Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kako pa mate zdej z izpiti vi? Mislm, a jih mate že vsi? Tko da nebi bil problem do Kranja pridt? :unsure:

bomo pršl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa mate zdej z izpiti vi? Mislm, a jih mate že vsi? Tko da nebi bil problem do Kranja pridt? :unsure:

amm, izpite mamo mi čez celo leto, tak da to bomo že nekak skombinirali, v glavnem junija jaz ziher neom mogo, ker bo najbolj veselo na faksu, predlagam tak ko smo lani meli- konc aprila- začetek maja, prej nima smisla ker nebojo še vsi meli pokalic perajt :D, nekateri- naprimer čamac, jih še mogoče niti meli ne bojo do takrat haha

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm, izpite mamo mi čez celo leto, tak da to bomo že nekak skombinirali, v glavnem junija jaz ziher neom mogo, ker bo najbolj veselo na faksu, predlagam tak ko smo lani meli- konc aprila- začetek maja, prej nima smisla ker nebojo še vsi meli pokalic perajt :D

To si dobro reko, ker pride v poštev zaenkrat le avto, na ninji umrem do gorenjske od zadaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si dobro reko, ker pride v poštev zaenkrat le avto, na ninji umrem do gorenjske od zadaj...

haha, da te ne bi ki jaz vozo do tja ja, debeluharja, pol gumo lahko bek vržem zadnjo :D, pa najprej jo nafilat na 5 barov, da se boma sploh lahko pelala

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS 125

Evo Tomosa za 1.500 € , vi pa mečete cene po 3.000 € , novi pa je bil 2.700 al kolko...

problem tega je ker je street illigal... nima luči, žmigucev, špeglov, kako je zadi ne vem... biu je sigurn že parkrat na tleg, nima števca za hitrost itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem tega je ker je street illigal... nima luči, žmigucev, špeglov, kako je zadi ne vem... biu je sigurn že parkrat na tleg, nima števca za hitrost itd...

Ne samo to, tudi homologirati se ga neda. Sploh. Novi so pa po 3000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo to, tudi homologirati se ga neda. Sploh. Novi so pa po 3000.

da je tale street legal pride pa 200€ max..tko da še usen kakšnega jurja spustite pa bo...

in pol se cagivam folk smeji :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je tale street legal pride pa 200€ max..tko da še usen kakšnega jurja spustite pa bo...

in pol se cagivam folk smeji :headbang:

hahah, samo res, za 3000 evrov maš pa res že motor v pravem pomenu besede, nevem kaj totim našim pubecom ko majo tomose špila, da dnar praktično skoz okno mečejo...za drugič da vete, če mate preveč dnara ga lahko meni date, ne brezveze ga metat stran, vete kolk ljudi na svetu nima za kruh, vi pa tak grdo dnar skoz okno mečete :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah, samo res, za 3000 evrov maš pa res že motor v pravem pomenu besede, nevem kaj totim našim pubecom ko majo tomose špila, da dnar praktično skoz okno mečejo...za drugič da vete, če mate preveč dnara ga lahko meni date, ne brezveze ga metat stran, vete kolk ljudi na svetu nima za kruh, vi pa tak grdo dnar skoz okno mečete :D

hahahahahhhahahhahahah :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej za samo organizacijo me niti ne skrbi toliko, sam, je tko da sam pa res ne moreš tega sam delati.

Brez problema lahko pomagam, karkoli, ampak organizacije pa nebi vodu, ker mam že tko dost dela :D

Ampak, da se nebi slučajno potem zgodilo, da bi vse organiziral potem bi pa trije pršli :trance_33_sleep:

Zapeljemo se pa lahko do kakšnega Bleda, Zbilj ( :D )... Seveda, če imate namen vsi vozit v mejah normale, če ne, potem je bolje, da se vozi vsak sam pa se gor dobimo :D

Kakorkoli...lahko odprem temo, če ste resno zainterisirani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci 21. marca gremo s faksom na ogled akrapovičeve fabrike, trgovine in proizvodnje, ter še ogled tomosa v kopru...se pravi v enem dnevu blišč in bedo slovenskega motorizma...hehe...upam da bojo kaj pustili slikat, res komaj čakam za akrapoviča da gremo- to mi je vedno bla želja it glejat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez problema lahko pomagam, karkoli, ampak organizacije pa nebi vodu, ker mam že tko dost dela :D

Ampak, da se nebi slučajno potem zgodilo, da bi vse organiziral potem bi pa trije pršli :trance_33_sleep:

Zapeljemo se pa lahko do kakšnega Bleda, Zbilj ( :D )... Seveda, če imate namen vsi vozit v mejah normale, če ne, potem je bolje, da se vozi vsak sam pa se gor dobimo :D

Kakorkoli...lahko odprem temo, če ste resno zainterisirani?

meni se zdi nekak logično, če se ljudje zberejo za piknik, da se nekak normalno skupaj peljejo v kolono, ne vsak po svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je tale street legal pride pa 200€ max..tko da še usen kakšnega jurja spustite pa bo...

in pol se cagivam folk smeji :headbang:

Ti so vsi prototiki, tako da edino če menjaš komplet okvir in kupiš papirje.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :worship:

sm su zej na avtonetu mal skos tomose nasplosno... sej to ni res kaj folk prodja vse... pa kok dnarja hoce met :rolleyes: to bi ti mogl le plačat da ga odpeleš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res.. pol pa sm js jakno prodaju pa me kliče en mulo če menjam za ATX-a, pa 2 cilindra pa eno škatlo delov mi da zraven :lol1:

Ti so vsi prototiki, tako da edino če menjaš komplet okvir in kupiš papirje.. rolleyes.gif

prototipi*

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :worship:

sm su zej na avtonetu mal skos tomose nasplosno... sej to ni res kaj folk prodja vse... pa kok dnarja hoce met :rolleyes: to bi ti mogl le plačat da ga odpeleš :whistle:

ko vidim neke stare doma špricane ATX-e za 500 pa 700 € pa take fore... jaz sem mojega prodal za 10.000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez problema lahko pomagam, karkoli, ampak organizacije pa nebi vodu, ker mam že tko dost dela :D

Ampak, da se nebi slučajno potem zgodilo, da bi vse organiziral potem bi pa trije pršli :trance_33_sleep:

Zapeljemo se pa lahko do kakšnega Bleda, Zbilj ( :D )... Seveda, če imate namen vsi vozit v mejah normale, če ne, potem je bolje, da se vozi vsak sam pa se gor dobimo :D

Kakorkoli...lahko odprem temo, če ste resno zainterisirani?

tlele v okolici je en mojstr zacev oddajat hiso za take zadeve... ful hudo zrihtan... se dimn avtomat je notr :) pa vs lajtšov pa ozvočene... da se spat pa vse... cena je 90€ na noč alpa 110 pa še on spuca vse ( tistih 20€ se splaca) slabo je edin k je v naselju in hrup zunej hise ni dovolen... bi blo dost tezko k folk ma popije pa kup motorjov okol :) pa jest nebi mojga imena dav na papir tko da loh sam posredujem :) bi blo pa faj tko pokombinireat da bi se slo na bled do jezera opcija je tud mal u vodo skoct (maja so temperature ze kr uredu) poj pa na vecer u bajto k je od bleda ene 6,7km...

ko vidim neke stare doma špricane ATX-e za 500 pa 700 € pa take fore... jaz sem mojega prodal za 10.000 sit

jest sm mojga zamenov za jakno :whistle: pa je biv se kr ugledn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez problema lahko pomagam, karkoli, ampak organizacije pa nebi vodu, ker mam že tko dost dela :D

Ampak, da se nebi slučajno potem zgodilo, da bi vse organiziral potem bi pa trije pršli :trance_33_sleep:

Zapeljemo se pa lahko do kakšnega Bleda, Zbilj ( :D )... Seveda, če imate namen vsi vozit v mejah normale, če ne, potem je bolje, da se vozi vsak sam pa se gor dobimo :D

Kakorkoli...lahko odprem temo, če ste resno zainterisirani?

ja naj se odpre tema, jaz sn ziher zainteresiran, pa če rečem da bom prišo tudi bom, razn da je res nevemkaka višja sila, naj bo pa nekje konc aprila, začetek maja...drugač pa glede organizacije, jaz sem kar dost takrat nardil za vse skupaj- nakupoval hrano, fural robo sem in tja z avtom, gnjavo folk,...pač, ni ravno tak usput to, neke resnosti je treba pokazat če pridejo ljudje iz celih koncev slovenije, da vse skupaj nekak zgleda, je za vse več al manj poskrbljeno, kar se od organizatorjev tud pričakuje, sej bi lahko tud mi letos organizirali, brez problema, zaj ko smo že v praksi, ampak mam jaz bolj malo cajta letos ko sn na faksu...tak da, pač zbere se vas naj ene 3 glavnih organizatorjev, pa lepo zrihtajte to, zaj itak mate še dovolj cajta za razmišljanje kako in kaj...

drugač pa če je skupina, se itak ve kako se vozi, smo lani se čisto super peljali, ni blo nobenih nevemkakih nepričakovanih manevrov hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa če je skupina, se itak ve kako se vozi, smo lani se čisto super peljali, ni blo nobenih nevemkakih nepričakovanih manevrov hehe

to pa zato ker nisi ti vozil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker nisi ti vozil :lol1:

hehe, ja ko da bi lahko z jawo kaj izvajal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kaj se ti smeješ :) resno mislm... ni bil nikol na tleh (z obem stranem balance naenkrat) imel je veliko dodatne opreme... Mf power (od avtomatika) in tako naprej :) skratka supr zadeva :whistle: :naughty:

hehe, ja ko da bi lahko z jawo kaj izvajal...

mogoče razpadu na cest? ( a bi se to štel pod manever) :whistle:

(hec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče razpadu na cest? ( a bi se to štel pod manever) :whistle:

(hec)

tudi ja, sej se je zgodlo parkrat tak, da je skor razpadla sred ceste hehe, ali ne da se ona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!