Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jest pa teku za njm :P :P

sej veste nelegalne stvari(drog pa to...) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne me zejbavat !!! moooo dej .... ku je mrzlo zunej !!!! sm sel mal segret olje v masini :P moooo jst budala niti rokavic nism uzel gor .... ko sm pa nazaj prsu sm mislu da mi je kri v prstih zmrznila pa bolel za popizdit jao jao ....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, butl :> jest tut ne upam pogledat motorja k me zazebe ze ce pomislm da bi se pelou :>

mja kurc lih leva roka ko jo mas skoz na sklopki jao jao ! pa tk pogledm roko kokr da bi se mi roka posusila ... prow neki cudna taka sam se tiste kosti od prstov blo viet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome 2 the club :OK:

Se pridružujem, pa upam da se boš dobr znajdu, pa da boš čim manj smetil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem, pa upam da se boš dobr znajdu, pa da boš čim manj smetil :OK:

JA the stroj, se mi zdi da smetenje tudi zate velja BTW....

ne mislm v tej temi, za to je namenjen...

Wellcome in the club!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, jst mam 125 kubičn motor Yamaha YBR 125.Kakšnga pa maš ti?Tuki sm ti ga dal na sliko:

dobrodošel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljen!!!upam da boš tuki zvedu čimveč informacij pa da boš spoznou dost folka k s(m)o res carji :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljen!!!upam da boš tuki zvedu čimveč informacij pa da boš spoznou dost folka k s(m)o res carji :OK: :OK: :OK: :OK:

sais who? :devil:

najhujsjekernevemajeprounapisanpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne me zejbavat !!! moooo dej .... ku je mrzlo zunej !!!! sm sel mal segret olje v masini :P moooo jst budala niti rokavic nism uzel gor .... ko sm pa nazaj prsu sm mislu da mi je kri v prstih zmrznila pa bolel za popizdit jao jao ....!

moooooooo...ti si zmešan mooooooooo...varetn nisi šele 200km od doma ugotovu da si brez rokavic mooooooooooo...pa bi jh šu nazaj iskat............MOOOOOOOOOOOOO :P

Oj, jst mam 125 kubičn motor Yamaha YBR 125.Kakšnga pa maš ti?Tuki sm ti ga dal na sliko:

Wellcome ;)

sais who? :devil:

:lol1: :lol1: :lol1:

Ej tastar inštrukcije za anglo dobiš pr men...zate mal cenej č boš dau kšn krog ;)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!