Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

..je reko onemu predsedniku stranke zares: " jaz sem se med toto osamosvojitveno vojno boril s puško v roki, ti pa si se v bifeju skrival pod mizo" hahahahah, to pa sem pokal od smehaaa :lol1:

to sm tut js ujeu :) drgač sm pa geldou muvi na TV3 :) zanimiva zadeva.. sam mal preveč nerealna :D

http://clovek.blog.siol.net/2008/02/05/vec...rkus%25cb%259d/

Dejte... tole poglejte.. ni smešn, ampak, se splača pogledat,..

citiram:

haha :D na začetku v bannerju sta "O RLY OWL'S" ^_^

drgač sta pa dost norca tedva :) :worship:

me spominja na kšno gay sex kamasutro :D

mimogrede: na doping kontroli bi padla 100% :D

pa da komentiram še prvi komentar spodaj :)

"Najbolj me je fasciniralo pa to, ko stojita drug drugemu na podplatih in dasta noge narazen. Narazen še gre, ampak skupaj???!!! To je res težko, to ženske dobro vemo :mrgreen: "

sj.. babe.. ne znajo dt nog skupi.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_N3jC_(18) vse najbolše! :beer2: :beer2: pa po pamet na cest 'n' shit like that :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Oražem vse naj najboljše, pa želim ti velikkkkkkk kilometrov na suzukiji, pa ma da gre tut ta po avspuhu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nč uživi pa se dons itq vidmo :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship:

:grupni: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_N3jC_(18) vse najbolše! :beer2: :beer2: pa po pamet na cest 'n' shit like that :D

hvala :OK: po pamet bo pa zdej res treba ja :grim

se pridružujem fiftyjevi čestitki

hvala :D

ja Oražem vse naj najboljše, pa želim ti velikkkkkkk kilometrov na suzukiji, pa ma da gre tut ta po avspuhu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nč uživi pa se dons itq vidmo :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship:

:grupni: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

eeeee care hvala ti :D upam da bova letos velik varnih km skupi nabila iz suzukiji :kva2:

zutri se pa itaq na kofet dobimo :grim zvečer pa spet naprej :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oražem (zame Orgazem :P ) vse najbolše, velik srečnih in varnih kilometrov, velik zdravja in seveda - vsega kar si sam največ želiš ! Pa čimprej mi prpel Suziko pokazat :P :beer2: :grupni: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oražem (zame Orgazem :P ) vse najbolše, velik srečnih in varnih kilometrov, velik zdravja in seveda - vsega kar si sam največ želiš ! Pa čimprej mi prpel Suziko pokazat :P :beer2: :grupni: :worship:

ja hvala tud teb ane :winkiss: ja pa upam da se dele spomlad čimprej kej na zbilah dobimo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko pussy je dons stisnu rep med noge :evilgrin: ni ga na spregled, pa je reku da bomo igral superbike2001 :evilgrin:

zdj bomo pa par dni mogl čakat.. u nedelo mam js cajt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala tud teb ane :winkiss: ja pa upam da se dele spomlad čimprej kej na zbilah dobimo B)

V nedeljo obljubljajo lepo vreme, po vsej verjetnosti se ustavim doli na kofetku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kakšnem smislu?

pozitivnem

reesko pussy je dons stisnu rep med noge :evilgrin: ni ga na spregled, pa je reku da bomo igral superbike2001 :evilgrin:

zdj bomo pa par dni mogl čakat.. u nedelo mam js cajt :P

haha :D

bomo vidl v nedelo :P

orgazm vse najbolše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!