Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dijak elitne gimnazije, pa ne najde ustreznega protiargumenta na moj odgovor. Ajej.

boš zaupal podatek kam hodš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se strinjam ja, ampak tak ko sn že povedo, so ti na začetku ocene edini pokazatelj znanja, in po njih te ljudje ocenjujejo...pa ti je všeč ali ne...vem pa da se je težko h knjigam vsest, sam tud nisn nek biser, čeprav se zavedam, da bi se mogo bolj učit, me premami skušnjava lepega vremena, lepega alkohola ali lepih punc...da neo res kdo mislo da sn taki geek ko matex naprimer...ko vse to zdaj lepo bere zraun pa računa neke komplicirane enačbe iz atomske fizike....heheh

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja rabiš ŠE srečo ja..ampak brez izobrazbe te nikamor ne bojo sprejeli..preprosto..ne more v parlament en brez primerne izobrazbe..vsak zakaj ma svoj zato..

jaz sem daleč od geeka, ker moje ocene so res minus sam še usen vem zakaj so...

glede najboljprestižne šole..poglej malo koliko ljudi je znanih iz naše šole..od svetovnih prvakov, ki so odlični dalje...največ nagrad je osvojil GIMB pa če ti je prav ali ne..konkretno za ledino pa vem da ste res zraven nas...in je le kakšen procent razlike...tko da sploh se ne zapenjaj v moje besede ampak rajš pomagi tele texasčane stret :evilgrin:

ti šmrkavec pa se sploh ne oglašaj

Ja to zato, ker jim ponudijo štipendijo in pa nevem kakšne statuse, če se upišeš na Bežigrad...

mojmu kolegu, k je biu eden izmed prvih v državi v gorskih tekih so ponujal da pride, sam je reku da noče bit prvi k bi Bežigrad fuknu

drgač pa JA Bežigrad je najbolj elitna šola v LJ, neglede na to kakšn folk je gor, al pa kakšno je stanje gor...

(če ne druzga majo reeskota)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo kak so tote pičkee glupee, jaz bom na koncu še res ki peder postal hehe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo kak so tote pičkee glupee, jaz bom na koncu še res ki peder postal hehe :headbang:

Ja kwa je pa blo?

Drgač pa...Jebeš pumlad, dej zdej snih. Prit ablak, kipn ha, kipn ha en metr zej . . . snih snih snih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če je že bilo kje napisano, ampak me zanima, koliko približno ima zaprta RSka do 100 km/h? Po občutku sodeč je nekje 10 sekund.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če je že bilo kje napisano, ampak me zanima, koliko približno ima zaprta RSka do 100 km/h? Po občutku sodeč je nekje 10 sekund.

ja sej pa jo maš tarzan, štej zraun ko pospešuješ haha...al je taka brutalna moč da ne morš niti mignit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pa jo maš tarzan, štej zraun ko pospešuješ haha...al je taka brutalna moč da ne morš niti mignit :lol1:

Nisem nikoli štel, zato tukaj sprašujem. Če pa misliš da me provociraš z brutalno močjo, ki si jo že uporabil v parih postih se pa motiš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikoli štel, zato tukaj sprašujem. Če pa misliš da me provociraš z brutalno močjo, ki si jo že uporabil v parih postih se pa motiš :winkiss:

ja pol pa se vsedi gor pa štej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkooooo nočem se kregat......sicer sem pa ta post napisal samo zato ker si rekel da ninja 250 meče slabo luč na ostale ninje. Prav tako pa jaz menim da tudi tvoja ker je modra ker pač "prava" ninja je zame zelena. Si predstavljaš zelenega ali modrega ducatija? :headbang: Sicer pa naj si vsak sam kupi kar mu paše in kar je finančno zmožen kupiti. Če pač tebi motor ni všeč lahko to poveš ni ga pa treba skritizirat pa nevem kolk "ponižvat" in s tem drugim ki ga komaj čakajo zbit voljo.

PS: ker nisi vedel kaj bi rekel si takoj vmešal mojo hondo. za honde imaš drugo temo če še nisi opazil tukaj pa je govora o Ninji ;)

ti si tud kmet da se na barve obešaš

kaj pravš pa na belga ducatija? Fakingkrnnekipašegrdjezapovrh ane?

pa tud rmenga sm že vedu pajetudfakinggrd veš! :headbang: :headbang: :headbang: kup si motor pol pa pluvaj po drugih in v tem delu se podpišem pod nejkotovo izjavo :headbang:

da ne bo kdo narobe razumel... tako rumen kot bel sta bila lepa

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikoli štel, zato tukaj sprašujem. Če pa misliš da me provociraš z brutalno močjo, ki si jo že uporabil v parih postih se pa motiš :winkiss:

je ja tam okol 10... recimo da slabih 9 bi jo spravu :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j...sem kje omenil belo barvo ali samo ti neznaš brati? Glede nejkoove barve motorja pa nisem mislil resno. Tudi modra ninja je zelo lepa. nejkoo...glede specifikacij motorja je pač zakon tisti ki ga omejuje na 35KM. Je pa res da jih jima Ninja 250 manj in bi ji lahko iztisnili še kakega konja....in "zapolnili" to mejo 35KM. Če pa bi bil zakon omejen za 45KM pa bi verjento tudi ninjo naredili močnejšo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j...sem kje omenil belo barvo ali samo ti neznaš brati? Glede nejkoove barve motorja pa nisem mislil resno. Tudi modra ninja je zelo lepa. nejkoo...glede specifikacij motorja je pač zakon tisti ki ga omejuje na 35KM. Je pa res da jih jima Ninja 250 manj in bi ji lahko iztisnili še kakega konja....in "zapolnili" to mejo 35KM. Če pa bi bil zakon omejen za 45KM pa bi verjento tudi ninjo naredili močnejšo.

LP

ne omenju si zeleno pa modro pa bilokakosej ni važn...

Na kurac mi gredo te stereotipi da ninja ni ninja če ni zelena, kot tudi da ducati ni ducati če ni rdeč. Daleč od tega. Kaj pa pol za hondo velja?? kera je njena barva, da tisti ki nebo imel te barve ne vozi honde, ampak en sekret od ponaredka?!? kaj pa yamaha kako je pa tam?!?! sm pristaš tega da so drugačne barve popestritev... recimo se pelješ in kake barve je največ ninj? Zelene... ja ... je pa zato toliko bolje vidt eno modro,srebrno,črno (v ameriki tudi oranžno) ninjo... tko da ne govor nič čez barve... Sploh pa da ti povem da tud barva motorja vpliva na druge udeležence v prometu in na voznikovo razpoloženje/agresijo itd. Sm brau da najbolj agresivni vozniki so tisti ki vozijo rdeče avtomobile ker ta barva povzroča pri človeku največ agresije, zato je recimo večja verjetnost da ti bo nekdo iz avta kaj hitro začel J?#($! mater, te izsilu, prehiteu ali kako drugače ogrožal če boš vozil rdeč avto oz. motor... spet glih kontra je pri modri barvi ki človeka pomiri. Tako da če še enkrat rečeš karkoli čez katerokoli barvo motorja ti bom povedu svojo lekcijo kaj si mislm o tvojem motorju in njegovi barvi.

Velja?

Lp

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne omenju si zeleno pa modro pa bilokakosej ni važn...

Na kurac mi gredo te stereotipi da ninja ni ninja če ni zelena, kot tudi da ducati ni ducati če ni rdeč. Daleč od tega. Kaj pa pol za hondo velja?? kera je njena barva, da tisti ki nebo imel te barve ne vozi honde, ampak en sekret od ponaredka?!? kaj pa yamaha kako je pa tam?!?! sm pristaš tega da so drugačne barve popestritev... recimo se pelješ in kake barve je največ ninj? Zelene... ja ... je pa zato toliko bolje vidt eno modro,srebrno,črno (v ameriki tudi oranžno) ninjo... tko da ne govor nič čez barve... Sploh pa da ti povem da tud barva motorja vpliva na druge udeležence v prometu in na voznikovo razpoloženje/agresijo itd. Sm brau da najbolj agresivni vozniki so tisti ki vozijo rdeče avtomobile ker ta barva povzroča pri človeku največ agresije, zato je recimo večja verjetnost da ti bo nekdo iz avta kaj hitro začel J?#($! mater, te izsilu, prehiteu ali kako drugače ogrožal če boš vozil rdeč avto oz. motor... spet glih kontra je pri modri barvi ki človeka pomiri. Tako da če še enkrat rečeš karkoli čez katerokoli barvo motorja ti bom povedu svojo lekcijo kaj si mislm o tvojem motorju in njegovi barvi.

Velja?

Lp

hmm...kaj pa modri dirkač, on je bil celi plavi, pa je tud divjal in ga doben ni maral...hehe...

drugač pa se strinjam ja, treba je bit raznobarvn, čimbolj odštekane barve so tem bolje- jaz tak računam da bi vsako plastiko od ninje mel drugačne barve heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvedeš več meritev :grim

tako je narediš 10 meritev...

izčrtaš najvišji in najnižji čas torej absolutni max. in min.

od ostalih 8 pa zračunaš povprečje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je narediš 10 meritev...

izčrtaš najvišji in najnižji čas torej absolutni max. in min.

od ostalih 8 pa zračunaš povprečje ;)

ja samo to še vedno ni dovolj natančno...on hoče met do nanosekunde natančno meritev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o roky je izvdel manever...si se le spomnil hehe

Jap, sfajtite se tuki, če se že morte zarad takih stvari :slap:

Sem prestavil zato, ker ti nisem hotu dat ravno zadnjih 10% :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, sfajtite se tuki, če se že morte zarad takih stvari :slap:

Sem prestavil zato, ker ti nisem hotu dat ravno zadnjih 10% :D

tisti ki nejkootu da zadnjih 10%, bo ostal preklet za veke vekomaj, šou bo v 9.krog pekla in njegova duša bo ujeta v najglobljo in najtemačnejšo globel hadesa :D

pred to globeljo pa bo pisalo: "kdor podeliš nejkotu zadnjih 10%, pusti zunaj upe vsake" :lol:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!