Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a tako je potem, nekaj takega kot pri nas

aja n3jc al kdo je že govoru da sta se nam pridružla dva SS riderja, en je gizmo, kdo je pa drugi :hmm:

Jst pa vem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to mi pa res pomaga :worship:

Par strani nazaj poglej....al pa če ti jst povem fuksy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pa s 14 naredu pa vsa čast :worship: k sm slišu d naj bi blo po lj povprečje okol 40-50 ur, pa ne vem če je to res

jst sm jih meu točno 35... pa use v prvo naredu... res pa je da sm začeu jan. 18 sm bi pa star šele aprila, tako da je kakih 10 ur bilo sigurno več, ker skos vozš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa od inšturtorja da v LJ samo ene 10-15% ljudi naredi v prvo, tako da mogoče zaradi tega tako število ur...

no v mojmu razredu nas je 5 naredl v prvo v LJ

pa recimo da je v razredu okol 15 izpitov.

ristič... čestitke ... dobrodošel v svetu 4 kolesnikov :P

:hmm: fuksi....kdo hudiča je fuksi :eek: :D

woox :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predidevam, da te je z ninjo s pokajočim akrapotom peljal naokrog... tudi čez tisti tunel, skozi katerega smo mi pešačili iz Fun Factory-ja v center

je res?

haha ... je res ja... ninji se je glih notr trgal k odfukan, pa je sam ogn ven metala, pokal je pa k prasica :D

baje da je noro za vidt k se oranžn ogn ven pokaže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v mojmu razredu nas je 5 naredl v prvo v LJ

pa recimo da je v razredu okol 15 izpitov.

ristič... čestitke ... dobrodošel v svetu 4 kolesnikov :P

woox :D

Moje sošolke so tut u prvo nardile pa so mele 50+ ur al pa 40 pa tko

ne mislu sm tko folk k ma 20 ur pa tko... redko kdo nardi, k ga vržejo za bv..

kolega je vrgla tut ženska, ker se je v coni 30 peljal 30 in to je blo zanjo prehitr :slap: :slap:

jst sm tut februarja začel, pa sm meu bd julija, pa sm tko lepo počas delu.... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je vrgla tut ženska, ker se je v coni 30 peljal 30 in to je blo zanjo prehitr :slap: :slap:

no no... vrgla ga ni ker je prehitr peljal... najbrž ga je vrgla ker ni prilagodil vožnjo razmeram (gužva/prakplaci ob stran/ avtomobili vsepovsod) in je najbrž vozu k kojn mim, in ga je zato vrgla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predidevam, da te je z ninjo s pokajočim akrapotom peljal naokrog... tudi čez tisti tunel, skozi katerega smo mi pešačili iz Fun Factory-ja v center

je res? :P

Gizmo še z moje strani čestitke :OK: Prav si se odločo, Honda je edino spodobno od Japoncev (zraven Yamahine R6 2006+) :grim

Med drugimi je biu tud to spekakel haha,

@Jernej: kaj si je folk mislu na postaji poleg tunela :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med drugimi je biu tud to spekakel haha,

@Jernej: kaj si je folk mislu na postaji poleg tunela :slap: :lol1:

haha nč pomojem jasn... k se je ven sam gmenje pa pokanje slišal :D

kaj šele un clio k sm ga u tunelu prehitu :lol1: pomojem ga je skor infarkt štrefnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nč pomojem jasn... k se je ven sam gmenje pa pokanje slišal :D

kaj šele un clio k sm ga u tunelu prehitu :lol1: pomojem ga je skor infarkt štrefnu :P

lepo je dve petardi poslusat :)

tist v cliotu je pa skor zivcnga fasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imam še jaz B kategorijo poštemplano :D

sm hotu uno na šalterju nategnt da mi da A neomejeno pa ni hotla :P

čestitke :D

Še to fantje... Kdo je vse gledal REDLINE? Če niste gledali filma, ga čimprej dol potegnite in poglejte (na partisu je), potem pa rečite če to ni pravi zločin, kaj so naredili ducatiju v filmu :) posnetek je ko se tip vozi z ducatijem, zvok pa od nekega kurčevega vrstnega motorja ?!?!?!? Mislim kak za vraga lahko kdo to naredi? To bi blo treba direkt v Bologno javit pa jih naj Ducati toži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ristič... čestitke ... dobrodošel v svetu 4 kolesnikov :P

hvala tebi in vsem drugim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imam še jaz B kategorijo poštemplano :D

sm hotu uno na šalterju nategnt da mi da A neomejeno pa ni hotla :P

čestitke tud iz moje strani :OK:

zdj pa čimprej eno M3 v garažo prpelat :P

a tako je potem, nekaj takega kot pri nas

aja n3jc al kdo je že govoru da sta se nam pridružla dva SS riderja, en je gizmo, kdo je pa drugi :hmm:

ja woox je kr K8 kupu ja kokr je blo že rečen :D no sej doma ga še nima zarad nekih papirjev k jih prodajalc še nima, tko da čez kkšn tedn bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke :D

Še to fantje... Kdo je vse gledal REDLINE? Če niste gledali filma, ga čimprej dol potegnite in poglejte (na partisu je), potem pa rečite če to ni pravi zločin, kaj so naredili ducatiju v filmu :) posnetek je ko se tip vozi z ducatijem, zvok pa od nekega kurčevega vrstnega motorja ?!?!?!? Mislim kak za vraga lahko kdo to naredi? To bi blo treba direkt v Bologno javit pa jih naj Ducati toži :P

To sm pa jest tud porajtou... za zjokat :rolleyes: :trance_33_sleep:

Pa tud, v Torque... maš lih tko če se prov spomnem... VTR pa Mille... pa zvok štirivaljnika :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej so tut ustvarjalci filmov pogruntal...sej lepi so dučeti, sam srce mora bit pa pure japan power hahaha, ker vse drugo je zvok kosilnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej so tut ustvarjalci filmov pogruntal...sej lepi so dučeti, sam srce mora bit pa pure japan power hahaha, ker vse drugo je zvok kosilnice

se strinjam..ducatiji so res FUL lepi..sploh pa 1098...ampak zvok pa bolš d daš na mute takrt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo alo, nujno rabim pomoc :D

usposobo sm en star pc, zdei pa igram te stare igrce (ski or die, homealone, duke nuke, nba, ...)

problem:

ttrenutno se ne morm spomnit ke se tu za kurca dov izklopi uno nadležno piskanje ki prihaja iz pc-ja (win 98) :D

anyone??? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probej odpret kišto spredaj, pokrov, kjer je pc-speaker. Tega probej odklopit (žičke) al pa ga enostavno otrgej stran. Men pa je bil lih ta legendaren. K sm igrel igrico F-15 (legendarn špil k se je zagnal kar z diskete) je prov fajn piskal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imam še jaz B kategorijo poštemplano :D

sm hotu uno na šalterju nategnt da mi da A neomejeno pa ni hotla :P

opa:D risko d drajvr :D

čestike, pa po pamet :D

P.S. hamači? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo alo, nujno rabim pomoc :D

usposobo sm en star pc, zdei pa igram te stare igrce (ski or die, homealone, duke nuke, nba, ...)

problem:

ttrenutno se ne morm spomnit ke se tu za kurca dov izklopi uno nadležno piskanje ki prihaja iz pc-ja (win 98) :D

anyone??? :winkiss:

odklopi ovi mali zvočnik ko je not v compu :D

drgač pa se da to nastavit, al na namizju, al pa greš tam v biosih, sam nea več vem ki je treba kaj nardit, ker to je že doooolgo časa nazaj kaj sm karkoli gledal sploh v 98 win :)

tak da ja odklopi oni mali zvočnik pa bo :D

Probej odpret kišto spredaj, pokrov, kjer je pc-speaker. Tega probej odklopit (žičke) al pa ga enostavno otrgej stran. Men pa je bil lih ta legendaren. K sm igrel igrico F-15 (legendarn špil k se je zagnal kar z diskete) je prov fajn piskal :worship:

ups mal si me prehitel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še spomnite??? :D

Wolfenstein 3D

wolfenstein-3d-ss2.gif

Mortal Kombat 2

mortal-kombat-2-ss2.gif

Grand Prix Circuit - the Cycles

grand-prix-circuit-the-cycles-ss4.gif

... in še mnogih ...

:worship: :worship: :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!