Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tale je pa zlo lepa, prow izstopa izmed vseh ninj

ne ni lepa ker ni zelena :P

hec lepa je res :worship: edin km ma že nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hec lepa je res :worship: edin km ma že nekaj

sj motor je zato da se ga fura, itak da boš meu poj nekej kilometrov :) me zanima kok jih bom meu js k bom meu 600+ (če ga bom kdaj meu) :D

hahah sweeeeeeeeet :)

haha, funny :D

http://www.youtube.com/watch?v=lSXYbzQyFyM

hahahahahahaaa :lol1: :lol1: :lol1:

aaahahahahaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tr00

nč tr00..prej je bla res TOP-> ni da ni ;)

zdej se je pa kr ugojila ja... sicer pa učer sm biu tm..blo hudo :D sam sfukan sm biu neki :closedeyes: drgač pa noro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pizdo a ste vidl kaj so fucking jodlarji nrdil....in zdej kr 2:2 v zmagah dej ne me jebat :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pizdo a ste vidl kaj so fucking jodlarji nrdil....in zdej kr 2:2 v zmagah dej ne me jebat :headbang: :headbang: :headbang:

jap... no ja sej vemo vsi ... tako mi naši kot njihovi navijači... da če zmagamo samo še eno tekmo (seveda razn če oni zmagajo 2 zapored) da smo zmagovalci (moralni in po duši)... K da je zarad tistih točk zgubla salzburška ekipa :headbang: no ja kršl so pravila, ne zdi se mi pa fer, da so nasprotni ekipi zato dali zmago... ok da jo našim vzamejo razumem, ampak da jo zato dajo njim, je pa absurd :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa sm najdu ta posnetk končno :worship:

sicer že stara zadeva, pa se vedno nasmejem :worship:

Kawlna ta model niti ni omenu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kk ste kaj? :D

ql

nč tr00..prej je bla res TOP-> ni da ni ;)

zdej se je pa kr ugojila ja... sicer pa učer sm biu tm..blo hudo :D sam sfukan sm biu neki :closedeyes: drgač pa noro :D

jah no.. pač prej :D sj je blo dost bab prej hudih.. pa so zdj take da ne pele nkamr.. :) kva morš :D baba je debela.. nimaš kj :D faty bomba

U pizdo a ste vidl kaj so fucking jodlarji nrdil....in zdej kr 2:2 v zmagah dej ne me jebat :headbang: :headbang: :headbang:

yap :)

pa tut zmlel so jih jodlarji dons.

se vid da jih je golman do zdej skos rešvou.. k pa eno tekmo ne igra, so pa u kurcu :D hehe

zdj jim je še morala dol padla.. težka bo težka.

čeprou sm pristaš rdečih, navijam tokrat za zelene :) pač so še edini slovenci v ebel.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je za znoret, celo zimo ni blo tolk snega ko zaj :headbang:

aja glede olimpije pa - se vidi da enostavno ne smejo zmagat, da tukaj ni vec veze s sportom, ampak s5 samo politika. Salzburg je ekipa z ogromno denarja, po vrhu pa je to se avstrijska liga. Z navdusenjem spremljam celo ligo, ampak to pa je zdaj ze visek vsega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je za znoret, celo zimo ni blo tolk snega ko zaj :headbang:

aja glede olimpije pa - se vidi da enostavno ne smejo zmagat, da tukaj ni vec veze s sportom, ampak s5 samo politika. Salzburg je ekipa z ogromno denarja, po vrhu pa je to se avstrijska liga. Z navdusenjem spremljam celo ligo, ampak to pa je zdaj ze visek vsega!

Ne razumem... zakaj so odvzeli zmago???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!