Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jah moja rs-ka pa ne k sm dol pobrov tiste cepke k sm preveckat zapenjov po tle pa skos trese :)

tega glih nom stavu, grem pa stavt kdo bo prei dol, seveda dam ti neki cajta prednosti sam useen... :naughty:

Evo a greš stavt da ti dokažem da bo grčar prej dol z jezerskega pa če gre on v leru dol...aporijaoahiluinželvipress :naughty:

Ei gre kdo v bližnji spomladi al pa se kj prei ce bo dost toplo v LOUISa??Kr js bi nucu ene skorne kupt,a pa ne vem kje tocn se gre, pa ce ma kdo namen it gremo lahko skupi, js bi su drgac z motorjem, al pa kakorkol ze??

Ja jst mam namen it v louisa z avtom sam še ne vem kdaj točn...bi blo dobrodošlo če se najde poleg tebe še en da gremo jst,en moj kolega,ti pa še en v avto pa da vsak da neki za benz...kr eno soboto rečmo...

...

ovinke na jezerskem sm pa pelu 90km/h + in ne 50 tko kot si ti reku!

...

O madona Grčar tle pa pretiravaš :wacko:

ej gremo enkat gor wsi k smo tle, js mam jezersk 10 km stran oz me spotoma poberete pa še bližnce poznam do predworw odspodi... pa bomo pa widl kdo bo pru pr jezeru pa pru na pumpi uspodi...

btw... js sm z zablokirano dt-jko pa z slabimi gomami biu pru dol sam uzadi pustu napileno rs.ko pa nsr.ko :OK:

DT je pa itak zakon :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O madona Grčar tle pa pretiravaš :wacko:

ej, sej nism reku, da sm use ovinke 90km/h pelu :D

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sicer je tema namenjena nabijanju sam usen ne v takem obsegu.... To je že enkrat blo pa sta se mal umirila zdj sta pa spet začela... Res menta se po msnju da ne bodo res zaklenil edine teme kjer lohk mal bl svobodno pišeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prou sprintou si bom to temo pol bom pa brau med slovo k je dougcejt :devil:

češenistaopazlaubistvudebileratasamgasebepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

češenistaopazlaubistvudebileratasamgasebepress

sej vem, da se ne splača kregat ampak jst sm tak, da če bo kdo o men kej govoru kar ni res pač popizdim in se začnem kregat al pa če je kje bliz se tud :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, da se ne splača kregat ampak jst sm tak, da če bo kdo o men kej govoru kar ni res pač popizdim in se začnem kregat al pa če je kje bliz se tud :fight1:

Ne mi o tem kdo govori kaj kar ni res...

Zdj pa se za use druge k nabijate kako se mi2 kregava, ce ste opazl sva se ze ene par stani nazaj umirila, NABIJATE LE SE DRUGI KAKO SE MI2 KREGAVA!!!!

NE res ei ne da se mi kregat, ce mas se ti veselje grcar, prid u mesto pa se zmenva, da lepa beseda lepo mesto najde ;)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo a greš stavt da ti dokažem da bo grčar prej dol z jezerskega pa če gre on v leru dol...aporijaoahiluinželvipress :naughty:

Ja jst mam namen it v louisa z avtom sam še ne vem kdaj točn...bi blo dobrodošlo če se najde poleg tebe še en da gremo jst,en moj kolega,ti pa še en v avto pa da vsak da neki za benz...kr eno soboto rečmo...

O madona Grčar tle pa pretiravaš :wacko:

DT je pa itak zakon :devil:

1. ja no pa dj

2. ja se bomo zmenil an

3. NEEEE

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4,33 m

4,76 :OK: Grilzz bova mogla enkrat na pijačo u Etno, k sva oba zagrizena Alfista :D

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4,76 :OK: Grilzz bova mogla enkrat na pijačo u Etno, k sva oba zagrizena Alfista :D

ej ne goljufat, tle se pogovarjamo o motorjih!!!

a pol sta doma kje bliz Podutika?

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol sta doma kje bliz Podutika?

Nep. Sam etna je od staršev od moje punce...tko da sm dostkrat tm...sm pa iz črnuč drgač...Grilzz je pa iz podutika ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nep. Sam etna je od staršev od moje punce...tko da sm dostkrat tm...sm pa iz črnuč drgač...Grilzz je pa iz podutika ja :D

pol se pa lahko kdaj skup dobimo na drinki! sm tle bliz doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi o tem kdo govori kaj kar ni res...

Zdj pa se za use druge k nabijate kako se mi2 kregava, ce ste opazl sva se ze ene par stani nazaj umirila, NABIJATE LE SE DRUGI KAKO SE MI2 KREGAVA!!!!

NE res ei ne da se mi kregat, ce mas se ti veselje grcar, prid u mesto pa se zmenva, da lepa beseda lepo mesto najde ;)

sam še tole razčistiva, ampak brez kreganja!

Dej povej mi, kolkrat si se ti že z daelimom pelu, da veš da gre sam 50??? Če se nisi, pol ti nabijaš kar ni res!

Tole tazadno mi pa povej na kakšen način si ti to mislu: LEPA BESEDA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem iz Podutika.

V Etni sem pa vsako nedeljo popoldne oz. proti večeru.

Lahko pa se zmenmo tut za Pržančka k je prenovljen pa sedaj prov simpatičen zgleda.

@Gapi:

Kaj maš ti to 166? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem iz Podutika.

V Etni sem pa vsako nedeljo popoldne oz. proti večeru.

Lahko pa se zmenmo tut za Pržančka k je prenovljen pa sedaj prov simpatičen zgleda.

@Gapi:

Kaj maš ti to 166? :OK:

ja sm tut jst že gledov, da zdej prov lepo zgleda, bo treba jet enkrt pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nebi šu v pržančka...ga ne maram preveč...ne sprašujte <_<

Jap mam tisto 166 3.0 V6+čip--->hud avtič, sam mal preveč pokur :BUA:

Zmenmo se raj v Etni sm bl domač :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa loaded ej, pa še bogat se boš oženu al kaj.

Za Etno mi pa enkrat pošlji pm, pa se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa loaded ej, pa še bogat se boš oženu al kaj.

K bi vsaj biu, pa k bi se vsaj :D

Za etno pa ni blema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff js sm danes šou en điro sm naredu 60km sam je mraz:D razen dol od črnega kala naprej je malo boljše od petrinj do kozine pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!