Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja pol povej, kdor prvi pride prvi melje! Jest mam trenutno 3 place zasedene zame in za 2 frenda, najverjetneje 1 ne gre... Pobiram pa Postojno, Kozino, pa še kej blizu, sam platili pa boste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol povej, kdor prvi pride prvi melje! Jest mam trenutno 3 place zasedene zame in za 2 frenda, najverjetneje 1 ne gre... Pobiram pa Postojno, Kozino, pa še kej blizu, sam platili pa boste...

kaj ti to zdej mislš: za bus al za avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej fantje zmenmo se no...če se ns najde 4 iz Lj bi lahk tut jst mogoče avto uzeu sam sm bl za to da se gre z busom-cenej,varneje,skratka bolš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, kaj mislte da nas bo bus pršu v Ilirsko iskat, pa Postojno pa Vipavo? tudi mi mormo pridt do LJ oz. do fernetiču če se zmenmo pri prevozniku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Padovo:

Kontaktna oseba za rezervacije: Matevž Čokl

GSM: 041/ 402-910

E-mail: info@motoguzzi-si.com

Število mest je omejeno, zato prosim za čimprejšnjo prijavo, najkasneje do 10.01.2006!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zalost je še nimam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jo pa hmau dobim :D :D

wellcome! Še motor kup, pol gremo pa kkšno skupno furo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baHa zj iščem mau po avtonetu

drgač bi eno rableno kupu :)

kaj pa iščeš: cestni motor, enduro, čoper...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem pa aprilio rs 125 :OK: :OK:

ne wzet starejše od 5-6 let k bojo sam problemi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem pa aprilio rs 125 :OK: :OK:

to stari welcom !!! aprilien ja ja natjulih :D :OK: :OK:

ne wzet starejše od 5-6 let k bojo sam problemi!!!

lej tko bom reku ..... uglavnm ni vazn kir letnik je kupi pac kar ti je vsec .... samo kupi tko da bo bla generalna ze narejena in da bo mel tipo vse racune od servisev. (in da o generalni doma sploh ne govorimo!!) drgac pa da si najbl gvisn kupis eno ribneno za male pare .... pol pa das k mehaniku in ti jo za cca 100k ustima tko da ti bo gate zdrmal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važn kok staro nabaviš,lahk tut novo,problemi bodo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važn kok staro nabaviš,lahk tut novo,problemi bodo :BUA:

z tem se popolnoma strinjam imam aprilijo 2004 letnik z 14500km. in so se že začeli problemi. med sezono mi je crknil neki hudič na kuplongi sem bil mesec in pol brez motorja. (hvala bogu da so vsaj pod garancijo naredili) zaj pa tak. stalno neko zajlo vtrga. tak da me ima da bi vse zamenjal in pol imel mir spet en čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z tem se popolnoma strinjam imam aprilijo 2004 letnik z 14500km. in so se že začeli problemi. med sezono mi je crknil neki hudič na kuplongi sem bil mesec in pol brez motorja. (hvala bogu da so vsaj pod garancijo naredili) zaj pa tak. stalno neko zajlo vtrga. tak da me ima da bi vse zamenjal in pol imel mir spet en čas.

regulacijski wijak se ti je obrabil :P to mi je womberger reku da je kronična bolezen aprilij rs 125 :P :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

regulacijski wijak se ti je obrabil :P to mi je womberger reku da je kronična bolezen aprilij rs 125 :P :BUA:

mhm ??? kje to pride ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ??? kje to pride ?

wzameš pokrow kuplenge gol so tm tiste lamele men se zdi, točno na sredini na osi, oz. gredi je prišraufan ta wijak dolg ene 1 cm na nawadni izwijač, no ta wijak ti požre tok da mislš da ti je kuplunge zmankal :BUA:

to sm pr frendu šraufow k mu ga je požrlo ma pa rs 125 99l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wzameš pokrow kuplenge gol so tm tiste lamele men se zdi, točno na sredini na osi, oz. gredi je prišraufan ta wijak dolg ene 1 cm na nawadni izwijač, no ta wijak ti požre tok da mislš da ti je kuplunge zmankal :BUA:

to sm pr frendu šraufow k mu ga je požrlo ma pa rs 125 99l.

in ka ti to nardi ??? a motor kar crkne al kko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ka ti to nardi ??? a motor kar crkne al kko ?

ne ne, skoz bl mehka ročka bo, pol bojo bl trde prestawe, po pa nowš mogu weč prestawlat, pa pol morš olje menat k je ceu kup opilkow not. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zamenaj če maš kšne take probleme...bolje takoj zamenjati kot da so potem sami problemi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, skoz bl mehka ročka bo, pol bojo bl trde prestawe, po pa nowš mogu weč prestawlat, pa pol morš olje menat k je ceu kup opilkow not. :BUA:

U pizda po ma moja RSka tut tak sindrom :cry: :BUA:

What to do?Zamenam tist vijak al ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!