Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo jst sm pa zbral :unsure: :unsure:

1.Gradbeništvo UNI

2.Ekonomija UNI

(oboje LJ)

tatretjo bomo pa še dopisal do konc tedna.....

mika me logistika in promet Portorož... tm maš 11mescov sezono za vozt :whistle: :whistle:

pri gradbeništvu še ni take razlike ker UNI je še klasičen študij, VSŠ pa že bolonski...

(ok use izpite morš narest, sam mogoče prvi letnik mal lažji, k lahko ene 2 izpita spustiš) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nj pa rečemo :D smrtonosna zadevca :P oba sta ql :D

ju3 bi šel enga od teh iskat sam je problem ker bo baje sneg :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 bi šel enga od teh iskat sam je problem ker bo baje sneg :headbang:

jih nameravaš met za na pisto? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih nameravaš met za na pisto? :)

bl u tem smislu ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl u tem smislu ja

bol pametno ja :D sam merkat se boš mogu haj-sajdrjou :D

ker za na cesto je tole kr mal prenevarn :P nočm se pametnga delat.. ampak mislm da je res prenevarn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol pametno ja :D sam merkat se boš mogu haj-sajdrjou :D

ker za na cesto je tole kr mal prenevarn :P nočm se pametnga delat.. ampak mislm da je res prenevarn :D

že doskrat slišan :D Ma jebiga sj to bo sam tak mal za foro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobro no jaz mam popoldan pouk to je bed! pa če nimam nobenega s katerim bi se lahko vozo zato mam tak malo km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že doskrat slišan :D Ma jebiga sj to bo sam tak mal za foro :D

tak mal za foro.. :D to zna bit kr nevarn :P res pa je da je adrenalin prisotn :D temu se pa ne da upret.. saj js se ne morm :)

ja pa dobro no jaz mam popoldan pouk to je bed! pa če nimam nobenega s katerim bi se lahko vozo zato mam tak malo km

tut če greš solo, se zna kr fajne turce delat.. men vrjem :D

men velikrat paše it solo :) ker pač celo vožno vlečm maximum iz uboge RSke. in ti ni treba tok merkat na druge.. je pa kdaj tut kr fajn it eno skupinsko, pa mal bl u izi.. sam te umes usen veliiiikrat prime da bi mal bl ročko obrnu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim zdržite do konca, ne bo zaman :naughty:

hehe.. do konca :D lep show za publiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni se že vozmo... ;)

vrjetn je mislu to kot; eno skupno turco, al pa kj tazga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se boš kmal premislu. Ko se boš mogu od fizike vsak tedn 15 nalog z kurčevmi integrali na pamet navadit...pa matematika nič bolš...sicer pa so uni študij zdaj precej spremenili tako da zna biti lažje...

ja, to je ta novi bolonjski sistem, ki ga naša fakulteta že izvaja, vaša pa še ne...pa da ti povem o tem "lažje"...v prvem letniku mamo skoraj polovico predmetov iz drugega letnika (termodinamika, mehanika2, inženirska orodja 1,...) tak da mamo vsega skup v prvem letniku 15 predmetov, pogoj pa nam je 11 predmetov...pa toti pravijo kaj so lani padli, ko so še bli po starem, da je nenormalno hujši tempo zdaj, in da profesori ne spredavajo tolko ko lani, vaj je manj, izpiti pa so enaki ko vsa leta- tak da mormo večino obdelat sami, pa še domače naloge mormo obvezno reševat- brez njih ne mormo niti pristopit k izpitu...tak da ta novi bolonjski sistem je prava veselica...naj povem v zimskem semestru noben ni naredil mehanike in komaj trije fiziko od 70ih ki kolk tolk redno hodijo...tolko o težavnosti...

se bom pa jebu na uni pa se smeju vsš-jem :P

sicer ne grem na strojno tkoda se ne bom nč intregralov učiu na pamet itd...pač veliko težji je..tako kot je tudi razlika med gimnazijami...

UNi je pač UNI...vsak UNi je veliko težji...naj nejko pove kako je razlika med strojno UNIjem pa VSŠjemv v mariboru...je lepo povedu...sam jebiga..nakonc si pa univerzitetni dipl. karkol pač... :naughty:

tako je uni je elita, top klasa, vsš pa so delikventi iz raznih teksaških srednjih šol, katerim se gleda skoz prste...naprimer...pri nas kolokvij fiziko pozitivno pišejo 2 ali 3je, na vsš jih tričetrt piše pozitivno...mi en ko hodi na vsš kaže njihov kolokvij in resnično padem v smeh ker majo take naloge ko smo mi delali na začetku srednje šole...smo pa enkrat slučajno meli skupaj laboratorijske vaje z temi vsš...pa nas je asistenka razdelila, in smo kao dobli iste naloge, s tem da je rekla vsš mate za eno nalogo časa pol ure, uni pa 15 minut...haha...tolk o tem...kljub temu pa da je uni tolk težji sn ponosn da sn uni, in nikdar nebi bil vsš, pa čeprav bi zaj skoraj vse izpite že mel opravljene...pač naj se loči zrnje od plevela...kljub temu, pa je ta vsš strojništvo še vedno enih 8-10 krat težje od kake uni ekonomije, samo tistih ekonomistov sploh raje ne omenjam, ker pri nas se še profesori norca iz njih delajo...hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri nam v Ljubljani na FS pomoje ni take razlike med VSŠ pa UNI, oboje je jeba... :rolleyes:

Jaz sem na FS smer VSŠ prišel iz ekonomske gimnazije in sem ga pošteno nafuk.....

Enako so ga najeb...tudi tisti iz ostalih gimnazij. Tisti iz srednjih tehničnih šol pa gledajo v zrak in berejo časopis med vajami. :whistle:

Zdaj se trudim da naredim 1. letnik in se vpišem na smer letalstvo- prometni pilot letala :whistle: Samo če ne bo štipendije od vojske bo sranje ker nimam v žepu 60k€ :headbang: :headbang:

To šolo bo naredil tisti, ki je vztrajen in dela sproti.

Če pa misliš zabušavat se pa vpišeš na filozofsko, ekonomijo ali pa organizaijo...

Je pa tud res, da strojniki delamo, ekonomisti pa dobijo plačano :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je uni je elita, top klasa, vsš pa so delikventi iz raznih teksaških srednjih šol, katerim se gleda skoz prste...naprimer...pri nas kolokvij fiziko pozitivno pišejo 2 ali 3je, na vsš jih tričetrt piše pozitivno...mi en ko hodi na vsš kaže njihov kolokvij in resnično padem v smeh ker majo take naloge ko smo mi delali na začetku srednje šole...smo pa enkrat slučajno meli skupaj laboratorijske vaje z temi vsš...pa nas je asistenka razdelila, in smo kao dobli iste naloge, s tem da je rekla vsš mate za eno nalogo časa pol ure, uni pa 15 minut...haha...tolk o tem...kljub temu pa da je uni tolk težji sn ponosn da sn uni, in nikdar nebi bil vsš, pa čeprav bi zaj skoraj vse izpite že mel opravljene...pač naj se loči zrnje od plevela...kljub temu, pa je ta vsš strojništvo še vedno enih 8-10 krat težje od kake uni ekonomije, samo tistih ekonomistov sploh raje ne omenjam, ker pri nas se še profesori norca iz njih delajo...hehe

se strinjam z vsem razen z označenim..

na texasu v lj..se smejijo gimnazijam kako se učijo itd..stvari ki jih nikol ne bojo rabl...bistvo je da je najbolj pomembna praksa :worship:

aja pa to sm mislu da se PROFESORJI delajo norca iz gimnazij...pa se delajo pametne..sami majo pa osnovno šolo plus mogoče še kdo 2,5 let srednje šole

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zbrisal ''vročo temo''? Sm pozabu številko zapisat. Pa sihr se je šu to en od vas prijavt da mal spodjebava ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z vsem razen z označenim..

na texasu v lj..se smejijo gimnazijam kako se učijo itd..stvari ki jih nikol ne bojo rabl...bistvo je da je najbolj pomembna praksa :worship:

aja pa to sm mislu da se PROFESORJI delajo norca iz gimnazij...pa se delajo pametne..sami majo pa osnovno šolo plus mogoče še kdo 2,5 let srednje šole

vis ce ces bit profesor zakaj pol delas 4 letno sredno solo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit happens

hahah.jpg_1718805835.jpg

ouch.jpg_1718805835.jpg

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni se že vozmo... ;)

:slap: :fredy:

vrjetn je mislu to kot; eno skupno turco, al pa kj tazga :D

tako ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vis ce ces bit profesor zakaj pol delas 4 letno sredno solo? :whistle:

dobr veš kaj sm mislu z mojim postom...hočm sam povedat da tud prfoksi niso najjači tko k misljo da so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sexi avtič- če nebi blo fotra bi ga šu mal pogledat...mazda

neki tazga k moj kurac.. sam da je moj renault pa da ma 50KM mn :D hehe

shit happens

hahah.jpg_1718805835.jpg

toj pa to če maš ninđo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!