Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aja glede olimpije pa - se vidi da enostavno ne smejo zmagat, da tukaj ni vec veze s sportom, ampak s5 samo politika. Salzburg je ekipa z ogromno denarja, po vrhu pa je to se avstrijska liga. Z navdusenjem spremljam celo ligo, ampak to pa je zdaj ze visek vsega!

kaj pa je višek?

pač so prekršl "pravila".. mel so preveč igralcou na klopi, in toj to. pravila so pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je višek?

pač so prekršl "pravila".. mel so preveč igralcou na klopi, in toj to. pravila so pravila.

ravno to je visek, kar je omenil đeri - da nam vzamejo zmago, njim pa jo pripisejo...ce pa tocno to pise v pravilniku, pa se posipam s pepelom, ampak v to mocno dvomim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno to je visek, kar je omenil đeri - da nam vzamejo zmago, njim pa jo pripisejo...ce pa tocno to pise v pravilniku, pa se posipam s pepelom, ampak v to mocno dvomim...

da bi delovali proti pravilom močno dvomim ;)

in če bi bilo proti pravilom bi bilo vloženih že miulijon pritožb...tako da bolj verjamem da so naredili prav kot, da ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja :))) sam k je biu ze u defoltu neki pokvarjen in ga prygem pa kr rece da je zaspan pa kr zaspi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse že diši po pomladi, suhih cestah, temp. 15+ ... :worship:

hehe... jest sm ga tud u sneg potinu pa poslikov... sm bi ga mogu uprat prej....

24032008642.jpg

nov barva pase v ozadje :9 se ga sploh ne vid :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale Hozi me tudi ubija z njegovim lepljenjem slik s fotoaparatom z 86 milijoni megapikslov da mi eno uro stran potem meče gor pa dol pa prikazuje pa zmanjšuje te slike... pa ni dovolj da jih zalepi v eno temo, ne v 15 tem iste slike noter prekleti tomos jajcasti, zdaj pa sem živce zgubil ko pridem 3 krat na forum pa 3 krat me stran zajebava pa skače zaradi teh 42398590276 krat prevelikih slik

da bi vsaj kakega ducatija al pa mv agusto zalepo

jerryexc: VERY VERY NICE KTM

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale Hozi me tudi ubija z njegovim lepljenjem slik s fotoaparatom z 86 milijoni megapikslov da mi eno uro stran potem meče gor pa dol pa prikazuje pa zmanjšuje te slike... pa ni dovolj da jih zalepi v eno temo, ne v 15 tem iste slike noter prekleti tomos jajcasti, zdaj pa sem živce zgubil ko pridem 3 krat na forum pa 3 krat me stran zajebava pa skače zaradi teh 42398590276 krat prevelikih slik

da bi vsaj kakega ducatija al pa mv agusto zalepo

ravno sem hoto nekaj v tem stilu napisat :) saj je dovol da so slike v temi namenjeni fotografijam motorjev, ne pe, kot je ze povedal camac, se v vseh ostalih temah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... jest sm ga tud u sneg potinu pa poslikov... sm bi ga mogu uprat prej....

24032008642.jpg

nov barva pase v ozadje :9 se ga sploh ne vid :whistle:

Eden redkih KTM-ov, kateri mi je ušeč. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden redkih KTM-ov, kateri mi je ušeč. :-)

edin črno oranžne feltne za SM bojo mal motile... bo treba na belo štrihnt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale Hozi me tudi ubija z njegovim lepljenjem slik s fotoaparatom z 86 milijoni megapikslov da mi eno uro stran potem meče gor pa dol pa prikazuje pa zmanjšuje te slike... pa ni dovolj da jih zalepi v eno temo, ne v 15 tem iste slike noter prekleti tomos jajcasti, zdaj pa sem živce zgubil ko pridem 3 krat na forum pa 3 krat me stran zajebava pa skače zaradi teh 42398590276 krat prevelikih slik

da bi vsaj kakega ducatija al pa mv agusto zalepo

jerryexc: VERY VERY NICE KTM

tudi jaz isto mislim... skos ti gor meče... hozi prevelike slike daješ gor :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin črno oranžne feltne za SM bojo mal motile... bo treba na belo štrihnt :)

veš kaj mene še mot...

tist tank za benz v eno drugo barvo rukn, ker preveč grdo zgleda :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale Hozi me tudi ubija z njegovim lepljenjem slik s fotoaparatom z 86 milijoni megapikslov da mi eno uro stran potem meče gor pa dol pa prikazuje pa zmanjšuje te slike... pa ni dovolj da jih zalepi v eno temo, ne v 15 tem iste slike noter prekleti tomos jajcasti, zdaj pa sem živce zgubil ko pridem 3 krat na forum pa 3 krat me stran zajebava pa skače zaradi teh 42398590276 krat prevelikih slik

da bi vsaj kakega ducatija al pa mv agusto zalepo

jerryexc: VERY VERY NICE KTM

:lol1: sem tudi sam mislil nekaj napisat pa sem se raje zadržal ker sem moderator :D pa ne bi bilo primerno...hozi, slike velike 1024X768 so max za na forum, ne dajaj večjih

fukish bele barve :naughty:

sej je res lep, sam preveč oranžnega se še vedno vidi, če bi bil pa res čisto bel potem pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: sem tudi sam mislil nekaj napisat pa sem se raje zadržal ker sem moderator :D pa ne bi bilo primerno...hozi, slike velike 1024X768 so max za na forum, ne dajaj večjih

sej je res lep, sam preveč oranžnega se še vedno vidi, če bi bil pa res čisto bel potem pa :worship:

ne da se nalepke tko navit okrog roba da bi stala pa da nebi blo gub... bele plastike pa mislm da sploh ne obstajajo za KTM (razn za modele 2008) tko da mal oranzne more ostat... pa sej je prov... se more vidt da je pomaranca... bog ne dej da bi kdo zamesov za kksno hondo :whistle:

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je lep, sam tistega dvs logota nebi dal gor, mogoče samo spredaj, zadaj črke ne pašejo. Drugač lep. Sam še bele feltne pa oranžne robove pa si zmagal :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se nalepke tko navit okrog roba da bi stala pa da nebi blo gub... bele plastike pa mislm da sploh ne obstajajo za KTM (razn za modele 2008) tko da mal oranzne more ostat... pa sej je prov... se more vidt da je pomaranca... bog ne dej da bi kdo zamesov za kksno hondo :whistle:

Ej dej mi sam povej kko si to gor nalimu, da se ti ni nč mehurčkov nardil uspodi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vaja izkusnje fen in sivanka :) pa potrplenje ja taglavn :)

aja glede barve tanka pa... ta barva j najbl zakon zato k se saj vid kok mas bencina brez da u tank gledas :)

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima...

jest mam doma multimeter, pa bi rad zmeru amperazo akumulatorja na motorju, je pa multimeter presvoh. kko zracunam kasn upor rabm da bom lahko pomeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!