Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tisti ki nejkootu da zadnjih 10%, bo ostal preklet za veke vekomaj, šou bo v 9.krog pekla in njegova duša bo ujeta v najglobljo in najtemačnejšo globel hadesa :D

.)

Jah mal se nadzoruj ane, pa jih neboš nikol dobu - vsaj iz moje strani ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Jah mal se nadzoruj ane, pa jih neboš nikol dobu - vsaj iz moje strani ne :)

nikar ne preti nejkootu, ti smrtnik... če hotel boš po smrti lepo živet, moral boš nejkotove izjave požret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikar ne preti nejkootu, ti smrtnik... če hotel boš po smrti lepo živet, moral boš nejkotove izjave požret :D

Nejko...driiing driiing, ura zvoni, zbud se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo to še vedno ni dovolj natančno...on hoče met do nanosekunde natančno meritev :D

Ne, dovolj bo stotinka.

pravzaprav greš lahko preko odvoda ....

ampak tudi ta opcija je vredu

Odvod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, dovolj bo stotinka.

Odvod?

da .... f´(x) =lim, k gre dx prot 0 f(x+dx)-f(x):f(x)

al si mislu kej druzga?

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da .... f´(x) =lim, k gre dx prot 0 f(x+dx)-f(x):f(x)

al si mislu kej druzga?

Ne mislil sem, če mi razložiš kaj je odvod, ker tega še nismo imeli v šoli. Bom vprašal profesorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislil sem, če mi razložiš kaj je odvod, ker tega še nismo imeli v šoli. Bom vprašal profesorja.

pocakaj se ti to, bos priso na svoj racun z odvodi :)

saj niso kaj posebnega, ampak vseeno je brezveze, da zdaj to sprasujes. Kasneje bos pa tudi se zvedel, kaj je obratna vrednost odvoda, oz. kako iz odvoda ponovno dobimo prvotno funkcijo (integrali) itd.

fajn snovi :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da .... f´(x) =lim, k gre dx prot 0 f(x+dx)-f(x):f(x)

al si mislu kej druzga?

nice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar so mi pa dns starši naredli...si bom zapomnu za vse živlenje. Zaprl so me vn iz bajte. Kolega je mel rojstni dan pa smo ga mal pili. Ko pridem dam pa bajta zaklenjena. Pa sm spal do ene 2h zunaj...Pol pa sm vdrl v bajto. Prokleti nacisti. Pojstla razkopana. Zdej pa grem spat na kavč, pol pa jim zjutraj jebem mat.r !!! Banda hudičova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar so mi pa dns starši naredli...si bom zapomnu za vse živlenje. Zaprl so me vn iz bajte. Kolega je mel rojstni dan pa smo ga mal pili. Ko pridem dam pa bajta zaklenjena. Pa sm spal do ene 2h zunaj...Pol pa sm vdrl v bajto. Prokleti nacisti. Pojstla razkopana. Zdej pa grem spat na kavč, pol pa jim zjutraj jebem mat.r !!! Banda hudičova.

pač so te zaklenil vn.. :) bi pa pozvonu, al pa poklicou na tel. pa pridejo odpret :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah mal sm bil pjan pa polt takle neumnosti pišem. Sej ni tak hudo :)

Ti pa si model :OK: . Domov s pršu pa se takoj na tipkovnco znesu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so moj prjatlc nrdil... pride dam ob 10h zutri vsa se nabita pa pozvoni k je blo zaklenen... poj pa mtka pogleda skoz vrata pa rece. kr bod zuni da te vsi vidjo kasna pa kdaj dam hods. pa je zaklenila nazaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so moj prjatlc nrdil... pride dam ob 10h zutri vsa se nabita pa pozvoni k je blo zaklenen... poj pa mtka pogleda skoz vrata pa rece. kr bod zuni da te vsi vidjo kasna pa kdaj dam hods. pa je zaklenila nazaj :rolleyes:

Haha, scene :D

jest bi se ga šu naprej dokonca napit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar so mi pa dns starši naredli...si bom zapomnu za vse živlenje. Zaprl so me vn iz bajte. Kolega je mel rojstni dan pa smo ga mal pili. Ko pridem dam pa bajta zaklenjena. Pa sm spal do ene 2h zunaj...Pol pa sm vdrl v bajto. Prokleti nacisti. Pojstla razkopana. Zdej pa grem spat na kavč, pol pa jim zjutraj jebem mat.r !!! Banda hudičova.

Haha, jest sm pr eni prespau, pridem ob 5ih dam, bajta zaklenena, kluča nikjer... sm šu u garažo, se pokriu z deko k jo mam čez motor, pa na motorju zaspau...

no, probavou zaspat k sm meu glavo lih na kestlu, pa je benz direkt u nos skoz hlapeu... :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da .... f´(x) =lim, k gre dx prot 0 f(x+dx)-f(x):f(x)

al si mislu kej druzga?

dej ne govor o tem ker bom bruhu :S

sploh nevem kaj je to :P hihi

KUKEC FSE NAJBOLJŠE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!