Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a ti to vse resno jemlješ al kaj :hmm: mal se je pa treba hecat, in verjamem da me naščiješ če tko praviš :worship:....in to čisto resno mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to vse resno jemlješ al kaj :hmm: mal se je pa treba hecat, in verjamem da me naščiješ če tko praviš :worship:

lej sej vem da se tud ti mal hecaš...pa po posnetkih sm vidu da se zlo zlo dobr pelš :worship:

sam tud zase ne bom trdiu da se slabo pelm, ker se za moje pojme ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mal se je treba hecat ker smeh je pol zdravja

...drugače pa vsem verjamem da me naščijejo če tko rečejo, ker skoraj nobenga še nisem videl kako se pelje.....tudi duhecu bi verjel da me naščije....mogoče res v štrikanju štumfov ali delanju rezancov za govejo župco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah mal se je treba hecat ker smeh je pol zdravja

...drugače pa vsem verjamem da me naščijejo če tko rečejo, ker skoraj nobenga še nisem videl kako se pelje.....tudi duhecu bi verjel da me naščije....mogoče res v štrikanju štumfov ali delanju rezancov za govejo župco :D

:yea1: :yea1:

nč ne bom več reku...sam lohk rečm da se lohk v štric iz tabo pelm, pa nč ne pravm da te dol počm :D

polet se bomo dobil in to je to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej ta zadn post je bil spet humorističen, vendar načeloma resno mislim

a mislte da je TALE potem padu :hmm:

ne iz roko se je odrinu nazaj od asfalta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem, jst bi šov čimprej...upam da une na občini nategnm da čimprej izpit dobim :D

drugač pa ja letos bo rohnelo in letelo :evilgrin:

še dva SSovca sta se nm prdružla...sam ne bom nč reku kdo ker jih že usi poznate in bosta pomoje sama kr kmal povedala :grim

ma jebeš izpit pa registracijo pa 25 kw pa vse skup...če bo kdo ta vikend za akcijo, samo rečite prijem makar v koper hehe...z kavbojkami pa ščitniki za rolere če neo druge hehe

Hvala

2003 :) je, sej med tema dvema ni razlike, samo v barvah,...

2005-06 majo pa pol USD vilce pa drugač vpete bremze

glede tistga k vn štrli pa nevem, sam pelje se fino, sej bo šla na servis pa bomo vidl.. jst tistga raj nč sam premiku bo že..

čestitam, čeprav ta 03 cbr-ka je res podn, že 05 je odletetla v ograjo ko je misla da bo ninji spizdla, tak da tale 03 lahko gre kar spat :D

Hahaha, ti bi vse tele stare mačke pobanov, akva? :D Bolj je treba met na očeh novince, znajo več štale nardit :whistle:

to je beseda, nas stare prekaljence pa lepo na miru pustite, ker da nas ne bi blo, itak več nei zanimiv bil ta forum :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam, čeprav ta 03 cbr-ka je res podn, že 05 je odletetla v ograjo ko je misla da bo ninji spizdla, tak da tale 03 lahko gre kar spat :D

bite me :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah, jst sm pa ponoči 3x sanjal motorje. Najprej yamaha yzf-750, ki nikakor ni hotla užgat, pa pol ni nikamor šla. Pol je mel gas samo pol centimetra hoda, pa tako oranžno šipco je mel. Pol pa še 2X cbr-600rr, ki tud ni in ni hotla nikamor it...

Pomojem mi že sanje govorijo, da se teh znamk ne smem dotikati oz. da bi bilo slabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo Chamchy

uf uf vedno bolj me mika tole, nora je ta aprilia :D samo kurac poglej na ravnini kaj ji delajo močnejši motorji :( V ovinkih pa pomoje trga...

gizmo :worship: še en v 600 klubu :OK:

ker letnik je to 3 al 4? aja pa kaj ti tisto na vilcah zgoraj tok ven štrli......če je vijak za nastavljat amortizerje so pomoje narobe nastavljeni

kje so sploh slike, da vidim kaj je kupo

ma jebeš izpit pa registracijo pa 25 kw pa vse skup...če bo kdo ta vikend za akcijo, samo rečite prijem makar v koper hehe...z kavbojkami pa ščitniki za rolere če neo druge hehe

čestitam, čeprav ta 03 cbr-ka je res podn, že 05 je odletetla v ograjo ko je misla da bo ninji spizdla, tak da tale 03 lahko gre kar spat :D

to je beseda, nas stare prekaljence pa lepo na miru pustite, ker da nas ne bi blo, itak več nei zanimiv bil ta forum :D

no no no nehaj z bedarijami, nič ni hotla spizdit itd odletela je v ograjo enostavno je blo več slabih dejavnikov... prvi so gume, drugi je to, da sem bil prejšnjo noč pijan, zjutraj oz. dopoldan pa sploh ne bi smel it še najbrž na motor, ne pa da sem šel še na ovinke, tako da sem tudi sam kriv,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so sploh slike, da vidim kaj je kupo

sem že našel, čeprav najbrž po sreči da sem šel iskat v 125 fotografije...

am evo končno ena cagiva za normalen denar:

KLIK

Je pa očitno zelo potrebna špricanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf uf vedno bolj me mika tole, nora je ta aprilia :D samo kurac poglej na ravnini kaj ji delajo močnejši motorji :( V ovinkih pa pomoje trga...

kje so sploh slike, da vidim kaj je kupo

no no no nehaj z bedarijami, nič ni hotla spizdit itd odletela je v ograjo enostavno je blo več slabih dejavnikov... prvi so gume, drugi je to, da sem bil prejšnjo noč pijan, zjutraj oz. dopoldan pa sploh ne bi smel it še najbrž na motor, ne pa da sem šel še na ovinke, tako da sem tudi sam kriv,...

wtf, a to s cbrko, pa nisi nič povedal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah saj ni blo čisto tak, motor ni niti padel na tla... iz ovinka sem pač letel preko drugega pasu in seveda že veliko odbremzal tako da sem samo podrsal malce ob strani plastiko, sam sem se naslonil na ograjo, ker pa je zadaj bil konkreten hrib z velikim naklonom pa dobro da se ni ograja vdala, ker bi jaz in motor zgrmela dol :) tisto plastiko mi je ličar popravo in ni možno ničesar opaziti, ker je popolnoma takšno kot je bilo in kot da ni nikoli čisto ničesar bilo, dal pa sem še delati nalepko, ki jo je bilo ob špricanju potrebno odstraniti in delati novo, ki je tudi popolnoma identična in je praktično nemogoče ugotoviti, da je bilo karkoli popraskano :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!