Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Js ga tak al tak ne bi mel ... to se mi zdi brezveze ... za tak danr si rajs kupim neki vecjega pa bolsega, ko pa tako malo jajco :rolleyes:

Pred komo se pa naj kažem z njim?

Dal sm pa zto link da vidim ka pravite kai na take avte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm taki stock poloti se prodajajo za 2500-3000€....tak da če odšteješ felne in muziko prideš komaj na 4500-5000, ostala plastika pa itaq ni pol kurca vredna......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boysi eno vprašanje mam k sicer ni v to kategorijo ampak sigurn bo kdo vedu :P

pr frčaku mi benz iz tanka ne teče v cevke, oz. mi zelo težko (cevko ki gre od tanka do fergija)

zgleda tako kot da bi se nek podtlak delav... kako naj se tega rešim? v cevki nastane mehurček in to vedno večji...benz pa ne teče ven... ko pa zaug prtisnm pa spet malo ven steče iz tanka... kako se znebim tistih mehurčkov, da bi bila cevka vedno pouhna benza? mogoče če naredim majhno luknjo čisto navrh cevke? pa tank diha tko da ni neprodušen...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boysi eno vprašanje mam k sicer ni v to kategorijo ampak sigurn bo kdo vedu :P

pr frčaku mi benz iz tanka ne teče v cevke, oz. mi zelo težko (cevko ki gre od tanka do fergija)

zgleda tako kot da bi se nek podtlak delav... kako naj se tega rešim? v cevki nastane mehurček in to vedno večji...benz pa ne teče ven... ko pa zaug prtisnm pa spet malo ven steče iz tanka... kako se znebim tistih mehurčkov, da bi bila cevka vedno pouhna benza? mogoče če naredim majhno luknjo čisto navrh cevke? pa tank diha tko da ni neprodušen...

LP

Zamenjaj pipco, oziroma jo sčisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj pipco, oziroma jo sčisti.

pozabil sem povedat... če dam cevko iz pipcekatera gre iz tanka, se benz usuje ven... ko dam cevko nazaj gor, pa ne gre nič oz. zelo malo bencina...tako da je cevka ok... sej pravim kot nek podtlak da bi se delov :hmm:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni lep....sj so mi vsec posmekani avti...ampak tale mi nekak ni no simpl :) pa se VWjev ne maram...:P

edit....to je letel na avto :)

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil sem povedat... če dam cevko iz pipcekatera gre iz tanka, se benz usuje ven... ko dam cevko nazaj gor, pa ne gre nič oz. zelo malo bencina...tako da je cevka ok... sej pravim kot nek podtlak da bi se delov :hmm:

Prvič slišim za tak primer pri Tomosu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... da bi luknco naredo bi se rešil mehurča, samo pol bo mogoče ven teklo....

ja to sm storil prej, pol sm pa cevko zamenjal... in je zadeva delovala... zrak pa ni šel čist ves ven, zato tudi ven ni teklo... tud ker benz ne sili v cevko pod pritiskom, ampak le s pomočjo sile teže čez luknico ne kaplja. Zanima pa me če je kaka druga možna ideja da se zadevo reši? je možno da je pipca v eno smer ok v drugo pa zamašena, in ta zrak ne more ven?? jst ne vem, tud tank diha, sm probu brez čepa za benz se furat pa se isto dogaja... ne vem ... res pa je da zadeva traja da se pozna da benz ne teče, ker ta zadeva pije benza tok mal da vse skup ni nč :P ... no ja če kdo ve za kako rešitev na plan z njo :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm storil prej, pol sm pa cevko zamenjal... in je zadeva delovala... zrak pa ni šel čist ves ven, zato tudi ven ni teklo... tud ker benz ne sili v cevko pod pritiskom, ampak le s pomočjo sile teže čez luknico ne kaplja. Zanima pa me če je kaka druga možna ideja da se zadevo reši? je možno da je pipca v eno smer ok v drugo pa zamašena, in ta zrak ne more ven?? jst ne vem, tud tank diha, sm probu brez čepa za benz se furat pa se isto dogaja... ne vem ... res pa je da zadeva traja da se pozna da benz ne teče, ker ta zadeva pije benza tok mal da vse skup ni nč :P ... no ja če kdo ve za kako rešitev na plan z njo :)

Bencin, ki gre po cevki do vplinjača ima za preprečitev prelivanja iglo, ki jo zapira plovec. Bencin je hlapljiv, zato ti rata kak mehurček v cevki, ki pa ne ovira pretoka bencina. Če te mehurček moti, daj črno cevko :evilgrin: . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin, ki gre po cevki do vplinjača ima za preprečitev prelivanja iglo, ki jo zapira plovec. Bencin je hlapljiv, zato ti rata kak mehurček v cevki, ki pa ne ovira pretoka bencina. Če te mehurček moti, daj črno cevko :evilgrin: . LP

ok super najlepša hvala :) ... se bom vozu en lep cajt pa bomo vidl če deluje, čeprav zadeva izgleda kot da moti pretok bencina... no ja hvala useeno bom verjel na besedo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm si mal spedenu zej :P

5ox-hoziii.jpg

Upam, da nisi kupu licence , ker taleprogramček je eden izmed najbol bednih, ki jih lahko uporablaš za mixanje komadov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1956597" target="_blank">http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1956597</a>

Evo takle za tukej okol, bi biu čist zanimiv... pa zvečer za v LJ :evilgrin: :evilgrin:

ropota najbrž kr fino!! :evilgrin: :evilgrin:

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1956597

Evo takle za tukej okol, bi biu čist zanimiv... pa zvečer za v LJ :evilgrin: :evilgrin:

ropota najbrž kr fino!! :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nejkoo nekaj bo terba ukrenit, folk kar misli da si to ti

po domače povedano...dol mi visi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nisi kupu licence , ker taleprogramček je eden izmed najbol bednih, ki jih lahko uporablaš za mixanje komadov...

DJ Gizmo, povej keri je bolši? ker meni toti tut ni všeč... najbolj bedn pa tut vrjetno ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ Gizmo, povej keri je bolši? ker meni toti tut ni všeč... najbolj bedn pa tut vrjetno ni :D

Za profesionalno delo Reason 3.0 (za obvladanje morš met najmanj glasbeno šolo narjeno :D :D ) al pa Traktor DJ Studio 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za profesionalno delo Reason 3.0 (za obvladanje morš met najmanj glasbeno šolo narjeno :D :D ) al pa Traktor DJ Studio 3

Reason pa ja de. Programčk rata simpl sam nadrkat se je treba pa mal pozanimat.

Si štelam beate pa te fore na njem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega dela v reasonu svoje komade(rap music baby) pa nima nč kej pametne šole narjene..tko da ne mi o tem da rabš glasbeno šolo pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...človek nima okusa.

ubistvu ima vsak svoj okus...meni recimo je tvoja aprilia nagnusna in si raje nogo odrežem kot da bi moje ime pisalo na njeni prometni tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!