Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sej jst tud točn še ne vem sam tko me zanima, ker sm naredu 116km in je pol tanka praznga...sam sej to je za cestake pomoje normalno :whistle:

normalno je to, ampak ta lučka ko ti sveti je še tut ful dosti noter, meni je lučka svetla že en kakih 20 km, pa sn pol spravo samo neke čez 12 litrov not, tak pa je 18l...narejim pa v povprečju z enim tankom 200- 220 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno je to, ampak ta lučka ko ti sveti je še tut ful dosti noter, meni je lučka svetla že en kakih 20 km, pa sn pol spravo samo neke čez 12 litrov not, tak pa je 18l...narejim pa v povprečju z enim tankom 200- 220 km

jaz naredo 30km z lučko in že bilo potrebno do tankat da sem do tankštele prišo. se mi ej foter šel vozit. ki te on gleda da lučka gori.samo da leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnej 130 z tem da mi je že 10km gorela lučka. pa nisem mel keša da bi polnega natočo. tam 10 se suče poraba

res pa je da nešparam

no vijiš to jaz tud pravim, pa mi vsi pravijo da ni tolk poraba....čeprav ga jaz verjetno ne španam tak na polno ko ti, ga vseeno lepo v obratih držim kolk se le da...jaz mam nekje med 8-9 litrov porabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti tank sem jaz zdaj mel malo testiranja. pomojem več nemore spit.

sem bil na avtobanu 20km 260+ skozi sem mogo sprobat kolko gre rajngla do 273 je prilezo števec.

bom enkrat pičko gor nasado za celi tank. tam pa gre res na izi. še z 50ko odblokirano sem hitreje vozo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da ni ki to on???? kukec je res to????

je res ja.... desmosedicija pa dobi ko prispe v milano v nek salon... ker so mu ga tam odstopli.....in tam ga hočejo še en čas meti v salonu.. on pa se nea glih strinja s tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da 125ke enačjo s sesauci... dobr je...

mene forum tko al tko nau več vidu po vsej vrjetnosti :rolleyes:

zakaj pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da 125ke enačjo s sesauci... dobr je...

mene forum tko al tko nau več vidu po vsej vrjetnosti :rolleyes:

joj lepo prosim, ko da je važno kje smo, pač tko je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, kakšna yzf-125 je precej bližje rs 50, kot pa kakšnemu 600 cc :)

my point exactly, sicer pa se 125ke delijo na 4T in 2T, slednje so res bližje 600cc strojem kot 4T vendar ker bo 2T počasi odklenkalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, z definicijo, da je 125ccm dvokolo z nožnimi prestavami moped, se strinjam. Samo khm, zakaj k fenom?!

Sicer pa, vodstvo že ve kaj dela.

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti malo mi ni všeč, da so nas nametali med mopede.

Vidim da 125ke enačjo s sesauci... dobr je...

mene forum tko al tko nau več vidu po vsej vrjetnosti :rolleyes:

OK, z definicijo, da je 125ccm dvokolo z nožnimi prestavami moped, se strinjam. Samo khm, zakaj k fenom?!

Sicer pa, vodstvo že ve kaj dela.

Pizda mate velke egote.....k da ma veze kje kategorija :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, z definicijo, da je 125ccm dvokolo z nožnimi prestavami moped, se strinjam. Samo khm, zakaj k fenom?!

Sicer pa, vodstvo že ve kaj dela.

saj ti piše, skuterji, mopedi,125ccm, imaš 125ccm skuterje in mopede, pa tudi manj kubične predstavnike obeh strani.....ali vas mogoče moti da so skuterji navedeni na prvem mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btk, men je vseeno pa če dajo vse teme v isto kategorijo hehe...bo še več možnosti za spameee :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti piše, skuterji, mopedi,125ccm, imaš 125ccm skuterje in mopede, pa tudi manj kubične predstavnike obeh strani.....ali vas mogoče moti da so skuterji navedeni na prvem mestu?

problem bo ker bo vsak novo prijavlen skuter freak tlele notr odpru temo "moja runnerca gre prepočas, sm slišu da je fajn zx" :P

prej pa tele teme še najdl niso :P... zdej je pa use pomešan skupaj... načeloma me pa zadeva ne moti saj nisem ne v 125ccm motocikli ne med sesalci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti piše, skuterji, mopedi,125ccm, imaš 125ccm skuterje in mopede, pa tudi manj kubične predstavnike obeh strani.....ali vas mogoče moti da so skuterji navedeni na prvem mestu?

Jep, se vidi, da oseba, ki je naredila novo forumsko kategorijo, že apriori favorizira fenovske sesalce. Na prvem mestu, pa niti po abecednem redu ni. :winkiss: :evilgrin:

Saj je vseeno, samo navaditi se bo treba, na kater položaj klikati.

P.S.: Če ste že spremenili forumsko kategorijo, potem spremenite še ime foruma iz Motocikli 125ccm v Mopedi 125ccm.

P.P.S.: no offense :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej ne da bi mel velk ego zato ker mam 125 2t jajc...

Sam, že sama definicija 125 ke je motorno kolo, ne kolo z motorjem

tud kkšni 500cc 4t motorji niso nč hitrejši, oz. so še počasnej kot pa 125cc 2t...

pa dobr, še bi se lahko naprej našteval...

Zakaj me forum nebi več vidu?

Hja, zarad poplave brezveznega nabijanja,nesmiselnih tem, neresnosti...

Berem ubistvu samo še zarad stikov med 125kami, da se kdaj kam zapelemo.

Če je pa kakšna resna tema v zvezi z opremo, pa itak redkokdaj dobiš korekten odgovor, oz. kmalu spet kaj vodi v nabijanje.

Kar se pa tiči šrafanja, pa ne rabim brat zaenkrat, tko da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, sej ne da bi mel velk ego zato ker mam 125 2t jajc...

Sam, že sama definicija 125 ke je motorno kolo, ne kolo z motorjem

tud kkšni 500cc 4t motorji niso nč hitrejši, oz. so še počasnej kot pa 125cc 2t...

pa dobr, še bi se lahko naprej našteval...

Zakaj me forum nebi več vidu?

Hja, zarad poplave brezveznega nabijanja,nesmiselnih tem, neresnosti...

Berem ubistvu samo še zarad stikov med 125kami, da se kdaj kam zapelemo.

Če je pa kakšna resna tema v zvezi z opremo, pa itak redkokdaj dobiš korekten odgovor, oz. kmalu spet kaj vodi v nabijanje.

Kar se pa tiči šrafanja, pa ne rabim brat zaenkrat, tko da..

ja jaz ko rabim kaki tehnični nasvet sploh tu ne pišem, ampak kar direktno koga kontaktiram ko se spozna- naprimer brumera, on je meni največji car in alfa in omega na tem forumu kar se tiče poznavanja motorjev in same šraufarije, pa še takoj ti odpiše pa lepo razloži :worship:

drugač pa je ta forum več al manj tak ena vlka zajebancija hehe, tu pa tam še je kaka pametna tema ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so zadnje kar trenutno rabi vodstvo (moderatorji in administratorji) kritike na račun celotnega Motosveta in delovanja osebja.

Kje pa se bomo menili, če ne na Motosvetu? Dejte mal misl't, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mors vedt da je to ogromn forum in so clani iz vsh starostnih razredov pa iz vsh IQ rangov :) tko da ga je hudo zajeban urejat pa vodt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so zadnje kar trenutno rabi vodstvo (moderatorji in administratorji) kritike na račun celotnega Motosveta in delovanja osebja.

Kje pa se bomo menili, če ne na Motosvetu? Dejte mal misl't, no.

ja imaš prav :worship: pa da ne boš mislil, jaz pri tem nimam popolnoma nič, sem prav tako presenečen nad izgledom foruma kot vi, me ni nihče vprašal če se strinjam ali ne.....pač če so se admini tako odločili pa naj bo, meni je čisto vseeno, da nam le ne zapirajo tem oz. onemogočijo uporabo foruma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!