Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Da se neboš razpoču :) Če neveš razloga, rajš drž jezik za zobmi .)

aja, zato ker bo po tvojem tak hitro ribnila če boš blokade dal dol haha :slap:

In kdaj boš pripravljen na neobvladljivih 20kw?

hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa pol hočeš, da ti ketno namaže pa našpana k serviseru vozit :? al si se hecal tisto prej

ketno mi nej tam maže ker se mi ne da doma tega delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, zato ker bo po tvojem tak hitro ribnila če boš blokade dal dol haha :slap:

Nop, vidš spet klobasaš tvoje neumnosti, ki ti jih šepeta tvoja domišlija.Prosim, da pišeš preverjene podatke,dejstva,itd,itd... .)

ketno mi nej tam maže ker se mi ne da doma tega delat...

LOL, še dobr, da vsakih 700km to delam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketno mi nej tam maže ker se mi ne da doma tega delat...

to je povprečno 8 min dela...kolk cajta pa ti gre da to tja peleš, bencina do tja, tam da plačaš za brezveze, ter še prikritih posmehov ki jih boš deležen od serviserjev in navzvočih- češ kaj ma sploh motor če si še ketne ne zna namazat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je povprečno 8 min dela...kolk cajta pa ti gre da to tja peleš, bencina do tja, tam da plačaš za brezveze, ter še prikritih posmehov ki jih boš deležen od serviserjev in navzvočih- češ kaj ma sploh motor če si še ketne ne zna namazat :D

jst grem tja delat "redni servis" na 18.000km... pač nej pogleda če use štima pa to je to :)

posmehov ja... ti tud lovske začenjaš ven metat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom kupoval nov motor.

No, jaz bi vseeno svetoval da odpreš motor pa se vsaj malo navadiš ker če boš iz zaprtega mopeda presedlal na nekaj več bo pomoje slabše kot če se že malo navadiš vsaj odprte 125ke.

ketno mi nej tam maže ker se mi ne da doma tega delat...

HAHAHAHAHHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHHA

HAHAHAHAHHAhahah

gremo se zdej usi smejat :lol1: :lol1: :lol1: hahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHHAhahah

gremo se zdej usi smejat :lol1: :lol1: :lol1: hahaha :lol1: :lol1: :lol1:

komaj čakam da čamac aprilio kupi...sončni dnevi....čamac v garaži ves šmirast od šraufarije....čamac voziti se ne...aprilia biti zaribana....nejko voziti se ja...nejko voziti se gor pa dol mimo čamčeve bajte...čamacu tečti sline...čamacu se tožiti po hondi...čemac tolčti se po glavi...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no nejko..tud ti si biu veseu z rs250... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no nejko..tud ti si biu veseu z rs250... ;)

:yes: no ja želeu si si jo tud na vsak način :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: no ja želeu si si jo tud na vsak način :)

ja ker nisn mel te dnara za kaj več- pa je to blo najbolj prmerno za tiste čase hehe...ninja se mi je še preveč oddaljena zdela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš da je original?

po čem sklepaš?

jst bi reku da je akrapo... ker ni vidt db kilerja, pa tud niso akrapoti sam slip oni :) sploh se pa iz slik preslabo vidi kaj naj bi to blo. Ma pa akrapo tud iz te kovine rore, in če jih fajn zglancaš se glih tko svetjo :)

a ni čudn da tuki je pa kr isti auspuh arrow :whistle: jst tazga akrapoviča še nikol nism vidu :)

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1918511#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni čudn da tuki je pa kr isti auspuh arrow :whistle: jst tazga akrapoviča še nikol nism vidu :)

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1918511#

so tud taki veš ;)

težko verjamm da bi kdo sam z nalepko hotu koga obrnt... bi mogu met pa res tak zegn da bi na tazga idijota naletu da bi nasedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tud taki veš ;)

težko verjamm da bi kdo sam z nalepko hotu koga obrnt... bi mogu met pa res tak zegn da bi na tazga idijota naletu da bi nasedu :)

kok si ti pametn đeri :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tud taki veš ;)

težko verjamm da bi kdo sam z nalepko hotu koga obrnt... bi mogu met pa res tak zegn da bi na tazga idijota naletu da bi nasedu :)

grem stavt da tist ni akrapovič...možno je edin da so to stare slike pa da je zdj na novo dau akrapoviča gor sam na slikah ga še ni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem stavt da tist ni akrapovič...možno je edin da so to stare slike pa da je zdj na novo dau akrapoviča gor sam na slikah ga še ni .)

tocno tako! tak akrapovic, kot je tisti na sliki, definitivno ne obstaja in nikol ni. Lahko pogledas tud tiste stare, ki so bili se Scorpion in takega dizajna ni. Sicer pa se ze po sami izdelavi vidi, da je neki home-made. Isto je s tem arrowom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz bi vseeno svetoval da odpreš motor pa se vsaj malo navadiš ker če boš iz zaprtega mopeda presedlal na nekaj več bo pomoje slabše kot če se že malo navadiš vsaj odprte 125ke.

Ja, imaš prav. No, bom vidu kako bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej barabe, kako kej žiulenje :D Vidm da se nč niste spremenl od takrt k sm biu nazadne gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj 125 kdaj remo na furo jasem že naredo v 2 tednih 100 km

tak da pišite pa iz mb al pa okolice bodite!!!! zainteresirani pišite na privat :blush: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej barabe, kako kej žiulenje :D Vidm da se nč niste spremenl od takrt k sm biu nazadne gor :D

ziv jeeeeeee :) sm ze mislu da te je nek en avto zbrisov :P

kaj zaj 125 kdaj remo na furo jasem že naredo v 2 tednih 100 km

tak da pišite pa iz mb al pa okolice bodite!!!! zainteresirani pišite na privat :blush: :)

slabo salbo ;) to je ena dopoldanska fura 100km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej barabe, kako kej žiulenje :D Vidm da se nč niste spremenl od takrt k sm biu nazadne gor :D

ti raj puvej kuko kj tvoj žuvlene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej barabe, kako kej žiulenje :D Vidm da se nč niste spremenl od takrt k sm biu nazadne gor :D

Hahaha,glej ga glej barabo se je le oglasu :D Pa glih včer na Zbiljah smo se spraševal, kam si poniknu :D

kaj zaj 125 kdaj remo na furo jasem že naredo v 2 tednih 100 km

tak da pišite pa iz mb al pa okolice bodite!!!! zainteresirani pišite na privat :blush: :)

lol, kva si hodu do trgovine pa nazaj? :D Tok se nardi v enmu dnevu če ne še več...oz. ponavad se kr več nardi, če se gre na furo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!