Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja imaš prav :worship: pa da ne boš mislil, jaz pri tem nimam popolnoma nič, sem prav tako presenečen nad izgledom foruma kot vi, me ni nihče vprašal če se strinjam ali ne.....pač če so se admini tako odločili pa naj bo, meni je čisto vseeno, da nam le ne zapirajo tem oz. onemogočijo uporabo foruma

ti si itak moderator samo še simbolično, valda da te ne jebejo 5 posto, roky te je itak do konca povozo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si itak moderator samo še simbolično, valda da te ne jebejo 5 posto, roky te je itak do konca povozo :D

Sploh ne, s k0cijem mislim, da imava korekten odnos in prav lepo sodelujeva, je pa res, da zadnje čase nimam ravno časa urejat celega foruma, pregledam kolikor se le da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebat ga, je pač boljši moderator kot sem sam, in mu prav nič ne zamerim :worship:

ohhh, da še neom ki sladkorne dobo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohhh, da še neom ki sladkorne dobo :D

Če jo boš, te bomo pa poslal mal na "okrevanje" v toplice...Terme Banovci B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo boš, te bomo pa poslal mal na "okrevanje" v toplice...Terme Banovci B)

heheh, zaj me kar lahko, ker sn bil pridn so mi skenslali 10%, tak da mam zaj samo 80 hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh, zaj me kar lahko, ker sn bil pridn so mi skenslali 10%, tak da mam zaj samo 80 hehe :naughty:

Pozabu si, da je še k0ci tle, hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil informacijo, da se bo tole mešanje 125k in skuterjev popravilo. Bodo šle kategorije narazen.

Le malo strpnosti prosim, tudi administratorji niso vsemogočni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste hitri... stvari še urejamo... verjetno ste opazili, da je bilo nekaj premikov kategorij in še jih delamo... še kako urco strpnosti !!! ;))) -- hitreje ne gre... je le na stotine tem za pregledat in prevekslat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste hitri... stvari še urejamo... verjetno ste opazili, da je bilo nekaj premikov kategorij in še jih delamo... še kako urco strpnosti !!! ;))) -- hitreje ne gre... je le na stotine tem za pregledat in prevekslat...

hitri? s čim? :) kšni smo pač redni uporabniki foruma. in nekatere od ns (vsaj mene) je tale zmešnjava kr mal presenetla. mi ni noben umenu da se bo kj tako drastično štimal na forumu :)

ok, v prihodnje bom strpnejši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohhh, da še neom ki sladkorne dobo :D

.......na tvojem mestu bi se jaz bal da ne bi ki dobo štila od metle v rit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je že bla debata o tem:

eni da je neumn debil

drugi da sploh ni nč posebnga

vozi pa se takole:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud kr vredi zgleda...samo me se zvok zanima :hmm:

ni glih čist isti model pa to ampak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!