Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nejkoo kak še nisi skapiral, če to ma ovi care Zlatko Ferrarija , CBR , Desmosedicija (če ga že ma še ne vem) :)

ja da ni ki to on???? kukec je res to????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tud gor,ce ne bo kaj nujniga vmes prslo

alo đasti, zakaj se vija z norcom nea kaj z gikseri pred serš zapeleta, sn zaj vsaki dan gledo če bo keri od vaju prišo z makino, pol pa vedno tam oni er-5 od freceja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 12. mormo vsi it na motoboom ne :D upam da nas bo cimvec tu iz maribora in okolice, da gremo skup v eni veliki skupini :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo đasti, zakaj se vija z norcom nea kaj z gikseri pred serš zapeleta, sn zaj vsaki dan gledo če bo keri od vaju prišo z makino, pol pa vedno tam oni er-5 od freceja hehe

se pridem enrkat ko bo fajn toplo.

problem je da furam z sabo še 2 pički te pa mi plačata pa ju nebi rad na busa poslal.

samo enrkat bota mogli it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejkoo kak še nisi skapiral, če to ma ovi care Zlatko Ferrarija , CBR , Desmosedicija (če ga že ma še ne vem) :)

Nima desmota ne, pa ne verjamem da ga bo dobo :). Pravo je da ga bo, sam bomo vidli. Pomoje bi ga že mogo met.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 12. mormo vsi it na motoboom ne :D upam da nas bo cimvec tu iz maribora in okolice, da gremo skup v eni veliki skupini :D

:D

valda jaz tud rem ziheRR :OK:

se pridem enrkat ko bo fajn toplo.

problem je da furam z sabo še 2 pički te pa mi plačata pa ju nebi rad na busa poslal.

samo enrkat bota mogli it

jebeš pičke, naj malo pešačijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima desmota ne, pa ne verjamem da ga bo dobo :). Pravo je da ga bo, sam bomo vidli. Pomoje bi ga že mogo met.

ijeee torej je zlatkoo ta se ferarijem, no nevem neki mladi mi je deloval, drugač pa smo že meli enkrat šanso videt zlatkota na njegovi hondi med drznim manevrom....svaka mu čast res kaki careeee :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je nejko, a še živiiš??? :D

nimam več tolk cajta sm gr hodit, so še same čage :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je nejko, a še živiiš??? :D

nimam več tolk cajta sm gr hodit, so še same čage :P

heheh te si ti pravi čagatooor, priji kaj v mb, remo v pekarnooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh te si ti pravi čagatooor, priji kaj v mb, remo v pekarnooo

vsaki tedn sta po 2 gavdi, ka si ja nor malo, več bedim ko pa spijem :D

bom reko pa bomo kak petek uleteli kr tk v MB ga pit malo (polega pitja še vse drugo) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej aless pa norc16 dej povejta kok km vidva nardita iz enmu tankom na suzukiju :)

jaz sem do zdaj vse skup naredo dobrih 170km....pa 5€ sem samo dotoco...tak da ti se ne vem povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem do zdaj vse skup naredo dobrih 170km....pa 5€ sem samo dotoco...tak da ti se ne vem povedat

Sej jst tud točn še ne vem sam tko me zanima, ker sm naredu 116km in je pol tanka praznga...sam sej to je za cestake pomoje normalno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je normalno ja, sam sem do rezerve naredil 250km, samo sem šel potem tankat ko se je lučka prižgala, bi pa blo za ene 280km ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je normalno ja, sam sem do rezerve naredil 250km, samo sem šel potem tankat ko se je lučka prižgala, bi pa blo za ene 280km ziher

uf pr men pa ne vem če bo znesl do 250km...bomo vidl, sam res da mam zdele te kratke relacije, pa dost po mestu pa to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej aless pa norc16 dej povejta kok km vidva nardita iz enmu tankom na suzukiju :)

nazadnej 130 z tem da mi je že 10km gorela lučka. pa nisem mel keša da bi polnega natočo. tam 10 se suče poraba

res pa je da nešparam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnej 130 z tem da mi je že 10km gorela lučka. pa nisem mel keša da bi polnega natočo. tam 10 se suče poraba

res pa je da nešparam

:kva1: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!