Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ni glih čist isti model pa to ampak

ma ja...samo ne mors glih -99 pa 06- letnik primerjat pa vsak ror je drugacn(ta je malo dalsi od unga ko sem ga kazal)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tak kot je trenutno razporejen forum, pa mi nikakor ni vsec. Tam so vse teme skupaj - test, krneki, ljubezen, racunalnistvo, itd. Saj mogoce se kaj rihtajo, ampak nasplosno mi sploh ni logicno, zakaj so sli nekaj spreminjat. Rajsi bi popucali pa pobrisali nepotrebne teme, ne pa da se ukvarjajo s stvarmi, ki so popolnoma brezvezne...

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...samo ne mors glih -99 pa 06- letnik primerjat pa vsak ror je drugacn(ta je malo dalsi od unga ko sem ga kazal)...

glej kratki je tanke je---------------> rezultat glasno je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahahaha :lol1: ......zadnja stran teme ali si bil ti......nejkoo telebajsek, hahaha krepam od smeha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo mi je pa čudno da bi nejko bil v nečem oranžnem in trenerki... ponavadi je v kavbojkah in črni jakni :) Po drugi strani pa kdo le bi lahko bil v tistem rondoju na koncu koroškega mosta, ki je nejkotova najljubša pot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, verjetno je nekje ob cesti našel ponucano cestarsko pelerino, in je bil tok vesel da je šel takoj šminkirat v njej po kokorokoškem mostu in okoliških cestah,.........sploh pa, kdo drug še ima tok slab okus da ima modro ˝ninjo˝ kot nejkoo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, staro :unsure:

Ja, sam hecno je gledat taje zabavljače :lol1:

Drgač pa smo dns agregat odmontirali, bomo zdej vidli kok bo naprej situacija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahahaha :lol1: ......zadnja stran teme ali si bil ti......nejkoo telebajsek, hahaha krepam od smeha :lol1:

Samo mi je pa čudno da bi nejko bil v nečem oranžnem in trenerki... ponavadi je v kavbojkah in črni jakni :) Po drugi strani pa kdo le bi lahko bil v tistem rondoju na koncu koroškega mosta, ki je nejkotova najljubša pot :)

točno tako, verjetno je nekje ob cesti našel ponucano cestarsko pelerino, in je bil tok vesel da je šel takoj šminkirat v njej po kokorokoškem mostu in okoliških cestah,.........sploh pa, kdo drug še ima tok slab okus da ima modro ˝ninjo˝ kot nejkoo :evilgrin:

morn vas razočarat pubeci, sn že napisal v oni temi da nisn bil jaz...jaz se 90 kmh ne vozim po koroškem...pa tud trenerke nimam nikol na ta motor in niti nimam sploh nobenega oranžnega oblačila doma, kaj šele da bi ga na motor mel hehe...sem pa tega modela videl, ker sn se ravno takrat pelal z avtom domu iz faksa, pravi pussy rider res...in pol mene zamenjujejo s takimi...najraje bi mu razbil tole ninjo, ker je ni vredn...še skuterji so ga prehitevali hehe :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za vreme...pr nas sneži že cel dan. K sreči ga nič ni napadlo. Napoved pa tut ne zgleda nič kaj obetavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je ta sneg zapacal ceste. In spet bo treba 7dni+ čakati, da se bomo začeli vozit.

Banda vremenarska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!