Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Js pa takoj.. tole pa skok s padalom.. to mora trgat :worship:

s padalom sem že skoču.. tole pa dvomim pa bi šu.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe občutljiv...ne men je za ta motogp tak vseeno, al stoner zmaga al rossi al keri od drugih grdih malih paličnjakov, men se samo gre da ta ducati čimprej neha blestet, in se spet začne prevlada japoncev, ki je itak že znana skozi zgodovino v športnem in nešportnem motociklizmu...no sej, samo vprašanje časa je kdaj bo yamaha zadala smrtni udarec rdečim drekom...pač en model se jim je posrečo, jim zaj uspeva, samo tehnika gre naprej, in čez par let bo ducati za staro šaro in spomine njegovih debilnih fanov...rekel sem pa yamaha zato, ker jim je trenutno najbolj blizu, ali pa honda, kawasaki pač na mojo vlko žalost ne more trenutno nekaj pametnega dosčet, ker ma žal preveč nesposobne voznike, suzuki pa itak ni omembe vredn ker je itak tam samo za število :D

ma daj ne govori spet bedarij... ne sploh niso dobri v moto športih italijani ne... sploh ne... ducati, aprilia, mv agusta, cagiva, bimota,... sploh ne :slap: najdi na netu kaj je rekel rossi kje mu je bilo najboljše dirkat s katerim motorjem ;) pa ne samo njega, ne govori bedarij v glavnem, ker ta narod ima za sabo več kot odlično dirkaško zgodovino vključno z vsemi njihovimi znamkami ;)

:worship:
:worship:

tale mi je še zmer bolš ponetk :P

mam pod favorite :D

Kapo dol največjim carjem.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s padalom sem že skoču.. tole pa dvomim pa bi šu.. :D

Js bi ono šol k morš nevem kake tečaje pa svašta nardit da bi pol lahko sam skoču.. ne da na onemu visiš hehee :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj ne govori spet bedarij... ne sploh niso dobri v moto športih italijani ne... sploh ne... ducati, aprilia, mv agusta, cagiva, bimota,... sploh ne :slap: najdi na netu kaj je rekel rossi kje mu je bilo najboljše dirkat s katerim motorjem ;) pa ne samo njega, ne govori bedarij v glavnem, ker ta narod ima za sabo več kot odlično dirkaško zgodovino vključno z vsemi njihovimi znamkami ;)

Kapo dol največjim carjem.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

ja te pa mi naštej dva italijanska motocikla, ki sta v kraljevem razredu motogp...haha...s tistimi 125 pa 250 pač majo neko srečo, ampak čim bo 2 taktnikom odklenkalo, bojo pobudo prevzeli japonci tudi v teh manjših kubikažah, ...italijani so dreki nesposobni, njihovi motori so kurac od ovce, in upam da bom enkrat mel tak dnarja, da si bom lahko kupo novega ducatija, in ti ga pred očmi zakuroo in se na koncu še poscal in posral na njega... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nejko, saj jaz tud nisem nek privrzenec italijanskih motorjev, sam ti pa res ze pretiravas :) saj vem da provociras camaca, ampak vseeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te pa mi naštej dva italijanska motocikla, ki sta v kraljevem razredu motogp...haha...s tistimi 125 pa 250 pač majo neko srečo, ampak čim bo 2 taktnikom odklenkalo, bojo pobudo prevzeli japonci tudi v teh manjših kubikažah, ...italijani so dreki nesposobni, njihovi motori so kurac od ovce, in upam da bom enkrat mel tak dnarja, da si bom lahko kupo novega ducatija, in ti ga pred očmi zakuroo in se na koncu še poscal in posral na njega... :OK:

In ti misliš da bojo 4t mašine v MotoGPju 125cc al kako?

Dvotaktniki so še vedno prestiž :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti misliš da bojo 4t mašine v MotoGPju 125cc al kako?

Dvotaktniki so še vedno prestiž :worship: :worship:

večno ne morjo bit, to je dejstvo...sicer se jaz tud zavzemam za te dvotaktnike, samo tile ekoti resnično že najedajo in spodkopavajo 2 taktnike na vseh črtah, samo vprašanje časa je kdaj so bojo spravli še na športni motociklizem...sicer pa za mene je edini pravi dvotaktnik, yamaha rd 500 V4, legenda nad legendami, motor nad motorji, ki ji neke aprilie, kurđive in podobna italijasnka dvotaktna sranja ne bojo segle do kolen niti čez 100 let (če bojo še obstajale haha)...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večno ne morjo bit, to je dejstvo...sicer se jaz tud zavzemam za te dvotaktnike, samo tile ekoti resnično že najedajo in spodkopavajo 2 taktnike na vseh črtah, samo vprašanje časa je kdaj so bojo spravli še na športni motociklizem...sicer pa za mene je edini pravi dvotaktnik, yamaha rd 500 V4, legenda nad legendami, motor nad motorji, ki ji neke aprilie, kurđive in podobna italijasnka dvotaktna sranja ne bojo segle do kolen niti čez 100 let (če bojo še obstajale haha)...

S tem odebeljenim se čist strinjam... in tud s tistmu prej.

s tistmu naprej sicer malo manj, samo, pozabljaš da so bile prav italjanska sranja včasih top, pa so se rižotkarji po njih zgledovali.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem odebeljenim se čist strinjam... in tud s tistmu prej.

s tistmu naprej sicer malo manj, samo, pozabljaš da so bile prav italjanska sranja včasih top, pa so se rižotkarji po njih zgledovali.

no ti pač to govoriš ker maš tole svojo kurđivo, sej te razumem pač uročila te je, tak ko je tud čamaca kurđiva in od takrat dalje vidiš da se mu meša...jaz v glavnem teh italijanov ne priznavam, in raje dam denar v dobrodelne namene, ko pa da bi ju3 v garaži mogo met kakega ducatija ali kaj podobnega - prisežem...ne grem stran od japoncev, pa da je nevemkaj...edino v krosu, ko ga bom kupil ali pa he, je pa lahko ktm ali husqvarna...v tem segmentu pa japonci odpadejo, priznam da tu nimajo kaj iskat proti ktm-u ali husi, da neo kdo mislo da sn taki fanatični japan- lover, tak ko je debeluhar obseden z špagetarji (ko si je še nek fucking unknown dpr auspuh dal na hondo, samo ker je pač bil italijanski haha)- to je obsedenost... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo poglejte ga bisera hahaha... http://www.youtube.com/watch?v=9GKrQMV1-Nw...feature=related

končal je šolo s prilagojenim programom, in postal doktor nogometa hahahah, tota izjava pa zmaga...še ena potrditev da je fuzbal za ljudi z iq-jem pod 95 :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo hoziii, vi ste toto pesem od njetov tui špilali takrat v pekarni ne, tota mi je svetovna...

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni stoneR pometu, je bl njegov motor pometu in njegove gume ;) ....sicr pa se mi zdi, da je rossi dosegu tist kar pač je, mogoče bo zabeležu še kšno zmago, kej več pa ne vrjamem...sej je velik dosegu, tko da legenda ostaja... :worship: :worship:

Ah seveda, motor pa gume se pa kr same pelejejo ane? Zakaj potem sploh rabmo voznika na motorju? Za okras? :slap: dej nehite strelat no.

Hehe, kdo se je tko pomatrov pa me lepo presenetu danes, sm dobu takle lep listk na motorju:

:wub: :lol1:

Hahah, kdo le :P K sm vidu tvojo raketo parkirano sm reku "proklet gay, on se bo vozu jest morm pa na prakso" :lol1: pa sm meu še dost cajta pa sm ti pustu sporočilce :whistle:

Np :004

in se spet začne prevlada japoncev, ki je itak že znana skozi zgodovino v športnem in nešportnem motociklizmu...no sej, samo vprašanje časa je kdaj bo yamaha zadala smrtni udarec rdečim drekom...

Ahahahahahah, tak učenjak pa tole prbije. Nejko, toplo priporočam kakšno literaturo o razvoju motociklizma...Japonci več kot 30 let niso znal nardit svojga okvirja, ki se nebi zvijov medtem, ko je gospod Bimota varil take okvirje v svoji garaži :worship:

Sej vem, da samo provociraš, ampak vseen... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah seveda, motor pa gume se pa kr same pelejejo ane? Zakaj potem sploh rabmo voznika na motorju? Za okras? :slap: dej nehite strelat no.

Hahah, kdo le :P K sm vidu tvojo raketo parkirano sm reku "proklet gay, on se bo vozu jest morm pa na prakso" :lol1: pa sm meu še dost cajta pa sm ti pustu sporočilce :whistle:

Np :004

Ahahahahahah, tak učenjak pa tole prbije. Nejko, toplo priporočam kakšno literaturo o razvoju motociklizma...Japonci več kot 30 let niso znal nardit svojga okvirja, ki se nebi zvijov medtem, ko je gospod Bimota varil take okvirje v svoji garaži :worship:

Sej vem, da samo provociraš, ampak vseen... :lol1:

aha seveda, pol pa ti meni povej kdaj je kaka italijanska firma naredla agregat ki po parih km ni dobesedno razpado :lol1:

glej jaz ti samo rečem - yamaha rd 500...pa lahko grete vsi makaronofili spat v tem trenutku in ne izjavlajte več gluposti

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha seveda, pol pa ti meni povej kdaj je kaka italijanska firma naredla agregat ki po parih km ni dobesedno razpado :lol1:

glej jaz ti samo rečem - yamaha rd 500...pa lahko grete vsi makaronofili spat v tem trenutku in ne izjavlajte več gluposti

Sej se nima smisla ukvarjat s tabo... najbolš, da začneš sam še riž jest :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se nima smisla ukvarjat s tabo... najbolš, da začneš sam še riž jest :slap:

ti pa se kar zaposli za glavnega kuharja pri barilli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne bedarije nekaj s tem crkovanjem... kot da italijani kr tak zdaj crkujejo en za drugim jebote :slap:

no tiho ti, prvo si sploh kupi te tega italijana, pol šele govori kak so super in oh in sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti pač to govoriš ker maš tole svojo kurđivo, sej te razumem pač uročila te je, tak ko je tud čamaca kurđiva in od takrat dalje vidiš da se mu meša...jaz v glavnem teh italijanov ne priznavam, in raje dam denar v dobrodelne namene, ko pa da bi ju3 v garaži mogo met kakega ducatija ali kaj podobnega - prisežem...ne grem stran od japoncev, pa da je nevemkaj...edino v krosu, ko ga bom kupil ali pa he, je pa lahko ktm ali husqvarna...v tem segmentu pa japonci odpadejo, priznam da tu nimajo kaj iskat proti ktm-u ali husi, da neo kdo mislo da sn taki fanatični japan- lover, tak ko je debeluhar obseden z špagetarji (ko si je še nek fucking unknown dpr auspuh dal na hondo, samo ker je pač bil italijanski haha)- to je obsedenost... :D

Men je sicer vseen, ne maram preveč italjanov ker se veliko kvarijo ampak se mislim stanje popravlja. Jaz komaj čakam da da aprilia V4 ven, pol bojo pomojm japonci na kolenih. So pa bli italjani včasih precej spredaj, zdej pa jim kvari ugled forsiranje V2 mašin (razen mv-agusta) pa tudi dejstvo da zanemarjajo supersport razred (razen gilera in cagiva sta nekaj poskušali) mogoče z izjemo ducatija ki nekaj probava z 748/848. Sam mislim da bojo sami spoznali da v-twinom počasi odhaja njihovo obdobje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pubeci da vam povem- harry potter v zadnjem delu preživi - lord mrlakenstein umre od lastne kletve smrti...škoda, pa sn upal da nebo happy ending :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte mojo ljubicooooooooooooooooooooo :wub: :wub: :wub: Še lepša, kot je bila pri meni :P Zavidljivih 31.000 km, imela pa jih je mislim da 23.000 ko sem jo prodal :D sem jaz vedel, da bo ta motor laufal brez problema, zato pa sem jo tudi prodal za dober denar :P

KLIKKKK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!