Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

http://www.video-portal.si/media/275/Ej_Ri...bit_ces_batine/

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2:

eh, Adi Smolar je bolši :) k ma na podobno sceno.. sam da govori o Žan Klodu Van Damu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo nejkoooo, pred 1 uro sm pojedo 1 uno tableto, pa ni kake razlike ... hehe :glare: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš taki moto gp

najboljši suzuki komaj 7mi. bo treba znamk omenjat.

toti novi lorenzo se mi zdi da bo letošnji gift ker kaj je lani delal v 250kah

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš taki moto gp

najboljši suzuki komaj 7mi. bo treba znamk omenjat.

toti novi lorenzo se mi zdi da bo letošnji gift ker kaj je lani delal v 250kah

letos bo se reeeeeees hudo ja :D

prokleti stoner :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro Jutro :P

Tti tedn 1x pa po motor, pravjo da so vse popravli, sam šprikle(špici) so čist odtegnjeni[to so ugotovili ko so celga pregledali] ...

Kluč za šprikle ma pa en kolega se mi zdi, tk da bom še tisto sam porihto ... pol pa gasaaa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha... in your face INLINE ENGINES!!! :evilgrin:

DUCATI POWAAHHHH!!!! :yea1:

Popravljeno . Popravil vRider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha... in your face INLINE ENGINES!!! :evilgrin:

DUCATI POWAAHHHH!!!! :yea1:

ja waaaw zaj pač eno sezono pa začetek druge gre ducatiju kot po maslo, saj to ne bo dolgo, to so pač muhe enodnevnice, ki se ne bojo obdržale dolgo, čez par let bo spet prevlada japonskih motociklov, tak kot je to v zgodovini vedno blo...te pa mi povej keri italijanski motori so še poleg ducatija v motogp hehe...ko dukati rikne, lahko spet samo pobirajo drobtine v superbike in ostalih bednih kategorijah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waaaw zaj pač eno sezono pa začetek druge gre ducatiju kot po maslo, saj to ne bo dolgo, to so pač muhe enodnevnice, ki se ne bojo obdržale dolgo, čez par let bo spet prevlada japonskih motociklov, tak kot je to v zgodovini vedno blo...te pa mi povej keri italijanski motori so še poleg ducatija v motogp hehe...ko dukati rikne, lahko spet samo pobirajo drobtine v superbike in ostalih bednih kategorijah...

men se ne zdi da je ducati muha anodnevnica, glede na to da so lansk let pometl s konkurenco (oz. je stoner pometu z njimi), letos pa že kuj na prvi dirki prav tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waaaw zaj pač eno sezono pa začetek druge gre ducatiju kot po maslo, saj to ne bo dolgo, to so pač muhe enodnevnice, ki se ne bojo obdržale dolgo, čez par let bo spet prevlada japonskih motociklov, tak kot je to v zgodovini vedno blo...te pa mi povej keri italijanski motori so še poleg ducatija v motogp hehe...ko dukati rikne, lahko spet samo pobirajo drobtine v superbike in ostalih bednih kategorijah...

Kar tolaži se. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ne zdi da je ducati muha anodnevnica, glede na to da so lansk let pometl s konkurenco (oz. je stoner pometu z njimi), letos pa že kuj na prvi dirki prav tako :D

nč ni stoneR pometu, je bl njegov motor pometu in njegove gume ;) ....sicr pa se mi zdi, da je rossi dosegu tist kar pač je, mogoče bo zabeležu še kšno zmago, kej več pa ne vrjamem...sej je velik dosegu, tko da legenda ostaja... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waaaw zaj pač eno sezono pa začetek druge gre ducatiju kot po maslo, saj to ne bo dolgo, to so pač muhe enodnevnice, ki se ne bojo obdržale dolgo, čez par let bo spet prevlada japonskih motociklov, tak kot je to v zgodovini vedno blo...te pa mi povej keri italijanski motori so še poleg ducatija v motogp hehe...ko dukati rikne, lahko spet samo pobirajo drobtine v superbike in ostalih bednih kategorijah...

Kaj si tako občutljiv, bomo vidli kako bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni stoneR pometu, je bl njegov motor pometu in njegove gume ;) ....sicr pa se mi zdi, da je rossi dosegu tist kar pač je, mogoče bo zabeležu še kšno zmago, kej več pa ne vrjamem...sej je velik dosegu, tko da legenda ostaja... :worship: :worship:

tudi on ima zasluge za zmago. povej koliko ducatijev je še v vrhu poleg Stonerjevega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kdo se je tko pomatrov pa me lepo presenetu danes, sm dobu takle lep listk na motorju:

:wub: :lol1:

Ah, nevermind, sm že zvedu :whistle: :whistle:

Hehe, Roky, hvala :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si tako občutljiv, bomo vidli kako bo...

hehe občutljiv...ne men je za ta motogp tak vseeno, al stoner zmaga al rossi al keri od drugih grdih malih paličnjakov, men se samo gre da ta ducati čimprej neha blestet, in se spet začne prevlada japoncev, ki je itak že znana skozi zgodovino v športnem in nešportnem motociklizmu...no sej, samo vprašanje časa je kdaj bo yamaha zadala smrtni udarec rdečim drekom...pač en model se jim je posrečo, jim zaj uspeva, samo tehnika gre naprej, in čez par let bo ducati za staro šaro in spomine njegovih debilnih fanov...rekel sem pa yamaha zato, ker jim je trenutno najbolj blizu, ali pa honda, kawasaki pač na mojo vlko žalost ne more trenutno nekaj pametnega dosčet, ker ma žal preveč nesposobne voznike, suzuki pa itak ni omembe vredn ker je itak tam samo za število :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, pobje, dejte mi povedat, kako objavlaš slike iz moj-album.com?

desni klik na sliko,...lastnosti,mesto slike pa kopiras v oznako [ img ] [ / img ]

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe občutljiv...ne men je za ta motogp tak vseeno, al stoner zmaga al rossi al keri od drugih grdih malih paličnjakov, men se samo gre da ta ducati čimprej neha blestet, in se spet začne prevlada japoncev, ki je itak že znana skozi zgodovino v športnem in nešportnem motociklizmu...no sej, samo vprašanje časa je kdaj bo yamaha zadala smrtni udarec rdečim drekom...pač en model se jim je posrečo, jim zaj uspeva, samo tehnika gre naprej, in čez par let bo ducati za staro šaro in spomine njegovih debilnih fanov...rekel sem pa yamaha zato, ker jim je trenutno najbolj blizu, ali pa honda, kawasaki pač na mojo vlko žalost ne more trenutno nekaj pametnega dosčet, ker ma žal preveč nesposobne voznike, suzuki pa itak ni omembe vredn ker je itak tam samo za število :D

Suzuki je še kar, spolh voznik (Capirossi :worship: ), da pa te naše ljube tovarne ne uspejo spacat enga dobrega agregata je pa njihov problem. Trenutno je ducati tehnično gledano kot tudi pri voznikih ON THE TOP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:
:worship:

tale mi je še zmer bolš ponetk :P

mam pod favorite :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!