Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dobr pa pridte u logatc, gremo logatc-laze, je ravnina pa ovinki... tm vs jest use zadi pustim... ziga ns kje u litiji, ful to tezko na domacem terenu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej žiga, spet hvalš svojo ˝mašino˝ :lol1: :lol1: :lol1:

jst sm ti itak že svoje povedu, tko na ne spet nabijat! Sej zarad mene ti ni treba nikol več na Jezersko it al pa km drugam, kamor bomo šli mi!

ovinke na jezerskem sm pa pelu 90km/h + in ne 50 tko kot si ti reku!

pa ne da se mi s tabo kregat, ker mi greš dobesedno na :SS

Od kje d FUCK d js hvalim svojo masino?????

In zakaj d FUCK hotu prepirat s tabo????

Sam ne govort d ti "po kolenu" polagas ovinke, ker jih pa ce ne mors ker imas "krila" na motorju to mislim une stopalke ki so podobne pedalom na kolesu :lol1: :lol1: :lol1:

Pa zakaj d FUCK ste usi zacel z tem kdo ga bols polaga????Res froci na KVADRAT!!!!!

jah itk ti ne gres vec v ovinke kakor 50, tko d ne govor kok je pomembna podlaga, k bos mev kko hujso masinco bos tocn vidu kaksne morjo bit razmere d bos lahko uspesno polozu in se vn prsu iz ovinka ;) :yes:

NO KJE D FUCK SPET HVALIM JS SVOJO "MAŠINO" povej zdj GRČAR!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mir..... Pa nikol ne morš rečt da si prvi tm pa tm k nikol ne veš kje se kšn norc najde.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mir..... Pa nikol ne morš rečt da si prvi tm pa tm k nikol ne veš kje se kšn norc najde.....

PRVI????HAHAHA se hecaš, z 125 pa prvi :lol: :lol: :lol:

Itk pa pod nobenim slučajem ne mislm dirkat po tem Jezerskem, kr je itak cesta.......

(ne mislm razpravlat pa se kr neki kregat)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje d FUCK d js hvalim svojo masino?????

In zakaj d FUCK hotu prepirat s tabo????

Sam ne govort d ti "po kolenu" polagas ovinke, ker jih pa ce ne mors ker imas "krila" na motorju to mislim une stopalke ki so podobne pedalom na kolesu :lol1: :lol1: :lol1:

Pa zakaj d FUCK ste usi zacel z tem kdo ga bols polaga????Res froci na KVADRAT!!!!!

NO KJE D FUCK SPET HVALIM JS SVOJO "MAŠINO" povej zdj GRČAR!!!!!!!!!!!

dej žgolijo, ne bom se kregov s tabo, zato odjebi pa da te ne vidm in ne slišm več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga zdj nevem al se norca delaš al pa ne kaperaš 5% kr sm napisu. Jst ti pravm lohk mte reče da je tm k je on domač najhitrejši čez une ovinke, sam pravm da se pa zmer kšn najde k je hitrejši pa sploh nevem zakj se kregate sploh o tem k je čist nesmiselno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej žgolijo, ne bom se kregov s tabo, zato odjebi pa da te ne vidm in ne slišm več!

Ei grča ne me žalt, pa js ne bom nč odjebov!!!!Sploh pa nikol nism in ne bom govoru teb,zato ne govor kdo bo odjebov, ce pa misls d si ti tle taglavni car k bo folku govoru kaj nj dela se pa zeeelooo motiš!Dj pjt spat k je risank že konc!!!

Drgač je pa čisti nesmisel se sploh s tabo kj ukvarjat, kr itk vedno ti misls d mas prov...

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pičku matr kaj se tle kregate na PM se dejte, če pa mislte da carji izpadete k pišete te bedne post tle gor pa vm lahk jst povem da ne. Ej ko otroc. Ma kaj to, še hujš :angry: :angry:

Če se pa greste o polaganju vam jst povem da ga je zadnji najbol položu nš baha, ne baha? kr povej jim kako se polaga :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei grča ne me žalt, pa js ne bom nč odjebov!!!!Sploh pa nikol nism in ne bom govoru teb,zato ne govor kdo bo odjebov, ce pa misls d si ti tle taglavni car k bo folku govoru kaj nj dela se pa zeeelooo motiš!Dj pjt spat k je risank že konc!!!

Drgač je pa čisti nesmisel se sploh s tabo kj ukvarjat, kr itk vedno ti misls d mas prov...

Jst NIKOL nism reku da sm CAR in nobenmu ne ukazujem in z vsemi se dobro zastopim, samo ti tle neki pamet prodajaš...

Spat pa jst hodm ob 11h al pa še kasnej :D

Vsak se moti in če se jst zmotim, to tud priznam ne pa ti k MISLŠ da si nezmotljiv... Sam povej mi, zakaj si biu že 2x na tleh, če tok dobr polagaš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst NIKOL nism reku da sm CAR in nobenmu ne ukazujem in z vsemi se dobro zastopim, samo ti tle neki pamet prodajaš...

Spat pa jst hodm ob 11h al pa še kasnej :D

Vsak se moti in če se jst zmotim, to tud priznam ne pa ti k MISLŠ da si nezmotljiv... Sam povej mi, zakaj si biu že 2x na tleh, če tok dobr polagaš :lol1: :lol1: :lol1:

SPET SE MOTIŠ!!!!!!!!!!!KDAJ D FUCKING FUCK Sm reku d js tok dobr polagam?!?!?!?!?!?!!?!??!?!

NO POVEJ, itk ti skos neki lazs o men, in ti misls d ti bo kdo vrjeu, dj ne seri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene sam zanima kolk % opozorila mata že vi2?? kr jao no to ni za na forum kaj se vi2 menita... dajta si msn drug od drugega zrihtat pa se gor kregajta tu se nea rabita kr to bojo še dolgo časa vsi brali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no grčar js sm že prei napisu d se ne mislm sploh pogovarjat s tabo, kr itk vedno trmoglavo trdis svoje, in ne vem kaj bi rad dosegel z grozilnimi pismi po PM, itk sm ga prec zbrisu,kr mi ni do branja tvojih neumnih modrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no grčar js sm že prei napisu d se ne mislm sploh pogovarjat s tabo, kr itk vedno trmoglavo trdis svoje, in ne vem kaj bi rad dosegel z grozilnimi pismi po PM, itk sm ga prec zbrisu,kr mi ni do branja tvojih neumnih modrosti...

ne, pomoje pa je bil pameten pa je hotu da se na pm zmenta ko pa da se tle gor kregata :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, pomoje pa je bil pameten pa je hotu da se na pm zmenta ko pa da se tle gor kregata :angry2:

Ja ce so zate grožnje pametne, potem je pameten človek .)

Samo nisi dojel, jaz se ne mislim vec kregat okol tega....

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce so zate grožnje pametne, potem je pameten človek .)

Dej žiga, p*zda če si pa tak debil, da še PM-ja ne preberš do konca, ti pa ni pomoči! Pejt v vrtec, da te bodo bontona naučil...

Mogoče je pa problem to, da ne znaš brat in si zato raje zbrosal sporočilo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobr zdej pa že nehita...oziroma vsi nehite o tej temi.... :BUA:

resno me zanima en razlog čemu se kregate tle gor razn tega da si s tem krajšate vaš dragoceni prosti čas?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne vem kaj bi rad dosegel z grozilnimi pismi po PM

Da bote drugi vedl: V PM-ju sem mu napisu, da ga bom ubil, da mu bom glavo razbil, z motorjem povozu, da ga bo moj pes razgrizu, da ga bom zazidov v betonski steber...

joke, da ne bo kdo tega resno uzeu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, men gre to na kurac da se tle neki kregate, sam fak Žiga an morš zmer teh 50km/h turit v obraz? Da men tko bi te tudi jest polomu! PIzda, če njemu paše da mu gre kurčevih 50km/h nej mu gre in ti bod tih! In kukr sm jest sm vozu je Grčar šu dost hitr in to s težkim čoperjem in slabimi gumami, če pa ti ne znaš brat med vrsticami pol pa nevem, mal sklepej! In zmer neki njega jebeš s počasnostjo, in valda pol on tebi neki reče in pol ti narobe zastopš in kot je reku RSmaniac: Pa smo tm!

Pizda no, umiri se ti s tem žaljenjem in bo vse kul! Joooj, ne mislm več teh pravljic brat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!