Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Malo heca more bit. Zanimajo koga gume?

kaj ti si debil če si to že 500 krat vprašal :headbang:

aja alo pubeci, kaj bi lahko to blo narobe, inštaliram si en program pa mi vsakokrat nekje na 80% fukne ven in kao napiše inštalacija neuspela, kot razlog pa mi navede, naj se obrnem na en file: C:\Documents and Settings\nejc\Local Settings\Temp\cxinst.log...no pol tam pogledam v tem fajlu, kje je prišlo do napake in mi napiše:

Error extracting cabinet file G:\INTEL\CATStructureFeatureStarter

FDICopy failed:

User aborted

File C:\Documents and Settings\nejc\My Documents\strojniški programi\Catia V5 R16\intel_a\control\PCFG.list has been updated

Transfer has failed

računalniški friki, povejte kaj bi to blo narobe, ker očitno je samo pr meni neke v kurcu, ker en kolega si je inštaliral brez problema isto zadevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki gre letos konc avgusta kej na maturanca na krf??

js grem konc aprila oz. v začetku maja :)

za drug let pa še nevem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki gre letos konc avgusta kej na maturanca na krf??

Najbrž bosta Mallorca in Lloret de Mar odpadla, tak da mi tudi najbrž pridemo v Grčijo, največja verjetnost Krf, ampak septembra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok od vas pozna al pa je licar....tak da ne bi prevec racunov hehe :) ker tele metalen barve se baje ne dobijo niti ne morjo narest v spreju, in naj bi slo samo na kompresor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki gre letos konc avgusta kej na maturanca na krf??

jz, zandji termin z Mondialom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok od vas pozna al pa je licar....tak da ne bi prevec racunov hehe :) ker tele metalen barve se baje ne dobijo niti ne morjo narest v spreju, in naj bi slo samo na kompresor....

jaz poznam :) naredi odlično in za dober denar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm dons grem u MB.....ampak z avto hehe :) pismo najprej morm najdt metlik rdeco v piksni, ker ni ligocno da jih ne bi delal, ce je pa zok strihnu mofo s takimi spreji :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. mislim da se da vsaka brva dat v sperj.... tut če ti jo namešajo tam ko prodajajao barve....1 kg metalic barve pa vsi dodatki ki jih rabiš da avto prebarvaš stane 80 €, sprej pa mislim da 500ml 8 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok od vas pozna al pa je licar....tak da ne bi prevec racunov hehe :) ker tele metalen barve se baje ne dobijo niti ne morjo narest v spreju, in naj bi slo samo na kompresor....

jest si barvam vse sam na kompresor... ka pa maš za nrdit to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest si barvam vse sam na kompresor... ka pa maš za nrdit to?

spredi pa zadi plastiko

hm.. mislim da se da vsaka brva dat v sperj.... tut če ti jo namešajo tam ko prodajajao barve....1 kg metalic barve pa vsi dodatki ki jih rabiš da avto prebarvaš stane 80 €, sprej pa mislim da 500ml 8 €

hm..torej morm najdt sprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene.. tam ko barve mešajo ti jo lahko v sprej nardi, namesto v normalno posodico.,... tiste barve k pa so že v spreju so pa ponavadi kakšnih čudnih odtenkov......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne uganete, s kom sva bila Nejkoo in jaz zdaj na pijači :rolleyes:

ziher s tisto novo forumašico k ma rs-ko :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

Z matexom :D je bil v MB-u :P

jaaaaa, naš fafiiii je prišo pogledat, kar toplo mi je blo pri srcu...bi mogo it na šiht dopoldan, pa ko sem slišal da je fafi pri nas sem vse odpovedal heheh...

aja drugač pa sma šla zaj z gixxerom na eno kratko furco do bisterce, sma se vstavla pri gamsu in je blo res fajn....motorjev polno, tudi na cesti kar precej, očitno se je sezona začela :OK:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ravno peljal mimo gamsa z avtom pa sem vido ninjo plavo, sem si kr mislo da bi znal bit nejko :) pa gixera sem menda tut opazo ja :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ravno peljal mimo gamsa z avtom pa sem vido ninjo plavo, sem si kr mislo da bi znal bit nejko :) pa gixera sem menda tut opazo ja :D.

ja ja, to sma midva bla...

drugač pa morn povedat da gixer ma ful lep zvok z akrapotom :worship: ...škoda, da mam jaz zaj trenutno orginal ror gor (tehnični se bliža), da bi lahko malo primerjala kaki zvok mata akrapo carbon na ninji in gikseru :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam:

- žmigavec za RS 125 2006-

- drugi del zajle za gas za RS 125(ko gre na fergazer in oljno pumpo)

- kovcek in nosilec za RS 125 2006-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, to sma midva bla...

drugač pa morn povedat da gixer ma ful lep zvok z akrapotom :worship: ...škoda, da mam jaz zaj trenutno orginal ror gor (tehnični se bliža), da bi lahko malo primerjala kaki zvok mata akrapo carbon na ninji in gikseru :OK:

vrei je blo dans ja :D pa oni ferrari :worship: :worship: :worship: pa ona R1ka bela je bla tui fenomenalna ne, z angel eyesi pa to, pa ded pa baba mela oba bel berik kombinezon...svetovno :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!