Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ali-en ga prou fino seka :OK: ... se najde par stvari ki jih poslusam poleg punka ... stari rock (kr pogosto), jazz, mogoc kaj tajga Ali-en varianta (hašiš mam v žepu in na ustnicah nasmeh:D), pa mogoč se kje kak schranz najde :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali-en ga prou fino seka :OK: ... se najde par stvari ki jih poslusam poleg punka ... stari rock (kr pogosto), jazz, mogoc kaj tajga Ali-en varianta (hašiš mam v žepu in na ustnicah nasmeh:D), pa mogoč se kje kak schranz najde :P

Alien....jebiga tko je k so učitelji bebčki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ma kdo izkušnje iz gumam DUNLOP GP RACER...sm jih dons naroču pa me zanima če sm uredu izbrau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ma kdo izkušnje iz gumam DUNLOP GP RACER...sm jih dons naroču pa me zanima če sm uredu izbrau :)

Nimam izkušenj, ampak ti že kar povem, da si dobro izbral :D Ker ne vem kako bi lahko s tem zgrešil... Niso ravno 209 GP, ki so res racing gume, ampak so nekaj vmes med Super Sport in Racing (se pravi jaće kot kakšne qualifier ali kaj podobnega, ampak jih najbrž še vedno gre ogreti dokaj normalno in brez težav za cestno uporabo) :) Vsaj koliko sem prebiral po netu o njih...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam izkušenj, ampak ti že kar povem, da si dobro izbral :D Ker ne vem kako bi lahko s tem zgrešil... Niso ravno 209 GP, ki so res racing gume, ampak so nekaj vmes med Super Sport in Racing (se pravi jaće kot kakšne qualifier ali kaj podobnega, ampak jih najbrž še vedno gre ogreti dokaj normalno in brez težav za cestno uporabo) :) Vsaj koliko sem prebiral po netu o njih...

Sej so GP racer pa d209 različne gume...ker jst sm uzeu GP RACER D209 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih dimenzij?

Prodam nove gume Metzeler M3 sportec za 250 € (komplet 120/70/17 in 180/55/17)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nove gume Metzeler M3 sportec za 250 € (komplet 120/70/17 in 180/55/17)

dej mi napiš na pm kulk je cena ;)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi napiš na pm kulk je cena ;)

pa kaj vi ste vsi slepi al kaj, ce ma vse napisano v podpisu! ovi je za velikost spraseval, ti za ceno...res nevem glej

se ti tu napisem:

250€

so me prehiteli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je blo kr strah ker se tak dere :)

hehe, samo res, to pa je najjči zvok, zaj ko dam spet akrapota gor po tehničnem, se bom zapelo en krog brez haha...kak bo folk gledoo hahah

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, samo res, to pa je najjči zvok, zaj ko dam spet akrapota gor po tehničnem, se bom zapelo en krog brez haha...kak bo folk gledoo hahah

to sn jaz tui razmislo ves :D sao stople treba dat v uho, ker to se pa res prevec dere ne :D doma sn samo prizgal motor, pa si se ze bol glasno mogo menit, kaj sele ko za 5% gas obrnes :D carsko je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kake vredi codece za video...ker mi javla nek error za xvid...pa sem ze s parimi probal pa ne dela

K lite mega codec pack :)

s totimi mi čist vse predvaja ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojega racona najbrž ne bi pasale ali pa bi zgledal kot Rambo med vrstniki.

Kje pa piše, da so za mojega racona? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!