Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ok, jst grem tut stavt!!! sam to bomo šli en dan, k ne bo tok folka gor, da me ne bojo kkšne Renault Lagune strašile po ovinkih :lol1: :lol1: :lol1:

Ja sam ne pred poletjem na tisti cesti, k že tko ni glih kvalitetn asvalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ... a je lepo tam ??? kr se ful meniste sam jst ne vem to ... ma kje pa to? stajerska ?

jst sm se zmeri za obalo ... kej praveste ? recimo za furo ? ma dej dans so me prstki kar srbel .... k sm sel iz sole lepo trije tipi sopali szi ninjo, rsv pa cbrko ... moo :) hihi :P cimprej treba kam it :P zej ze lepo vremcke tle ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asvalt pa tm res dobr drži!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

je blo to sarkastično al že cinično :lol1: :lol1: :lol1:

nebi razpravlov o kvaliteti asvalta, kr se mi res ne zdi potrebno, reku bom samo DA

:lol1:

hm ... a je lepo tam ??? kr se ful meniste sam jst ne vem to ... ma kje pa to? stajerska ?

jst sm se zmeri za obalo ... kej praveste ? recimo za furo ? ma dej dans so me prstki kar srbel .... k sm sel iz sole lepo trije tipi sopali szi ninjo, rsv pa cbrko ... moo :) hihi :P cimprej treba kam it :P zej ze lepo vremcke tle ...

OK zdj pa dost baha, poglej si zemljevid, drgac bi mogu pa to tut pri geografiji uzet, to je gorenska, mejni prehod z avstrijo, pelš se pa tm čz britof če ti je kj več jasn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdj pa dost baha, poglej si zemljevid, drgac bi mogu pa to tut pri geografiji uzet, to je gorenska, mejni prehod z avstrijo, pelš se pa tm čz britof če ti je kj več jasn .)

a ma ja ..... vem kje je prblizn ...

sam hotu sm rect da se nism bu tam nikol ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei gre kdo v bližnji spomladi al pa se kj prei ce bo dost toplo v LOUISa??Kr js bi nucu ene skorne kupt,a pa ne vem kje tocn se gre, pa ce ma kdo namen it gremo lahko skupi, js bi su drgac z motorjem, al pa kakorkol ze??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi razpravlov o kvaliteti asvalta, kr se mi res ne zdi potrebno, reku bom samo DA

:lol1:

asvalt na Jezerskem je grob in zato tudi v ovinkih dobro drži! Če maš pa slabe gume, ti pa ne morem pomagat :D Jst sm meu 5 let stare gume, pa mi niti enkrt ni zdrsnla guma tko da oprijem je men čist ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem pa takoj aprila k nebo vec snega u portoroz na kavo :grim jebovsjezerskopress :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam pomoje je zej tam se sneg ? tko da ne vem kok bo primeren za prvo furo ?

ja itak da je zdej sneg :slap: sej sezona se začne šele aprila al pa maja <_<

jest grem pa takoj aprila k nebo vec snega u portoroz na kavo :grim jebovsjezerskopress :devil:

jst tut, si mi še kavo doužn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asvalt na Jezerskem je grob in zato tudi v ovinkih dobro drži! Če maš pa slabe gume, ti pa ne morem pomagat :D Jst sm meu 5 let stare gume, pa mi niti enkrt ni zdrsnla guma tko da oprijem je men čist ql

jah itk ti ne gres vec v ovinke kakor 50, tko d ne govor kok je pomembna podlaga, k bos mev kko hujso masinco bos tocn vidu kaksne morjo bit razmere d bos lahko uspesno polozu in se vn prsu iz ovinka ;) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem pa takoj aprila k nebo vec snega u portoroz na kavo :grim jebovsjezerskopress :devil:

se ti pridruzujem .. ce se bo dalo ze kej prej .... :P uglavnm se ze zacenjajo lepi dnevi hihi :P mmm pa se portoroz mmmmm tiste prasicke tam s sexy ritkami na rolarjih mmmm njami njami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah itk ti ne gres vec v ovinke kakor 50, tko d ne govor kok je pomembna podlaga, k bos mev kko hujso masinco bos tocn vidu kaksne morjo bit razmere d bos lahko uspesno polozu in se vn prsu iz ovinka ;) :yes:

dej žiga, spet hvalš svojo ˝mašino˝ :lol1: :lol1: :lol1:

jst sm ti itak že svoje povedu, tko na ne spet nabijat! Sej zarad mene ti ni treba nikol več na Jezersko it al pa km drugam, kamor bomo šli mi!

ovinke na jezerskem sm pa pelu 90km/h + in ne 50 tko kot si ti reku!

pa ne da se mi s tabo kregat, ker mi greš dobesedno na :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet so je prsla na dan agresija ki je posledica pomankanja meditacije na motorju :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet so je prsla na dan agresija ki je posledica pomankanja meditacije na motorju :slap:

se strinjam ... ne vem zakaj se zgodi to ravno zigcu in grcarju ? :D lool :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet so je prsla na dan agresija ki je posledica pomankanja meditacije na motorju :slap:

ja ja ta sindrom že od prej poznamo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja, v koncni fazi rata pa grča-zgolijeu sindrom :kva2: :devil: šala, šala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja, v koncni fazi rata pa grča-zgolijeu sindrom :kva2: :devil: šala, šala

:slap: :slap: :slap: looooollll :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja, v koncni fazi rata pa grča-zgolijeu sindrom :kva2: :devil: šala, šala

nobenga sindroma ;) ker BMK za njega in njemu podobne otroke! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah itk ti ne gres vec v ovinke kakor 50, tko d ne govor kok je pomembna podlaga, k bos mev kko hujso masinco bos tocn vidu kaksne morjo bit razmere d bos lahko uspesno polozu in se vn prsu iz ovinka ;) :yes:

Kok greš pa ti loh v ta ovink?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo tm :lol1:

ej gremo enkat gor wsi k smo tle, js mam jezersk 10 km stran oz me spotoma poberete pa še bližnce poznam do predworw odspodi... pa bomo pa widl kdo bo pru pr jezeru pa pru na pumpi uspodi...

btw... js sm z zablokirano dt-jko pa z slabimi gomami biu pru dol sam uzadi pustu napileno rs.ko pa nsr.ko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... :doze:

aha kwa, a mi ne wrjameš??? bom še one dwa gor powabu k sm jih uzadi pustu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!