Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hah, saj besede bi se lahko naučo izgovarjat, če že vsaj po posluhu ne ve kera je :D

ko reče "lamborgini" gallardo je najjači :D

temu pa ne gre dobr izgovorjava "gallardo" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... da bi pa še oni makedonac "điardo" reko bi pa pomojem cepal 2 dni skupaj :D

pa oni kr v pokemon majci :D, pa matexu je malo podobn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... da bi pa še oni makedonac "điardo" reko bi pa pomojem cepal 2 dni skupaj :D

pa oni kr v pokemon majci :D, pa matexu je malo podobn :D

izrezan matex haha...sej matex ma tud pokemon majce, je mel zadnič tud na motosvetovi čagi, ampak je samo meni pokazal...pa tangice je tud mel pokemon :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izrezan matex haha...sej matex ma tud pokemon majce, je mel zadnič tud na motosvetovi čagi, ampak je samo meni pokazal...pa tangice je tud mel pokemon :naughty: :D

haha :worship: :lol1: fakin pokemon nimam, sam scoobydoo pa Mickey Mouse mam pa res haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaahahahha :)))

mi je bolši original :P

Vam se je vsem strgalo, zgleda da ne veste kaj je muzika, evo vam en primer, pa poslušte vsaj 2 minute...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam se je vsem strgalo, zgleda da ne veste kaj je muzika, evo vam en primer, pa poslušte vsaj 2 minute...

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vam se je vsem strgalo, zgleda da ne veste kaj je muzika, evo vam en primer, pa poslušte vsaj 2 minute...

če ma folk različne okuse za musko, še ne pomen da se je tej osebi strgalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poslušam vse zvrsti glasbe, ampak samo kvalitetno, pa je lahko metal, punk, house, techno, rap, narodnjaki,...ponavadi vuni ko sn pijan najbolj paše kaki tehno al pa narodnjaki, doma za dušo pa poslušam kvalitetno glasbo, stare dobre rockere- guns n roses, bijelo dugme, riblja čorba, iron maiden, dire straits,...včasih tudi kakšno klasiko- beethoven, mozart, chopin, čajkovski, bach, ter tudi kakšne izjemne vokaliste kot so luciano pavarotti, andrea bocelli, celine dion,...res pa ne poslušam slovenske scene kot so - domen kumer, bepop, in podobna sranja, ker še jaz kot laik ločim kaj je muzika kaj pa je nek drek skup spacan v parih urah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poslušam vse zvrsti glasbe, ampak samo kvalitetno, pa je lahko metal, punk, house, techno, rap, narodnjaki,...ponavadi vuni ko sn pijan najbolj paše kaki tehno al pa narodnjaki, doma za dušo pa poslušam kvalitetno glasbo, stare dobre rockere- guns n roses, bijelo dugme, riblja čorba, iron maiden, dire straits,...včasih tudi kakšno klasiko- beethoven, mozart, chopin, čajkovski, bach, ter tudi kakšne izjemne vokaliste kot so luciano pavarotti, andrea bocelli, celine dion,...res pa ne poslušam slovenske scene kot so - domen kumer, bepop, in podobna sranja, ker še jaz kot laik ločim kaj je muzika kaj pa je nek drek skup spacan v parih urah...

:P

http://www.youtube.com/watch?v=74cxljgoEM8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vijiš to pa ne prenesem...sploh pa mi je on debil, še najbolj pa zato ker ma ninjo, in to taki debil kot je on ma tak motor...še sreča da ma zeleno pa 05 letnik, da bi mel tako ko jaz se mi tak zmeša hehe...čeprav ga zaj že dugo nisn vido z motorom, upam da ga je prodal hehe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: v temi o ćefurjih pridigaš o nevoščljivosti, tukaj pa si kar rdeč ko si tak fauš da ima boljši motor kot ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz poslušam vse zvrsti glasbe, ampak samo kvalitetno, pa je lahko metal, punk, house, techno, rap, narodnjaki,...ponavadi vuni ko sn pijan najbolj paše kaki tehno al pa narodnjaki, doma za dušo pa poslušam kvalitetno glasbo, stare dobre rockere- guns n roses, bijelo dugme, riblja čorba, iron maiden, dire straits,...včasih tudi kakšno klasiko- beethoven, mozart, chopin, čajkovski, bach, ter tudi kakšne izjemne vokaliste kot so luciano pavarotti, andrea bocelli, celine dion,...res pa ne poslušam slovenske scene kot so - domen kumer, bepop, in podobna sranja, ker še jaz kot laik ločim kaj je muzika kaj pa je nek drek skup spacan v parih urah...

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi čim prej rabm vedt

kje v lj oz. okolici bi lohk dobu novo zajlo za ponyexpressa za prvo bremzo? pa rabu bi še tist šravf ko je lukna čez ko zajlo pr ročki zahaklaš... oz. če ima kdo pa mi to zrihta za pijačko

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: v temi o ćefurjih pridigaš o nevoščljivosti, tukaj pa si kar rdeč ko si tak fauš da ima boljši motor kot ti :P

ni to faušija, to je jeza, da ma neka taka budala ko še skutera ne zna vozit taki motor in hkrati žalitev za vse ninje, še najbolj pa tvojo, tak da bi ti tud mogo bit jezn...vijiš na tebe pa naprimer nisn jezn, ker maš ta motor, te bi lahko potemtakem bil vsem fauš ki majo ninje 05 letnik al kaj... :slap: ...sicer pa- od kdaj je 05 bolši motor od 04 haha...glede voznih lastnosti nisn prepričan da ma 05 boljše ko 04...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi čim prej rabm vedt

kje v lj oz. okolici bi lohk dobu novo zajlo za ponyexpressa za prvo bremzo? pa rabu bi še tist šravf ko je lukna čez ko zajlo pr ročki zahaklaš... oz. če ima kdo pa mi to zrihta za pijačko

hvala

Se je men zdel da ti nisi nikol meu ninđe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Heec :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je men zdel da ti nisi nikol meu ninđe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Heec :whistle: :whistle:

dej ne se zajebavat... :lol1: rabm čim prej vedt, da porihtam tega ponyexpresa ker je zdej u prafaktorjih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne se zajebavat... :lol1: rabm čim prej vedt, da porihtam tega ponyexpresa ker je zdej u prafaktorjih :P

moj poniexpress :D

it's custom biatch! :D

post-5337-1205272422_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to faušija, to je jeza, da ma neka taka budala ko še skutera ne zna vozit taki motor in hkrati žalitev za vse ninje, še najbolj pa tvojo, tak da bi ti tud mogo bit jezn...vijiš na tebe pa naprimer nisn jezn, ker maš ta motor, te bi lahko potemtakem bil vsem fauš ki majo ninje 05 letnik al kaj... :slap: ...sicer pa- od kdaj je 05 bolši motor od 04 haha...glede voznih lastnosti nisn prepričan da ma 05 boljše ko 04...

Ti ocenjuješ ljudi po tem kakšen motor vozijo? Ali, če se izrazim bolje, motorje izbiraš glede na to kakšni ljudje vozijo določen model? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj poniexpress :D

it's custom biatch! :D

post-5337-1205272422_thumb.jpg

haha do jaja hud... dejmo fantje odgovore :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!