Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ubistvu ima vsak svoj okus...meni recimo je tvoja aprilia nagnusna in si raje nogo odrežem kot da bi moje ime pisalo na njeni prometni tko da...

Vsakomur svoje... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega dela v reasonu svoje komade(rap music baby) pa nima nč kej pametne šole narjene..tko da ne mi o tem da rabš glasbeno šolo pa to...

Se posipam s pepelom, če nisem ravno glasbenik in sem podal subjektivno mnenje. A grem na vislice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posipam s pepelom, če nisem ravno glasbenik in sem podal subjektivno mnenje. A grem na vislice?

Ne....prvo bičanje pol pa giljotina :naughty: Sicer pa...če brinxu uspeva, pol ni težko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega dela v reasonu svoje komade(rap music baby) pa nima nč kej pametne šole narjene..tko da ne mi o tem da rabš glasbeno šolo pa to...

Ja sam morš met voljo pa čas pa ni noben problem. Rap music n stuff je pa tk najlažje in najbl ql :D by Daddo the Playa

Se posipam s pepelom, če nisem ravno glasbenik in sem podal subjektivno mnenje. A grem na vislice?

Ja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a je kdo omenjou glasneno. jest mam glasbeno narjeno :)

Res al sam ne res?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res al sam ne res?? :blink:

troo troo:) klavir pa teorijo :) pa nekej kitare, malenkost bobnov ene parx...thats it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate vem, ti si pjevač grada :D :D :D

haha. pol pa bmo mogl kj zasvirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

troo troo:) klavir pa teorijo :) pa nekej kitare, malenkost bobnov ene parx...thats it :)

haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posipam s pepelom, če nisem ravno glasbenik in sem podal subjektivno mnenje. A grem na vislice?

preveč resno si uzeu...pa mal pregrodo sm napisu..ni blo tko mišlen drgač..

hodu sm samo povedat da ne rabš za reason nevem kaj bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč resno si uzeu...pa mal pregrodo sm napisu..ni blo tko mišlen drgač..

hodu sm samo povedat da ne rabš za reason nevem kaj bit...

Eh nisem resno vzel :) mal sarkazma je bilo v moji izjavi :D

Meni se je zdel precej težak, ker se pač ne ukvarjam s tem. Seveda je drugače za tiste, ki imajo voljo in čas se poglobit v program :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh nisem resno vzel :) mal sarkazma je bilo v moji izjavi :D

Meni se je zdel precej težak, ker se pač ne ukvarjam s tem. Seveda je drugače za tiste, ki imajo voljo in čas se poglobit v program :)

jst osebno pojma nimam...sam pač sosd moj pa res skoz na tem visi..po najmanj 3-4 ure na dan...oz bl v noč no :P uglavnm pa modelčič kar nekaj zna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst osebno pojma nimam...sam pač sosd moj pa res skoz na tem visi..po najmanj 3-4 ure na dan...oz bl v noč no :P uglavnm pa modelčič kar nekaj zna :P

Pikc sej sm slišu, da boš bobne začeu igrt :unsure: :unsure: :unsure: ??

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo jutr na krvavc? :whistle: še "zadn" sneg izkoristt (sej ne da bo zej do maja skos po mal padov....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kurci dejte mi povedat s kero mažo nej zatesnim eno zadevo, pa da je benz ne bo raztopu? Sm probu z enim čudnim lepilom, pa silikonom pa ražre use. A je sploh kj tazga k ta jeben benz ne razžre :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja en dvokomponentn lepiv... sam se ne morm spomnt imena... je pa zadeva ko plastika k se enkrt strdi... vem da folk s tistmu na endurah počene tanke popravla k sto plastični pa nimajo nobenih problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm su zej pogledat... zadeva se imenuje ARALDITE

najlepša ti hvala :)

še neki mogoče veš kje bi se to dal dobit, oz. kok to stane prbližn?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes sem še večji ljubitelj kawasakijev: zdej mam 2: poleg zxr-750 sem si kupil še zx-7r, letnik 98 iz katerega bom dal mašino not :worship: Zdej pa ni noben večji kwak fan od mene! Tole pa sm dobil še zraven: 2X qualifier, 2X continental attack, 2X bridgestone BT12 (vse troje za 100 eur):

alim0159dh7.jpg

alim0160of4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ti pa si majster :worship:

no je pa res da če bi vedel kaj se bo zgodilo in denar vrgel na kup, bi lahko imel zdaj doma 2005 letnik 636ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kurci dejte mi povedat s kero mažo nej zatesnim eno zadevo, pa da je benz ne bo raztopu? Sm probu z enim čudnim lepilom, pa silikonom pa ražre use. A je sploh kj tazga k ta jeben benz ne razžre :glare:

a ti še zmer pedenaš poniprasca? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!