Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ni to faušija, to je jeza, da ma neka taka budala ko še skutera ne zna vozit taki motor in hkrati žalitev za vse ninje, še najbolj pa tvojo, tak da bi ti tud mogo bit jezn...vijiš na tebe pa naprimer nisn jezn, ker maš ta motor, te bi lahko potemtakem bil vsem fauš ki majo ninje 05 letnik al kaj... :slap: ...sicer pa- od kdaj je 05 bolši motor od 04 haha...glede voznih lastnosti nisn prepričan da ma 05 boljše ko 04...

ok glede prvega dela posta se strinjam :worship:

ampak kar se pa tiče odebeljenega dela: kaj misliš da so šli iz dobrega na slabše :slap: , šli so iz dobrega na boljše.....če bi se slabše peljala je sploh na trg ne bi dali (v najslabšem primeru bi obdržali okvir od 04 in spremenili le obliko), ne vem od kje tebi ta logika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi čim prej rabm vedt

kje v lj oz. okolici bi lohk dobu novo zajlo za ponyexpressa za prvo bremzo? pa rabu bi še tist šravf ko je lukna čez ko zajlo pr ročki zahaklaš... oz. če ima kdo pa mi to zrihta za pijačko

hvala

Timmg Lj-Rudnik (tam ko je Bulivar oz. strelišče), al pa pr plavi laguni je bla včas tud ena štacuna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timmg Lj-Rudnik (tam ko je Bulivar oz. strelišče), al pa pr plavi laguni je bla včas tud ena štacuna...

heh sm vedu da bo serviser Pero meu kaj zame :D

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok glede prvega dela posta se strinjam :worship:

ampak kar se pa tiče odebeljenega dela: kaj misliš da so šli iz dobrega na slabše :slap: , šli so iz dobrega na boljše.....če bi se slabše peljala je sploh na trg ne bi dali (v najslabšem primeru bi obdržali okvir od 04 in spremenili le obliko), ne vem od kje tebi ta logika

jah.. pri hondi (gorovim o avtu) so typer-R zajebal :D prejšna je bla bolša.. ta je slabša :) nima dobre lege na cesti.. slabša je v ovinkih itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ocenjuješ ljudi po tem kakšen motor vozijo? Ali, če se izrazim bolje, motorje izbiraš glede na to kakšni ljudje vozijo določen model? :o

ne, ampak ne dovolim da kdo žali ninje :D

ok glede prvega dela posta se strinjam :worship:

ampak kar se pa tiče odebeljenega dela: kaj misliš da so šli iz dobrega na slabše :slap: , šli so iz dobrega na boljše.....če bi se slabše peljala je sploh na trg ne bi dali (v najslabšem primeru bi obdržali okvir od 04 in spremenili le obliko), ne vem od kje tebi ta logika

ja glej, jaz sem obedve vozo že, pa tak ko sn ti reko, se mi je 04 zdela nekako bolj okretna in lažja, pa tud v uradnih podatkih ma manj kil pa to...doro sej ne rečem- ostale komponente ma 05 itak boljše, ampak ne tako zelo dosti, da bi bila res neka razlika med tema dvema motorjema...drugače pa ja, tudi to je možno tak ko je fifty reko, da ni nujno da je novejši model tud boljši

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to pa verjamem, vsaj kolikor si ti vozil obedve, pomoje niti ni za primerjavo.....sploh pa je to čist odvisn tut od obrabljenosti gum, teže voznika in nenazadnje nastavitev vzmetenja, je pa čist možno da se ti je zdela 04 lažja za pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to pa verjamem, vsaj kolikor si ti vozil obedve, pomoje niti ni za primerjavo.....sploh pa je to čist odvisn tut od obrabljenosti gum, teže voznika in nenazadnje nastavitev vzmetenja, je pa čist možno da se ti je zdela 04 lažja za pelat

ja sej maš prav, valda jaz nisn v tistih parih kilometrih mogo sprobat prav motorjev, sploh pa sn začrtnik tak da bi težko strokovno oceno, sej tak ko sem že reko, moje mnenje in moj filing, pač prvi občutek ko se vsedeš na motor in nardiš par kilometrov, še zdaleč pa kakšna strokovna primerjava...aja btw, je kje na netu kaka primerjava med 04 in 05 ninjo, to bi me pa res zanimalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa v MB po mojo lubico :P ... upam da bo vreme zdržalo :winkiss:

kdaj prideš, jaz namreč tut motor na servis pelem čez eno uro, lahko rema na kako pijačo pol, rufni me ko boš fertik tam... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci, nekaj spominov na dobre stare čase, kmalu bo prva obletnica piknika, pa čeprav ni več kluba sršenov, bi vseeno lahko kaki piknik organizirali, recimo ex-125-karji hehe...mater tolk ste lapali da bote kaj organizirali, pa je leto okol prišlo pa še nič niste, zaj ste na vrsti ostali, štajerci smo svojo organizacijo takrat mislim da kar vredu izpeljali... :OK:

evo, še par slikici da se spomnimo kako je blo...

duhec, ki se pripravlja za polete v planici hahaha

post-11619-1205321326_thumb.jpg

...in fingi, med meditacijo :lol1:

post-11619-1205321369.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, lih mene dobu :whistle: :blush:

Am, a veš da tud jest razmišlam da bi ponovili kej takega kot lansko leto, ni nujno da lih sršeni, pač , 125, bišve 125...

In ja, lansko leto je blo čist zakon :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če ste za, da bi se dobili, pa če ne bo noben drug, se javim jest da organiziram, seveda, ob pomoči še kkšnga gorenjca :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če ste za, da bi se dobili, pa če ne bo noben drug, se javim jest da organiziram, seveda, ob pomoči še kkšnga gorenjca :whistle: :whistle:

no dajte, sej pa vas je kar nekaj...ti, roky, fifty, mitofrik,...v glavnem, glede organizacije, sej to nimate tak ful dela, pač par dni prej se rezervira plac, hrano in pijačo kupi, malo poštudira kje bi se dobli in kam peljali, pa je to to...par dni časa si pač morš vzet hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej za samo organizacijo me niti ne skrbi toliko, sam, je tko da sam pa res ne moreš tega sam delati.

ja pr nas smo aktivno sodelovali trije (varadero, čamac in jaz), ostali pa so tak še kaj malega zraven pomagali, nsr_freak pa je feršterkarijo in comp zrihtal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr nas smo aktivno sodelovali trije (varadero, čamac in jaz), ostali pa so tak še kaj malega zraven pomagali, nsr_freak pa je feršterkarijo in comp zrihtal :worship:

em aja js nism pa nič nareo al kaj pm ? :D

drgač pa ja bi blo ql če bi se kje kdaj kaka taka čaga ponovila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa mate zdej z izpiti vi? Mislm, a jih mate že vsi? Tko da nebi bil problem do Kranja pridt? :unsure:

čamiłe je star 15let tak da nena bo ga imel še dolgo časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kje za k**** lahko dobim šraufe z okroglo glavo na imbus? :unsure: Nikjer nimajo hudiča..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kje za k**** lahko dobim šraufe z okroglo glavo na imbus? :unsure: Nikjer nimajo hudiča..

a u merkurju si ze probov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Merkurju ne. Sem pa po vseh teh železninah, pa majo miljone šraufov, samo teh ni nikjer za dobit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!