Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja in to kaj...najdes, gres pogledat toj to ?

točno to :) rabiš pa potem, da opraviš homologacijo v SLO: kupoprodajna (poštempljana, podpisana) oz. račun (podpisan) če je motor kupljen v trgovini, ACI dokument (auto klub italija) da je motor pripravljen za izvoz oz. je prodan izven države in odjavljeno prometno dovoljenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to :) rabiš pa potem, da opraviš homologacijo v SLO: kupoprodajna (poštempljana, podpisana) oz. račun (podpisan) če je motor kupljen v trgovini, ACI dokument (auto klub italija) da je motor pripravljen za izvoz oz. je prodan izven države in odjavljeno prometno dovoljenje

torej kr dosti jebe preden ga spraviš na slovenske ceste :D sam če je cena prava se itq splača :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok te pa pride vse to pol ?

jah homologacija je 120 €, ostalo pa pač si malo preračunaj bencin, cestnine,... Recimo mi smo kupli Varaderota v Sieni in smo šli dol samo po tole in nazaj, kaj pa vem če sešteješ vse stroške je bilo nekje okrog 400€ izdatkov, da je motor pripravljen na registracijo in vožnjo po cestah :) Odvisno tudi kam greš, pomoje se za en motor ne splača hodit ravno do Neaplja pa tudi do Rima ne, če pa najdeš kaj pametnega tu vmes med Toskano, zahodom (Torino) in do slovenske meje pa se kr zna splačat :)

Ne pa pozabit da je bencin doli konkretno drag pa cestnine tudi :) Kam blizu se sigurno splača it ponj, tistih 120€ za homologacijo (oz. v Kopru je 96€) pa tudi ni tako gromozansko...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima koga GSX-R 600 2005 rumen kot nov?

Povej ceno...Ti pa gume ko prodajaš (M3) so primerne tudi za grobnik ? Koliko so stare ?

Matex46 pa kolikor je čutit po objavah na forumu pa je danes kar precej pijan al pa zadet ?? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje kako bi zgledal če bi CH-jčka mal sPIMPov:

iz rumenga

222qi5.jpg

na zlatga

zlatug1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ceno...Ti pa gume ko prodajaš (M3) so primerne tudi za grobnik ? Koliko so stare ?

Matex46 pa kolikor je čutit po objavah na forumu pa je danes kar precej pijan al pa zadet ?? :lol1: :lol1: :lol1:

O suzukiju me kontaktiraj po PM, če te zanima, drugače pa raje še ne bom nič govoril, najbrž se bo začel prodajati čez kakšen teden ali dva, tako da bom obvestil takrat :)

Gume niso nič stare, ker so nove. Za Grobnik so primerne ja, ampak tako kot vsake nedirkalne gume, je potrebno po več krogih malo ustavit in počakat da se ne pregrejejo.

Matex ima kdaj pa kdaj takšne dneve ja, težko pa ti bo odgovoril do 25.3., ker je v BANovcih :)

fantje kako bi zgledal če bi CH-jčka mal sPIMPov:

iz rumenga

222qi5.jpg

na zlatga

zlatug1.jpg

lepši je rumen

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ceno...Ti pa gume ko prodajaš (M3) so primerne tudi za grobnik ? Koliko so stare ?

Matex46 pa kolikor je čutit po objavah na forumu pa je danes kar precej pijan al pa zadet ?? :lol1: :lol1: :lol1:

mogoce je pa po dolgem casu s5 seksal :)

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O suzukiju me kontaktiraj po PM, če te zanima, drugače pa raje še ne bom nič govoril, najbrž se bo začel prodajati čez kakšen teden ali dva, tako da bom obvestil takrat :)

Gume niso nič stare, ker so nove. Za Grobnik so primerne ja, ampak tako kot vsake nedirkalne gume, je potrebno po več krogih malo ustavit in počakat da se ne pregrejejo.

Matex ima kdaj pa kdaj takšne dneve ja, težko pa ti bo odgovoril do 25.3., ker je v BANovcih :)

lepši je rumen

kako hudiča pa že veš da je šel na počitnice :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume niso nič stare, ker so nove. Za Grobnik so primerne ja, ampak tako kot vsake nedirkalne gume, je potrebno po več krogih malo ustavit in počakat da se ne pregrejejo.

Verjetn jih bom vzel. Ko se bom odločil ti sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo je hoto napizdit da je se enga iz italije prpelo....drugac je pa naredo res skor 300km,...samo pol od tega z avtom :P

kaj pa rabis

ti povem na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me jebattt.. zej še na morje ne morm sam? :headbang:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je to problem, napišeš list s temi podatki ki jih rabiš, stari podpišejo, najdeš si enga k je polnoleten pa gre tut z motorjem dol, daš overit na občino in plačaš 1,05€ in to je to, potem lahko greš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je bedno.. sej to je sam za Hrvaško ane? K lani sm še komot šol sam dol, tud z letalom.. jao idioti

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pa saj to se sploh ne upošteva ob prehodu meje, ko pa si tam pa je tako ali tako vseeno ali si sam ali ne. Jaz sem tudi prejšnji teden šel z Nejkootom na hrvaško in ni bilo nobenih problemov pri prestopu meje čeprav sem mladoleten, ne tja in ne nazaj. Sicer pa to ni novost ampak to KAO velja že od nekdaj... pa so se vedno otroci vozili na morje tudi z drugimi družinami itd in ni nobenih problemov ;)

Vedno po nepotrebnem zaženete vik in krik. Calm down people :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je obstajala že nekaj časa, ampak do starosti 16 let :)

preverjeno, ker smo s kolegi šli na morje, pa ni meu noben 18 let pa smo se pozanimal če je problem, pa so rekli da je to bilo sam do 16leta. Sedaj je zgleda do 18ga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pa saj to se sploh ne upošteva ob prehodu meje, ko pa si tam pa je tako ali tako vseeno ali si sam ali ne. Jaz sem tudi prejšnji teden šel z Nejkootom na hrvaško in ni bilo nobenih problemov pri prestopu meje čeprav sem mladoleten, ne tja in ne nazaj. Sicer pa to ni novost ampak to KAO velja že od nekdaj... pa so se vedno otroci vozili na morje tudi z drugimi družinami itd in ni nobenih problemov ;)

Vedno po nepotrebnem zaženete vik in krik. Calm down people :)

Za mlajše od 15 let je bilo, ja. Bom poskusil enkrat iti sam čez.

P.S.: A so ti čekirali potni list/osebno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mlajše od 15 let je bilo, ja. Bom poskusil enkrat iti sam čez.

P.S.: A so ti čekirali potni list/osebno?

Ja, so mi pregledali osebno.

Drugače pa ne vem zakaj si še bolj hočete zakomplicirati življenje, kjer ni potrebno :) Itak če vas gre več, ne bo noben nič težil in se lepo odpeljete preko na izlet, saj menda nisi mislil sam se voziti do Grobnika in nazaj?

GIXXER ko vidim, da ravno bereš, daj pridi na msn :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn jih bom vzel. Ko se bom odločil ti sporočim.

Jih dam za 240€. Ceneje pa resnično ne verjamem, da jih lahko kje stakneš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!