Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fuksyyyyy jst ti želim vse najbolšeeeeeee pa velik varnih km :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: zdj grem pa nazaj spattt...pa se vidmo zvečer...ke bla tale tura po šoli kr močnaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuksyyyyy jst ti želim vse najbolšeeeeeee pa velik varnih km :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: zdj grem pa nazaj spattt...pa se vidmo zvečer...ke bla tale tura po šoli kr močnaaa :kva2: :kva2: :kva2:

ja kaj bo ta fuksy pokazal že enkrat to svojo mrcino al ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuksyyyyy jst ti želim vse najbolšeeeeeee pa velik varnih km :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: zdj grem pa nazaj spattt...pa se vidmo zvečer...ke bla tale tura po šoli kr močnaaa :kva2: :kva2: :kva2:

oooooo hvala :kva2: :kva2: :kva2:

Pa kaj boš spal bo žurka do koncaaaaaaa B) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooo hvala :kva2: :kva2: :kva2:

Pa kaj boš spal bo žurka do koncaaaaaaa B) :OK: :OK:

stariiii za zvečer je treba bit na novo prpravln...k pol jutr bo spet koma :grim :grim ta viknd bo še težk :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooo hvala :kva2: :kva2: :kva2:

Pa kaj boš spal bo žurka do koncaaaaaaa B) :OK: :OK:

no fuksyyy pokaži že makino :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooo hvala :kva2: :kva2: :kva2:

Pa kaj boš spal bo žurka do koncaaaaaaa B) :OK: :OK:

Bravo fuksy...čestitke pa velik užitkov na mrcini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so bile gume zanič da si jih menjal ali si menjal tako kot orazem, da takoj ko racerja dobita motorje že nujno potrebujeta racing gume?

čaki ne se ti zdej norca delat iz rejcerjev :nono:

hec hec fantje :P

se strinjam z čamacom... itak se boste prvih 1000km vozili bolj ko ne ko po jajcih (nimaš izkušenj/vreme/ceste) in se mi zdijo kakršnekoli gume so že gor ok. Za tisto norenje pa pospeševanje so tud 5 let stare gume ok... se mi zdi da je res škoda za začetk nove gume kupovat, ampak nekateri si pač to lahko privoščijo, in zato niti ne pomislijo prej :)

sam ni treba rečt da se bosta po prvih 500km po kolenu vozla ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki ne se ti zdej norca delat iz rejcerjev :nono:

hec hec fantje :P

se strinjam z čamacom... itak se boste prvih 1000km vozili bolj ko ne ko po jajcih (nimaš izkušenj/vreme/ceste) in se mi zdijo kakršnekoli gume so že gor ok. Za tisto norenje pa pospeševanje so tud 5 let stare gume ok... se mi zdi da je res škoda za začetk nove gume kupovat, ampak nekateri si pač to lahko privoščijo, in zato niti ne pomislijo prej :)

sam ni treba rečt da se bosta po prvih 500km po kolenu vozla ;)

tako je jaz sn mel zaj čez zimo za moje podvige po obvoznici in koroškem mostu, ter za malo sprobavat po tazadnji, gume od varaderota, ko jih je že mislo stran vrečt hehe...zaj ko sem menjal so ble po sredini že čist zlizane hehe...no zaj pa se bo začela resna vožnja, samo riskača še čakamo da v mb mi pripelje opremo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so bile gume zanič da si jih menjal ali si menjal tako kot orazem, da takoj ko racerja dobita motorje že nujno potrebujeta racing gume?

no sam tok v vednost...jst sm gume kupu sam zato ker sem jih velik ugodneje dubu, ker smo naročili cel klub skupaj in jih ne bom takoj še menjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ken leeeeeeeeeeeee, tuli budibu daucho, ken lee meju mooo

to sm pa js tut gledo :worship:

baba zmaga ...

da taki idijoti tut obstajajo :slap:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm pa js tut gledo :worship:

baba zmaga ...

da taki idijoti tut obstajajo :slap:

:D

In pol še zabije da je pela v angleščini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bil danes ti z ninjo v mestu.

vidim mimo sebe modro ninjo. nisem ziher če je bil akrapo gori.

pa kaubojke sem takoj na tebe pomislo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bil danes ti z ninjo v mestu.

vidim mimo sebe modro ninjo. nisem ziher če je bil akrapo gori.

pa kaubojke sem takoj na tebe pomislo

ja ja, bio sem ja, se pa je tud en isto z plavo ninjo pelal par minut za mano tam po smetanovi, tak da tut možno da si onega drugega vido...sn mogo neke v knjžnico skočit pa se mi ni dalo na bus hodit, ker drugač ne hodim na faks z motorom...

aja drugač pa idite glejat trenja, jelinčič jih spet zakjlučuje kot po maslu hahah kaki caree...je reko onemu predsedniku stranke zares: " jaz sem se med toto osamosvojitveno vojno boril s puško v roki, ti pa si se v bifeju skrival pod mizo" hahahahah, to pa sem pokal od smehaaa :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://clovek.blog.siol.net/2008/02/05/vec...rkus%25cb%259d/

Dejte... tole poglejte.. ni smešn, ampak, se splača pogledat,..

citiram:

Brata Aleksis, ki trenutno nastopata v Cirque du Soleil’s Mystere v Las Vegasu, sta mi s tem prikazom človeške moči, koordinacije gibov, usklajenosti in prikazom nadzora nad lastnim telesom, za kratek čas kar vzela dih.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, bio sem ja, se pa je tud en isto z plavo ninjo pelal par minut za mano tam po smetanovi, tak da tut možno da si onega drugega vido...sn mogo neke v knjžnico skočit pa se mi ni dalo na bus hodit, ker drugač ne hodim na faks z motorom...

aja drugač pa idite glejat trenja, jelinčič jih spet zakjlučuje kot po maslu hahah kaki caree...je reko onemu predsedniku stranke zares: " jaz sem se med toto osamosvojitveno vojno boril s puško v roki, ti pa si se v bifeju skrival pod mizo" hahahahah, to pa sem pokal od smehaaa :lol1:

Ne vem kakšen car je zate človek, ki ne pozna osnovne kulture debate tipa trenutnih Trenj. Tak način komuniciranja spada v gostilno za cerkvijo ne pa v politiko in v tako oddajo (OK, v Piramido še- je itak totalen poden... ampak Trenja pa še niso tako nizko padla). Noben od politikov ni padel tako nizko kot Jelinčič in noče provocirati nazaj na tak način, kot to počne on. Lahko bi mu naprej metali marsikaj- Jelinčič je lahko samo tiho ob svojih grehih. In to je velik problem... Ker neizobraženo ali pa zaslepljeno ljudstvo ne loči nivoja sposobnosti retorike Jelinčiča od ostalih slovenskih politikov, so Jelinčič in njegova SNS sploh še parlamentarna stranka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmago je legenda, Zmago za predsednika, Zmago na volitvah dobi moj glas :D

Zmago.jpg

:worship: :worship: :worship:

Zmago, Zmago, Zmago... :yea1:

zmago si pridobiva volilce kot nihče drug v zadnem času, se mi zdi da bo letos njegova stranka požela odličen rezultat na volitvah :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj frend se je mal pozabavo pa naredo svoj klon ...

Ni nevm kai, pa dobro :D ...kaj pravte? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...

Upam, da na jesenskih volitvah SNS ne bo izvoljena v parlament. Kar bo zelo težko. Je očitno porast primitivnosti Slovencev prevelika, da bi bilo moč ignorirati Jelinčića.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...

Upam, da na jesenskih volitvah SNS ne bo izvoljena v parlament. Kar bo zelo težko. Je očitno porast primitivnosti Slovencev prevelika, da bi bilo moč ignorirati Jelinčiča.

:lol1: :lol1: :lol1: :worship: :worship: :worship:

ZMAGO bo zmago ! :yea1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :worship: :worship: :worship:

ZMAGO bo zmago ! :yea1: :naughty:

Ja, če prebereš konec mojega posta se lepo vidi, o čem govorim.

Slika Zmaga na vsak ovitek WC papirja in zobne paste, ker bo tak al tak zmago, ane? :closedeyes:

Upam, da sta tvoja posta v veliki meri napisana v duhu sarkazma... Če pa ne, pa toliko slabše zate. :whistle:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so bile gume zanič da si jih menjal ali si menjal tako kot orazem, da takoj ko racerja dobita motorje že nujno potrebujeta racing gume?

Nism jih za brezveze menju, da te nebo skrbel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...

Upam, da na jesenskih volitvah SNS ne bo izvoljena v parlament. Kar bo zelo težko. Je očitno porast primitivnosti Slovencev prevelika, da bi bilo moč ignorirati Jelinčića.

ti si me pa mal presenetu s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!