Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

veš da se ti pozna, ko tu take bedarije trosiš

sej vrjamem ja...pač si ti eden in edini popolen človek na svetu!! :yea1:

drgač pa sori, k sm povedu svoj mnenje o stoneR-ju, ter podvomu vanga...

ti se kr tolaž, da je on tok dobr.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa res, da je tud velik odvisn od motorja .)

sej je tud Skubic reku k je testiru Suzukijev GP dirkalnik, da zdj manj ceni GP dirkače kokr jih je pa prej, ker je vidu, da iz takim motorjem velik lažje bolši čas postavš kokr pa iz serijskim :) zlo zlo velik res pomaga zdajšnja elektronika...

velik je tok dobrih al pa še bolših dirkačev po svetu kokr so dirkači GPja, ampak nimajo možnosti pridt v GP...ker nimajo dovolj visokih finančnih sredstev al pa ne poznajo pravih ljudi :)

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pubeci da vam povem- harry potter v zadnjem delu preživi - lord mrlakenstein umre od lastne kletve smrti...škoda, pa sn upal da nebo happy ending :D

harry potter :slap: who cares..

ubistvu se res gume pa motor same pelejo, :grim človk pr tem nima nč (ni to k pr biciklu, da bi mogu človk "vintat"), njegova fuknkcija je samo lovjenje ravnotežja, pa mal volan obračat pa šaltat... :winkiss: ...sicr nism reku, da je stoneR nesposoben, samo rešuje ga motor in zart tega so dirke zlo nezanimive, ker ni nobenega bojevanja za prva mesta...

caR

ojej za tebe pa me res zanima kak voziš motor

preko plejstejšna & kompa

pogrešam powerslide in podobne atrakcije v MotoGP-ju

:yes:

Čakamo novega McCoya pa da odstranijo par elektronskih pripomočkov kot TC

:yes:

ampka vseeno, letos se nam obeta zanimiva sezona. res da ne bo atraktivne vožnje.. ampak bo pa zanimiva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgledujemo se vsi po teb...tok dobr pa spet nis...ubistvu si po compu najbrš res bolši...no g33k time (zame)!

pubeci puste ga!!! ne novmu rossiju cajta za treninge jemat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgledujemo se vsi po teb...tok dobr pa spet nis...ubistvu si po compu najbrš res bolši...no g33k time (zame)!

od kje ti informacija da bi se mogl zgledvt po men? to neb blo zanimiv niti mal :) ter od kje predvidevaš da sem dobr na kompu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da ne bom dirkov, k pač nism finančno zmožn...se bom pa zbudu, pa kaj, važn da bom usaj mal začutu adrenalina...ne pa ti pridanič, k še tega ne boš izkusu...

no če občutiš adrenalin k se zbudiš :worship: probej 1x se na motor usest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgledujemo se vsi po teb...tok dobr pa spet nis...ubistvu si po compu najbrš res bolši...no g33k time (zame)!

Sorrčy, ampak k ga boš na pisti tko metov (kogarkoli :D :lol1: ) k FiFtY_ se pa jav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgledujemo se vsi po teb...tok dobr pa spet nis...ubistvu si po compu najbrš res bolši...no g33k time (zame)!

ej cist tko...kok si ti star ? šest ?

no če občutiš adrenalin k se zbudiš :worship: probej 1x se na motor usest

jah pust ga k sanja od tapravih motorjev pa se s trdmu zbudi, pa z maketo motorja v rit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte mojo ljubicooooooooooooooooooooo :wub: :wub: :wub: Še lepša, kot je bila pri meni :P Zavidljivih 31.000 km, imela pa jih je mislim da 23.000 ko sem jo prodal :D sem jaz vedel, da bo ta motor laufal brez problema, zato pa sem jo tudi prodal za dober denar :P

KLIKKKK

sam 2400€ ... ja pa sej teli mito drajverji res niso normalni :wacko: :wacko: :wacko: to je pa že čist pretiravanje no... sej ma neko vrednost ampak 31.000km 2T125ka iz leta 98... ma no way

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil jo je za 2500 plus naredil je generalno(vsja piše da je bat menjan itd)

torej??valda da hoče tok keša, če ga je pa čamiz tko nategnu..čamil dau pa za cagivo 1300€ :headbang:

:worship: čamiłe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil jo je za 2500 plus naredil je generalno(vsja piše da je bat menjan itd)

torej??valda da hoče tok keša, če ga je pa čamiz tko nategnu..čamil dau pa za cagivo 1300€ :headbang:

:worship: čamiłe :worship:

ja dddddddd hoče use pa še več notr dobit B)

aja drgač pa gp je itak use podkuplen... stoner je plaču rossiju da za en K voz, ostali so usi podkupleni, je tko k ema ratu tale GP... sama politika pa dnar je zadi :) brez veze je ratal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorrčy, ampak k ga boš na pisti tko metov (kogarkoli :D :lol1: ) k FiFtY_ se pa jav.

dobr mečem kurac ja :D tut z levo mi rata :P

sam 2400€ ... ja pa sej teli mito drajverji res niso normalni :wacko: :wacko: :wacko: to je pa že čist pretiravanje no... sej ma neko vrednost ampak 31.000km 2T125ka iz leta 98... ma no way

ampak je pa res lep tale mito.. ni kj :) zlo lep! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr mečem kurac ja :D tut z levo mi rata :P

ampak je pa res lep tale mito.. ni kj :) zlo lep! :)

ja itak da je lep če je to moj bivši :P poglej kak sn ga že jaz lepo porihtal (izpuh svetleč, sedeži unikatni, barve, šipa, nalepke,... ) on pa še je par nalepk dodal in motor je čudovit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je lep če je to moj bivši :P poglej kak sn ga že jaz lepo porihtal (izpuh svetleč, sedeži unikatni, barve, šipa, nalepke,... ) on pa še je par nalepk dodal in motor je čudovit :)

sedež pa nalepke nardijo tale motor lep. šipca mi ni ql.. ker je čist črna.. in nič ne vidš zkoz njo :) nemaram tega.. ok, sj je ql če je mal zatemnena.. ne pa da je črna in ne prosojna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti pač to govoriš ker maš tole svojo kurđivo, sej te razumem pač uročila te je, tak ko je tud čamaca kurđiva in od takrat dalje vidiš da se mu meša...jaz v glavnem teh italijanov ne priznavam, in raje dam denar v dobrodelne namene, ko pa da bi ju3 v garaži mogo met kakega ducatija ali kaj podobnega - prisežem...ne grem stran od japoncev, pa da je nevemkaj...edino v krosu, ko ga bom kupil ali pa he, je pa lahko ktm ali husqvarna...v tem segmentu pa japonci odpadejo, priznam da tu nimajo kaj iskat proti ktm-u ali husi, da neo kdo mislo da sn taki fanatični japan- lover, tak ko je debeluhar obseden z špagetarji (ko si je še nek fucking unknown dpr auspuh dal na hondo, samo ker je pač bil italijanski haha)- to je obsedenost... :D

:D :D :D Misliš da sploh kdo upošteva tvoje mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o tega mi pa še nis pokazov, c-c-c :D :D

sj ti tut nam :evilgrin:

Ja, meni tudi ne. Prej je bilo bolj zanimivo, ko jih je pošrek nosilo.

tudi rossi pravi da so 800 kurac od ovce.

ampak, me je pa razočarov s tem, da je on ZA traction control.. in ni proti.. on je za varnost bla bla bla. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je meni glede Rossija vseeno, samo ko je bil popularen so vsi hvalili samo njega, Biaggi je bil malo mn k za v smeti. Zdej pa vsi pljuvajo po Rossiju. Ne vem kakšni so to navijači, obračajo se po vetru :trance_33_sleep: Jest sm že od vsega začetka za Capirossija pa če se zarad mene z MZ-jem vozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je lep če je to moj bivši :P poglej kak sn ga že jaz lepo porihtal (izpuh svetleč, sedeži unikatni, barve, šipa, nalepke,... ) on pa še je par nalepk dodal in motor je čudovit :)

hah ja sam ko izpuh štrli v zrak kot pri traktroju :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah ja sam ko izpuh štrli v zrak kot pri traktroju :slap:

tale avspuh gre tud men mal u nos ja :D

drgač je pa lep ni kej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!