimu.

Me ni zadržu nič mraz lih tko sm šu na eno 2km dovgo furo.To pr -5°c brez čelade,rokavic,brez jakne.Po 200m sm biu trd na motorju ko..... :stupid:

Tut norci morjo bit... :lol1: :lol1:

ja mene je tud premamilo sm sel kar brez mask kao aprilia naked :D hehehe :P ma sm hmal prsu nazaj :D dobr si da si 2km zdrzu :D

jest sm pa 10km naredu! beat that! if you dear :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa 10km naredu! beat that! if you dear :devil:

mhm vesele cestitke :lol: pa res v garazi mojo ljubico bozam kokr da bi jo po mrzlem gonu :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql je... jest se grem usej vozit na najlepsi mozn dan, oblecen k eskim, pa se to sam po takih cestah k so na soncu pa suhe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh sej jst tut nimam keša sam bi šu vsaj mal motorje gledat pa mal se sprehodt med motoristi in motoristkami :D

Ej super sobotni izlet če mene prašate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!