Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mah kak burja, pa če se oblečeš ni frke js sm se vozu 1 uro s twjko po snegu, pa sm meu sam žabe pod akubojkami pa rokavice od krosa pa jakno s podlogo, spodj pa navadne čevlje...

lol me prou zanima kk bi vozu pol k ti s strani potegne pa te sam zlozi... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol me prou zanima kk bi vozu pol k ti s strani potegne pa te sam zlozi... :blink:

če towornjak podre bo motorista tut B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn ce mas naked-a... mejn plastik-> mejn upora :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če towornjak podre bo motorista tut B)

jah .... al pa ko prids v podnanos snames vse maske dol .... pol se pa po burji peljes lepo skoz vipavo in v ajdovscini das maske nazaj gor ... :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa u soboto naredu 60km :D

Hmal so mi prsteki odpali, ma je blo vredno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa burja? :doze:

Še bol a ne...prot morju bi še moja tam bliz 200 šla :yea1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bol a ne...prot morju bi še moja tam bliz 200 šla :yea1: :P

prod morju bl težko kwečm nazaj prozi sloweniji, k od obale notr piha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni burja s hribov dol? V Vipavi vleče proti morju kukr jest vem :?

burja piha od SV proti JZ...Sm se spet mal uglasila zdj me pa spet 100 let ne bo :D

i guess se srecamo kje na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am .... ja nc hmal se bo treba zmenit za furo ... in kot smo ze rekli je prva turca do obale !! TKO DA POGLEJTE TA POST !!!!!!!!!!!! PREBERTE !!!!!!!!!!!! :D cim vec folka .... :D

ej BaHa, ena izmed prvih fur v tej sezoni bo na Jezersko, da mal ponovim polaganje čez ovinke :kva2: :yea1:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za k jezersko je zakon.... Enkrat bi se lohk tisti k v lj hodmo v šolo dobl na pijači da kšno rečemo k se že dolg nismo vidl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za k jezersko je zakon.... Enkrat bi se lohk tisti k v lj hodmo v šolo dobl na pijači da kšno rečemo k se že dolg nismo vidl....

a jest tu velam, k na fax u lj hodm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prod morju bl težko kwečm nazaj prozi sloweniji, k od obale notr piha :grim

.)

Kokr vem piha s celine prot morju...

P.S.:

Ja zmenmo se za eno pjačo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni burja s hribov dol? V Vipavi vleče proti morju kukr jest vem :?

tocn tko ...

burja vlece v bistvu iz nanosa. pa se gor nabira mrzu zrak in pol sopa v sunkih dol po hribu kr je mrzu zrak tezji in sopa pol dol cez kras na morje ... :)

:blush:

ej BaHa, ena izmed prvih fur v tej sezoni bo na Jezersko, da mal ponovim polaganje čez ovinke :kva2: :yea1:

hm .... drgac pa kjee je sploh jezersko ?? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi še nikol slišu za mejni prehod jezersko? No mi nevem če bi šli čist do mejnega prehoda sam bi se pa prej ustavl pr jezeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi še nikol slišu za mejni prehod jezersko? No mi nevem če bi šli čist do mejnega prehoda sam bi se pa prej ustavl pr jezeru.

Ja sam ste res pametni za to jezersko, ker je ta cesta prevozna za motorje sele pol sred poletja, d ni mraz d ti use prmrzne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ste res pametni za to jezersko, ker je ta cesta prevozna za motorje sele pol sred poletja, d ni mraz d ti use prmrzne!

Ti se itak oblečš pa furaš pr 0°C tko da zate ni problem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se itak oblečš pa furaš pr 0°C tko da zate ni problem .)

OK no si problem ni toksn za motorista, kakor za motor, vecina ceste je v senci pa se sneg ne stopi ze marca pa ful vlazno je use skupi, grčar bi rd pa v takih pogojih "polagov" :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :lol1: :lol1:

Brez zamere grčar, sam pred poletjem js nebi su na Jezersko z motorjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK no si problem ni toksn za motorista, kakor za motor, vecina ceste je v senci pa se sneg ne stopi ze marca pa ful vlazno je use skupi, grčar bi rd pa v takih pogojih "polagov" :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :lol1: :lol1:

Brez zamere grčar, sam pred poletjem js nebi su na Jezersko z motorjem!

Kwa ti mislš da je tm sneg do avgusta? :hmm: Sej itak ko bo 15 stopinj se še ne bomo fural (vsaj jst ne) tko da pol aprila se bo pa tut sneg počas stopil! Itak najprej morm servis narest, nove gume gor dat...

ej žiga, a greš stavt, da bo šou daelim do tačke (v ovinku) ? :naughty: sam da bojo nove gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa ti mislš da je tm sneg do avgusta? :hmm: Sej itak ko bo 15 stopinj se še ne bomo fural (vsaj jst ne) tko da pol aprila se bo pa tut sneg počas stopil! Itak najprej morm servis narest, nove gume gor dat...

ej žiga, a greš stavt, da bo šou daelim do tačke (v ovinku) ? :naughty: sam da bojo nove gume...

Jah moja rs-ka pa ne k sm dol pobrov tiste cepke k sm preveckat zapenjov po tle pa skos trese :)

tega glih nom stavu, grem pa stavt kdo bo prei dol, seveda dam ti neki cajta prednosti sam useen... :naughty:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah moja rs-ka pa ne k sm dol pobrov tiste cepke k sm preveckat zapenjov po tle pa skos trese :)

tega glih nom stavu, grem pa stavt kdo bo prei dol, seveda dam ti neki cajta prednosti sam useen... :naughty:

ok, jst grem tut stavt!!! sam to bomo šli en dan, k ne bo tok folka gor, da me ne bojo kkšne Renault Lagune strašile po ovinkih :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!