Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kako ste fantje se po dolgmu času mal javlam :) more bit čim prej pomlad da se gremo spet mal pelat prov pogrešam že motor :)

o, kwa je zdej! Te že res en cajt ni blo tle na forum. pomlad bomo pa še neki cajta čakal (nažalost :cry: ), ker tale sneg je kr neki (no na smučiščih je ql) sam motor pa tut že jst pogrešam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh js sm pa dons naredu 15 drsečih kilometrov, sam je blo huudoooo, vcasih pa nism vedel a sedim na motorju al na saneh :D

Uživite, pomlad bo kmal tu!! :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjah...veš kako bo.

Konc februarja bo že vse suho,sneh se bo stopil ceste bojo suhe,pol ga bo pa marca spet ene 30centi nasul... :cry:

zihr bo tko :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se komu zajla za sklopko utrga, najbolj da se zapele na kolesarsko stezo, pa lepo v drugi prestavi fura :D ane burek? Sva midva tole že sprobavala :lol1: :lol1: :lol1:

Ja nekaterim se pa še v glav mal udtrga pa gasa do doma brez zajle :P

Drgač pa brez veze čakat na spomlad k itak bo še 2 mesca pol do junija tok peska na cest da razn endur motoristi ne bote mel prevelzga užitka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaterim se pa še v glav mal udtrga pa gasa do doma brez zajle :P

Drgač pa brez veze čakat na spomlad k itak bo še 2 mesca pol do junija tok peska na cest da razn endur motoristi ne bote mel prevelzga užitka :D

še edn od razlogow da sm si dt-jko nabawu :OK: :yea1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se šou danes vozi s twjko po snegu pa je prow ql lepo nosi zadnji konc :D sam pa komaj čakam da bom lahko varoo peljal na sprehod!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojmu frendu se je utrgala zajla za sklopko(rs 250) in to tm pr mašini.in kaj je naredu lih u drugi je meu..biu je pa 20 km od doma...furu je skoz u drugi na dvorišču mu je pa crknla tko da...ni se za hecat.al si zrihtite ptevoz domov al pa pripravt keš za nov menjalnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojmu frendu se je utrgala zajla za sklopko(rs 250) in to tm pr mašini.in kaj je naredu lih u drugi je meu..biu je pa 20 km od doma...furu je skoz u drugi na dvorišču mu je pa crknla tko da...ni se za hecat.al si zrihtite ptevoz domov al pa pripravt keš za nov menjalnik :P

ko se je men zajla odtrgala, sm biu lih pr Hotelu LEV, (5km od doma) in pol sem lepo na kolesarsko stezo zapelov pa v drugi lepo počas do doma! Mal problemov sem meu na križiščih, ampak pol mi je retal nekak do doma pridt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste fantje se po dolgmu času mal javlam :) more bit čim prej pomlad da se gremo spet mal pelat prov pogrešam že motor :)

RSmaniac ****** :wub: :wub: :wub: wellcom back *** :blush:

:P hehe pustmo joke :P am .... ja nc hmal se bo treba zmenit za furo ... in kot smo ze rekli je prva turca do obale !! TKO DA POGLEJTE TA POST !!!!!!!!!!!! PREBERTE !!!!!!!!!!!! :D cim vec folka .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSmaniac ****** :wub: :wub: :wub: wellcom back *** :blush:

:P hehe pustmo joke :P am .... ja nc hmal se bo treba zmenit za furo ... in kot smo ze rekli je prva turca do obale !! TKO DA POGLEJTE TA POST !!!!!!!!!!!! PREBERTE !!!!!!!!!!!! :D cim vec folka .... :D

prva fura je do vulkanizerja, druga je do serviserja... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojmu frendu se je utrgala zajla za sklopko(rs 250) in to tm pr mašini.in kaj je naredu lih u drugi je meu..biu je pa 20 km od doma...furu je skoz u drugi na dvorišču mu je pa crknla tko da...ni se za hecat.al si zrihtite ptevoz domov al pa pripravt keš za nov menjalnik :P

Ah nič presenečen...Aprilija pač :lol1:

Yamaha preverjeno zdrži vsaj 110km brez sklopke s šaltanjem vred :worship: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js urihtam do sobote motor tako da v sobot če bo lepo vreme gremo lakho en điro do obale...

tipo bi sopal do obale v najvecji ledeni dobi :D car ... :OK: :D to sm mislu zacetk sezone ne pa zej dej :D v raši je se sneg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz hrpelj do obale, če gledaš je mraz do črnega kala, torej zame nekje 10km (popravte me če se motim) pol dol je itak malo topleje... greš do kopra pa nazaj, če te zebe se obrneš prej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz hrpelj do obale, če gledaš je mraz do črnega kala, torej zame nekje 10km (popravte me če se motim) pol dol je itak malo topleje... greš do kopra pa nazaj, če te zebe se obrneš prej :D

To je res samo v petrinjah npr je še vedno sneg, ki se čez dan tali in pol je motra cesta, to ni blem, sam pol popoldne k zamrzne me zanima koko se boš fural po ledu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bo kdo spomnu še s kšnim kolegom al pa kolegico kak krog zapelat v telm mrazu...se zna Butec in butec scena zgodit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz hrpelj do obale, če gledaš je mraz do črnega kala, torej zame nekje 10km (popravte me če se motim) pol dol je itak malo topleje... greš do kopra pa nazaj, če te zebe se obrneš prej :D

kaj pa burja? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ob pol petih sm se pelu u kamnik k juretu, ko pa to ZEBEEEEEEEEEEEEEEE!!! sm dau delat serwis, pa gume, pa blokade, pa bl gosto olje mi bo dau spredi u moltizerje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst bom šou spomlad tud mal vegla pogledat da mi mal pove če še uredu motor dela...

prej pejd k bo mu zih welik dela pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kak burja, pa če se oblečeš ni frke js sm se vozu 1 uro s twjko po snegu, pa sm meu sam žabe pod akubojkami pa rokavice od krosa pa jakno s podlogo, spodj pa navadne čevlje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kak burja, pa če se oblečeš ni frke js sm se vozu 1 uro s twjko po snegu, pa sm meu sam žabe pod akubojkami pa rokavice od krosa pa jakno s podlogo, spodj pa navadne čevlje...

ja čez 10 let boš pa jokow da te use boli :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!