Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:lol1: đeri the mehanik je rsko zrihtu z levo roko med spanjem, potem mu pa poniprasc dela probleme :kva2:

ma jebemmumater temu pony prascu... fergi me zajebava :D

al benz ne teče ven čez dizo notr, če pa teče notr pa mim teče, oz. po tleh in je cela luža takoj...

pa ne vem kaj me zajebava... fifty maš ti mogoče kak fergi za pony prasca???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne vem kaj me zajebava... fifty maš ti mogoče kak fergi za pony prasca???

js mam sam tega poniprasca k je na slik :) nobene odvečne stvari nimam zanj (mugoče kšno feltno) toj pa to :)

fergi mam pa sam ta, k je že gor.

a maš puchovo mašino? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam sam tega poniprasca k je na slik :) nobene odvečne stvari nimam zanj (mugoče kšno feltno) toj pa to :)

fergi mam pa sam ta, k je že gor.

a maš puchovo mašino? :)

jap... poglej kaj me zajebava... mogoče veš rešitev...

benz teče vse je pretočno... problem je pa tukej :

ko benz teče v fergazer (torej tisto kapco v kateri je plovc ) je vse ok... ko se zadeva napolne plovc zapre iglo in benz ne teče več notr... vse ok... problem je pa da skoz tisto lukno (kjer je tud diza notr) benz ne pride gor ... ne vem zakaj... (diza pa use je spucan)... če pa dam zaug... oz. tist gumbeg mal notr potunkaš (da plovc odpre) in pride benz notr, pa pride bencin notr v ferg in potem v mašino... če pa tega knofa ne stiskaš pa benz ne pride notr... in zadeve ne vem kako rešit... kaka ideja mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znatno manjša poraba, ni treba olja in tudi stvar je bolj sigurna. Če prav vem, je Fingiju Cagiva Supercity ribnila kar tako, brez razloga. No, taki pojavi pri 125ccm 4T niso prav pogosti. In to jih dela bolj zanesljive za daljša potovanja.

a poynas se koga druzga k mu je ribnla kar tko. no vids :) ocitno tut pr 2t ni to lih pogosto :0

no pa cist tko....mogoce moja trma...sam a si kdaj naredu ksno dougo turo z 2t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest sploh ne vrjamem da so kao 2T toooook mn vzdrzni... mislm da je bl na vozniku pa vzdrzevanju... jest sm biv z 2T 125 v dubrovniku na korziki večkrat na morju napsploh cez celo slovenijo... niti enga problema nikol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a poynas se koga druzga k mu je ribnla kar tko. no vids :) ocitno tut pr 2t ni to lih pogosto :0

no pa cist tko....mogoce moja trma...sam a si kdaj naredu ksno dougo turo z 2t

Jst sm jih pa je kr zdržal:) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest sploh ne vrjamem da so kao 2T toooook mn vzdrzni... mislm da je bl na vozniku pa vzdrzevanju... jest sm biv z 2T 125 v dubrovniku na korziki večkrat na morju napsploh cez celo slovenijo... niti enga problema nikol...

čist odvisno na kak motor naletiš :)

če kupiš rabljenga je to loterija, ker če prejšn lastnik ni lepo vzdrževal mašine oz sploh celga motorja se mu ne piše lepa prihodnost...

če pa ga lepo skozi rihtaš pa to pa skor da nima kaj za crknt, čeprav še stalno pri 2T motoru nikol neveš kdaj te pusti na cedilu...se tut tu pa tam zgodi da komu ribne al pa kaj drugega crkne, pa čeprav skozi skrbi ful za njega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a poynas se koga druzga k mu je ribnla kar tko. no vids :) ocitno tut pr 2t ni to lih pogosto :0

no pa cist tko....mogoce moja trma...sam a si kdaj naredu ksno dougo turo z 2t

Nisem, sem pa s 4T- pa me ni pustil na cedilu.

Poznam par primerkov, ki jim je 2T ribnil kar tako, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem, sem pa s 4T- pa me ni pustil na cedilu.

Poznam par primerkov, ki jim je 2T ribnil kar tako, ja.

Velik od nas, ki nas je redno vzdrževalo 2t tut niso nikol pustil na cedilu.... pa vrjem da bi tut tvoj motor tebe, če nebi olja notr naliu u menjanik in to....

je pa res da je z 2t več dela sam je pol tudi več užitka :) pa še dišijo lepo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm jih pa je kr zdržal:) :whistle:

ti si imeu zablokirano zadevo in je zadeva ZELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO drugačna...tko nekak k bi reku da je 3T :P

eni 2T delajo res dobr...enim pač ne...90% jih dela...zdej pa al bo al ne bo je pa čist od loterije odvisn na kakšn motor naletiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si imeu zablokirano zadevo in je zadeva ZELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO drugačna...tko nekak k bi reku da je 3T :P

eni 2T delajo res dobr...enim pač ne...90% jih dela...zdej pa al bo al ne bo je pa čist od loterije odvisn na kakšn motor naletiš ;)

pa kako z njim delaš... če se gonš po Portorožu gor pa dol, pa odperaš na polno, ni čudn da ribajo :P :P :P :P

(morm)

drgač pa nikjer ni noben reku, da se gre o odblokiranih 2t,...

kolk pa olja 2t popije pa sploh ni razlike oz je zanemarljiva med odprtim in ne...

vsak k je do zdej komentiru je blo 2t = ribanje... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako z njim delaš... če se gonš po Portorožu gor pa dol, pa odperaš na polno, ni čudn da ribajo :P :P :P :P

(morm)

drgač pa nikjer ni noben reku, da se gre o odblokiranih 2t,...

kolk pa olja 2t popije pa sploh ni razlike oz je zanemarljiva med odprtim in ne...

vsak k je do zdej komentiru je blo 2t = ribanje... :whistle: :whistle:

Meni je odprta kar konkretno vec olja popila, da o benzu ne govorim. Drugace pa redno in pravilno vzdrzevan + odlicno "nastelan" 2t nima kaj ribat, ce ni ze tovarnisko kaj narobe.

Denzi je žiu dokaz (se mi zdi, d njemu Mito ni ribnu - no to bol reesko ve).

M.G.:

PENETRACIJA NA NOVO STRAN

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je odprta kar konkretno vec olja popila, da o benzu ne govorim. Drugace pa redno in pravilno vzdrzevan + odlicno "nastelan" 2t nima kaj ribat, ce ni ze tovarnisko kaj narobe.

Denzi je žiu dokaz (se mi zdi, d njemu Mito ni ribnu - no to bol reesko ve).

točno tako..od denzija mito k ga je še on meu je meu čez 50k km...in to je zelooooo velik za ta jajca...nikol ni ribnu..pa skoz je biu žgan na polno..je blo pa zmer lepo delan z motorjem..od trgovine do denzija in tud on ga je pazu...kaj je blo pa z mojim delan si pa lahko samo predstavljam

skratka..če kupš nov motor in si prvi lastnik in če delaš z njim lepo in ga na polno žgeš ti bo delal skoz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako z njim delaš... če se gonš po Portorožu gor pa dol, pa odperaš na polno, ni čudn da ribajo :P :P :P :P

(morm)

drgač pa nikjer ni noben reku, da se gre o odblokiranih 2t,...

kolk pa olja 2t popije pa sploh ni razlike oz je zanemarljiva med odprtim in ne...

vsak k je do zdej komentiru je blo 2t = ribanje... :whistle: :whistle:

Potem tudi o nekih "brutalnejših" hitrostih in ekstra večjih užitkih, napram 125ccm 4T ne moreš govorit.

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si imeu zablokirano zadevo in je zadeva ZELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO drugačna...tko nekak k bi reku da je 3T :P

no ja pr men je biu isti kurac odprta al pa zaprta :P

razn tega da je več ola pa benza pila razlike v pokvarljivosti ni blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja pr men je biu isti kurac odprta al pa zaprta :P

razn tega da je več ola pa benza pila razlike v pokvarljivosti ni blo :P

hehe mislm da si dojeu kaj sm hotu povedat...je pa res da če človk da notr blokade nazaj pa pol nasledn lastnik misl uuu tale motor ma pa še tovarniške blokade...to bo zihr delal..a motor je meu že use pizdarije gor pa brez blokad :D

2T je fajn zadeva..dokler ne pride do stopnje ko začne odpovedovati..verjemite MENI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem tudi o nekih "brutalnejših" hitrostih in ekstra večjih užitkih, napram 125ccm 4T ne moreš govorit.

Sej ni noben o neki brutalnejšem govoru, sam useen gre lih tolk več, da je blo men ql..... :alien1: :alien1:

z mojim sm šou tm do 130, če so bli pogoji mčkn več,... pr 4t pa use k sm jih jst pelu se je pr 110 nehal oz. max 115 :)

(čisto osebno mnenje)

Drugač pa hotu sm rečt da odprta, zaprta glede olja... da to ne pomen 1x večjo porabo al pa tko... mogoče se pozna da nardiš 50km mn za litrom, prov zlo več pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebemmumater temu pony prascu... fergi me zajebava :D

al benz ne teče ven čez dizo notr, če pa teče notr pa mim teče, oz. po tleh in je cela luža takoj...

pa ne vem kaj me zajebava... fifty maš ti mogoče kak fergi za pony prasca???

Ti bi mogu pred 125-ko dat skoz še obdobje mopedov, pa verjem, da bi se ful dost naučil :D Vsaj jest sm se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene j pa dons cist zrajcal k sm gledov mal sticker kit-e za suprmoto :) tko da sm se ga odlocu nanov oblect :)

...bela je letos moderna... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm kr mogu slikat pa pokazat :).... (pa da ne bo kdo mislu da sm smotan k je vse krivo zrezan pa naliman pa znak okol obrnen... je vse preracunan)

...ce bi kdo rd ksno unikat poslikavo z nalepk se da tud kej zmant ;) vse rocno delan

post-1586-1206111994_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je tule gor kak DJ, al pa da mal zna z mixerjem delat?? zanima me kok more bit nastavlen v mixerju, da na slušalkah lahka poslušam eno musko (preview), na zvočnikih špila pa drugo :rolleyes: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!