Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kaj ste preveč zgrešl temo pa je moderatorjm prekipel :P

ma niti ne kr je bla tema od nsrke .... pa kar zaklenjeno .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm a mi daš cifro al pa mail od njega?

041 699 004 Jurij Vegelj, Kamnik usnjarska ul. 9! pa reč mu da ti je Čebulj to powedu .) ej je tanajbolš mehanik dalč okol!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

041 699 004 Jurij Vegelj, Kamnik usnjarska ul. 9! pa reč mu da ti je Čebulj to powedu .) ej je tanajbolš mehanik dalč okol!!!

pa ma prav servis pa to al popravla doma kr tak pač iz veselja? :) pa tnx ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti predlagam Avto Šiler nad rondojem v pesnici http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/avto.siler/ sem pri njih kupil Varo in je tam redno servisirana...poglej si na njihovi spletni strani kaj pa poklici...drugace pa uradni serviser za honda, suzuki, kawasaki (tud ful nekih diplom od suzukija not pa to) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ma prav servis pa to al popravla doma kr tak pač iz veselja? :) pa tnx ti

nene sj ma servis, sam ne se prec ustrast k ga vids, pa notr njegovo "delavnico"

Kr ql urihtu RSko, sam ne vem zakaj kurba ni mi frgazrja nastel, k jebe u 3pm!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ma prav servis pa to al popravla doma kr tak pač iz veselja? :) pa tnx ti

1. dost težko ga je najdt

2. bl mejhna delawnca

3. ne smeš se prestrašit ker ma use nametano ukoli

4. je ful faca

5. mogoče kkšno malenkost pozabi (kšn listk mu na kestl nalimi kwa use hočš da ti uštima)

6. pocen je FUL!!!

7. mehanik 1A!!!! poprawlja pa use kr je na dweh kolesih pa da ma mašino

8. men ja aprilio uštimow u piko!!! k me je vomberger samo odslowu k sm jo ke prpelow, je jure reku ni problema bomo uštimal :OK: :OK: :OK:

če še kj ne weš pa praš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ne drgač bi se šlo z avtobusom samo sam neb šu no .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. dost težko ga je najdt

2. bl mejhna delawnca

3. ne smeš se prestrašit ker ma use nametano ukoli

4. je ful faca

5. mogoče kkšno malenkost pozabi (kšn listk mu na kestl nalimi kwa use hočš da ti uštima)

6. pocen je FUL!!!

7. mehanik 1A!!!! poprawlja pa use kr je na dweh kolesih pa da ma mašino

8. men ja aprilio uštimow u piko!!! k me je vomberger samo odslowu k sm jo ke prpelow, je jure reku ni problema bomo uštimal :OK: :OK: :OK:

če še kj ne weš pa praš .)

lepo da se se je drugje najdejo dobri mehaniki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, mene na žaLost ni blo tle gor k mi je net crknu, pol pa še rezrvn modem...

Glede Padove, jest bi šu, fotru morm še rečt če mi posodi afto.... Stroške si razdelimo... Furat mi ni tak problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, mene na žaLost ni blo tle gor k mi je net crknu, pol pa še rezrvn modem...

Glede Padove, jest bi šu, fotru morm še rečt če mi posodi afto.... Stroške si razdelimo... Furat mi ni tak problem...

to burek :OK: :OK: ni panike a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa zj pomoje ne grem, ker sm w minusu na banki :cry: pa 18. šele plačo dobim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi Grčar, pa Killroy (bla sta v Milanu) da se bolj splača it z busom, tko da če grem grem z busom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi Grčar, pa Killroy (bla sta v Milanu) da se bolj splača it z busom, tko da če grem grem z busom!

ja, folk verjemte da se bolj splača z busom tja jet, ker če greš z avtom, maš probleme s parkiranjem, pa te italjani k ne znajo vozt, se lahko kkšn zabije in pol so problemi, pa $$$! tko da se najbolj splača z busom!

dejte povedat kok nas bi šlo, pa se tja pokliče in se rezervira sedeže! Dejte napisat tisti k ste 100% da greste!

jst grem 100%

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao za nsrko pa so nam kr temo zaklenli...

Sm TC-ja prašov, zakaj je zaklenjena, pa je reku da je Zok brez da bi kaj rekel zaklenil temo. Jutr jo bo TC mal počistu in nato odprl, tko da bo ju3 tema od Honde NSR spred odprta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se zmenmo da nas primorce poberejo na Fernetičh pol ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!