Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:rolleyes: a reees ? Me zanima kako bi se slinil, če bi en primerek stal na tvojem dvorišču...

ja normalno da bi ga bil vesel če bi ga dobil, drugače pa mi ni všeč in da bi imel ne vem koliko denarja bi raje kupil kaj drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa faks nebi dokončal...neoš si ki dopustil da boš ostal na stopnji teksasa :D

tui če ga slučajno naredi je še vseeno vsš..

to pa midva tak al tak vema da je za nianso bolše od texasa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tui če ga slučajno naredi je še vseeno vsš..

to pa midva tak al tak vema da je za nianso bolše od texasa :evilgrin:

tako je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi ne, zakaj bi se matral če ni treba, jaz delam faks da si bom lahk našel kak spodoben šiht, ne pa zato da bodo drugi govorili o meni kako izobražen sem, bmk za mnenje drugih.........in v primeru kot sem ga opisal prej bi imel isto dnara, pa če imam doktorat ali pa srednjo šolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je :yes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: to pa crkavam od smeha, a si mogoče pozabil da tvoj faks spada pod mariborsko univerzo, zato o kaki primerjavi lj vsš VS mb uni lahko samo sanjaš :slap: mb univerza je še vedno en nivo nižje od ljubljanske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi ne, zakaj bi se matral če ni treba, jaz delam faks da si bom lahk našel kak spodoben šiht, ne pa zato da bodo drugi govorili o meni kako izobražen sem, bmk za mnenje drugih.........in v primeru kot sem ga opisal prej bi imel isto dnara, pa če imam doktorat ali pa srednjo šolo

joj to razmišljanje...pa saj to lahko samo teksas nardi iz tebe...no tu se pa loči razmišljanje gimnazijca in teksačana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: to pa crkavam od smeha, a si mogoče pozabil da tvoj faks spada pod mariborsko univerzo, zato o kaki primerjavi lj vsš VS mb uni lahko samo sanjaš :slap: mb univerza je še vedno en nivo nižje od ljubljanske

dečko poglej si malo rezlutate mariborske fakultete za strojništvo in ljubljanske...poglej si kaj so naši študenti dosegli, kaj ljubljanski, ter kakšna priznanja dobivajo naši profesori proti ljubljanskim...nasplošno ne rečem, vsekakor je ljubljanska univerza pred mariborsko, kar se pa tiče fakultete za strojništvo, pa je naša precej spredaj v vseh pogledih...malo povprašaj pa kdaj preberi kake knjige in kulturno-znanstvene dogodke, da neoš takih oslarij sekal....

pred kratkim je naš profesor dr. balič dobil mednarodno priznanje za vrhunske znanstvene dosežke tolk btw...o kakih ljubljanskih profesorih ne duha ne sluha

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj to razmišljanje...pa saj to lahko samo teksas nardi iz tebe...no tu se pa loči razmišljanje gimnazijca in teksačana :D

no preden rataš ves pameten, tudi jaz sem bil gimnazijec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe al sm se nasmeju

> Sedijo Slovenc, Bosanc in Srb v gostilni in ga pijejo.

> Bosanc eksa svoje pivo, vrze prazen kozarec v zrak, potegne pištolo,

> nameri v kozarec in na tla padejo koščki stekla! Potem reče: "Hja, mi

> Bosanci res nimamo bogate države, ampak si pa vseeno lahko privoščimo tolk

> kozarcev, da ne rabimo iz istega dvakrat pit!"

> Ok, pijejo drugo rundo. Srba je Bosančevo dejanje očitno navdušilo,saj

> tudi

> sam na hitro eksa, vrže prazen kozarec v zrak, potegne pištolo, ustreli v

> kozarec, da se ta raztrešči na tisočkoščkov. Potem reče: "Jah, tudi

> Srbija sicer ni bogata država, pa vseeno tudi Srbi lahko pijemo vsakičiz

> drugega kozarca."

> Pijejo tretjo rundo.

> Tokrat eksa Slovenc, potegne iz žepa dve pištoli, nato ustreli Bosanca in

> Srba ter reče: "Slovenija je res majhna država, toda teh kurčevih Srbov

> in Bosancev mamo tolk, da nam ni treba z istimi dvakrat pit!

hahahah :D

http://www.youtube.com/watch?v=xr2hwYSxytk

te igre naum pa nkol pozabu. kolkrat sm pa tale intro pogledu :D

:worship: :worship: :worship: good old times :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no preden rataš ves pameten, tudi jaz sem bil gimnazijec

glej koci ne mi z raznimi tehniškimi gimnazijami ker to se ne šteje kot gimnazija...to je pač nek teksas z KAO gimnazijskim sistemom...sploh pa mi je tvoja matura povedala kakšen ultra gimnazijec si bil haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečko poglej si malo rezlutate mariborske fakultete za strojništvo in ljubljanske...poglej si kaj so naši študenti dosegli, kaj ljubljanski, ter kakšna priznanja dobivajo naši profesori proti ljubljanskim...nasplošno ne rečem, vsekakor je ljubljanska univerza pred mariborsko, kar se pa tiče fakultete za strojništvo, pa je naša precej spredaj v vseh pogledih...malo povprašaj pa kdaj preberi kake knjige in kulturno-znanstvene dogodke, da neoš takih oslarij sekal....

pred kratkim je naš profesor dr. balič dobil mednarodno priznanje za vrhunske znanstvene dosežke tolk btw...o kakih ljubljanskih profesorih ne duha ne sluha

lej me sploh ne zanima o kakih dosežkih, ker kot vidim ti delaš faks za to da boš univ. dipl. ing, in ne zato da boš imel dobro plačo..........če diplomiraš na lj univerzi imaš veliko več možnosti da dobiš šiht, kot če na mariborski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej koci ne mi z raznimi tehniškimi gimnazijami ker to se ne šteje kot gimnazija...to je pač nek teksas z KAO gimnazijskim sistemom...sploh pa mi je tvoja matura povedala kakšen ultra gimnazijec si bil haha

no ja to pa sploh ni smešno in se mojemu rezultatu niti ne čudim, medtem ko so se vsi drugi učili sem se jaz lepo vozil z motorjem, za maturo si nisem niti odprl knjige ali zvezka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej me sploh ne zanima o kakih dosežkih, ker kot vidim ti delaš faks za to da boš univ. dipl. ing, in ne zato da boš imel dobro plačo..........če diplomiraš na lj univerzi imaš veliko več možnosti da dobiš šiht, kot če na mariborski

preveč dnarja te itak pokvari, znanje in ugled pa ostaneta :D ...verjemi pa da jaz ko bom to končal- še zdaleč neom mel problemov z zaposlitvijo, ker je na oglasni deski pri nas na faksu vsaki dan polno novih ponudb za delo, pa še avstrijo mam 20 km stran, kjer je možnost za delo v tej stroki zlata jama, plačano pa tak da se ti sline cedijo... tak da ne mi o zaposlitvi...bo pa se treba še prej dosti jebat, in veliko sončnih dni preživet za knjigami ja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej me sploh ne zanima o kakih dosežkih, ker kot vidim ti delaš faks za to da boš univ. dipl. ing, in ne zato da boš imel dobro plačo..........če diplomiraš na lj univerzi imaš veliko več možnosti da dobiš šiht, kot če na mariborski

tole je pa daleč od resnice...

uglavnm ena razlika med UNI pa VSŠ je z namenom ;) ni za brezveze...več denarja več muske-> več učenja več denarja...je pa res..da lahko ima nekdo iz texasa več plače kot nek odvetnik..pač ima s.p. doma in mu zelo dobro laufa...vse je možno..ampak v načelu..ima UNI veliko več denarja kot delavec v tovarni oz delavnici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja to pa sploh ni smešno in se mojemu rezultatu niti ne čudim, medtem ko so se vsi drugi učili sem se jaz lepo vozil z motorjem, za maturo si nisem niti odprl knjige ali zvezka

jaz tudi ne, vprašaj čamaca, delal sem že od aprila dalje za motor, in od takrat dalje sploh v šoli nisem več bil, čeprav tudi prej nisn ravno neke blestel pri prisotnosti, ampak sn na srečo mel dovolj predznanja od prej, da sn vseeno naredo z solidnimi ocenami...ti pa si ga očitno mel bore mal- pač tipično za teksas, zato pa ti je šlo tak na knap hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa daleč od resnice...

uglavnm ena razlika med UNI pa VSŠ je z namenom ;) ni za brezveze...več denarja več muske-> več učenja več denarja...je pa res..da lahko ima nekdo iz texasa več plače kot nek odvetnik..pač ima s.p. doma in mu zelo dobro laufa...vse je možno..ampak v načelu..ima UNI veliko več denarja kot delavec v tovarni oz delavnici :)

lej ti se ne rabiš več oglašat če misliš da z VSŠ izobrazbo delaš kot delavec v tovarni, ker vidim da ne veš zakaj se gre

UNI - univ. dipl. ing.

VSŠ - dipl. ing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ti se ne rabiš več oglašat če misliš da z VSŠ izobrazbo delaš kot delavec v tovarni, ker vidim da ne veš zakaj se gre

UNI - univ. dipl. ing.

VSŠ - dipl. ing

UNI- šefe

VSŠ- deklica za vse aka šmirasti boy

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ti se ne rabiš več oglašat če misliš da z VSŠ izobrazbo delaš kot delavec v tovarni, ker vidim da ne veš zakaj se gre

UNI - univ. dipl. ing.

VSŠ - dipl. ing

hahahhahaha kok sm se smeju 2 dni nazaj k je začela prfoksa govort da če pa zadnjega testa pri njej ne bomo vsi dobro odpisali bomo užalili ugled najbolj prestižne gimnazije v ljubljani...

tko da ne ti men o tem da jst nevem zakaj se gre...že v sredni šoli te povozm..fax pa sploh..z nejkotom boma tak al tak najjača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj to razmišljanje...pa saj to lahko samo teksas nardi iz tebe...no tu se pa loči razmišljanje gimnazijca in teksačana :D

Ja ti si pa čist vesel k hodš na fax, omg :slap: Sam tvoj fax je bog in batina, vse ostalo je za pobit, kajne?

Kako za fak pričakuješ, da boš kdaj imel stvari, ki si jih želiš, med drugim po vsej verjetnosti tudi denar, če si sploh ne dovoliš tega imet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UNI- šefe

VSŠ- deklica za vse aka šmirasti boy

:D

no no, če na strojnem v mb učijo da ima ninja twin spark motor :blink: potem boste vi to odlični šefi

ne misli da si potem car če imaš višjo izobrazbo, pri nas na faksu je profesor, ki ne zna kamere ugasnit, pa da plastičen pokrovček čez lečo da kao neha delat, uči nas pa fiziko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti si pa čist vesel k hodš na fax, omg :slap: Sam tvoj fax je bog in batina, vse ostalo je za pobit, kajne?

Kako za fak pričakuješ, da boš kdaj imel stvari, ki si jih želiš, med drugim po vsej verjetnosti tudi denar, če si sploh ne dovoliš tega imet?

glej ne govori mi prosim, če sploh ne razumeš kaj želim povedat...ne dovoliš si imet tega hahah, ta je bla pa dobra

sploh pa glej, ne mislim več odgovarjat na poste, nekoga ki je eno leto mlajši od mene, in še nima niti dveh let teksas šole narejene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhahaha kok sm se smeju 2 dni nazaj k je začela prfoksa govort da če pa zadnjega testa pri njej ne bomo vsi dobro odpisali bomo užalili ugled najbolj prestižne gimnazije v ljubljani...

tko da ne ti men o tem da jst nevem zakaj se gre...že v sredni šoli te povozm..fax pa sploh..z nejkotom boma tak al tak najjača...

ti boš najjači :lol1: te že vidim kak boš drugo leto lezel, če boš sploh naredil maturo seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, če na strojnem v mb učijo da ima ninja twin spark motor :blink: potem boste vi to odlični šefi

ne misli da si potem car če imaš višjo izobrazbo, pri nas na faksu je profesor, ki ne zna kamere ugasnit, pa da plastičen pokrovček čez lečo da kao neha delat, uči nas pa fiziko

ja ja to pa zdaj rad ponavljaš ha iz dneva v dan, en in edini kiks v mojem življenju...ti pa kiksaš iz dneva v dan , pa ti tudi pustimo živeti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!