Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no sej priznam da neo kdo mislo da sn kak biser slovenščine- res je, samo 2 sem pisal, edini predmet ki sem ga tak slabo pisal(to pa zarad tega ker nisn glupih prešernov in cankarov bral) , zaj pa si zamislite če sn jaz komaj 2 dobo, kolk bo kaj norc hehe....-10 :D

ti tole me resno zanima

kok si pisu spis/pisno/ustno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej o meni jih res ni treba, jaz zase znam čisto dovolj slovenščine

če nisi opazil se zmer šalim o tem tko da malo manj resnosti...

drugače pa tale stavek tvoj je malo smešen..ZASE dovolj znajo tudi največji čapci ki jih ne marate...tko da je za zavedne slovence skrajno neprimeren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tole me resno zanima

kok si pisu spis/pisno/ustno ?

52% sn pisal vse skup, za vsak posamezen del nevem, je pa blo tak da na pisnem iz slovnice nisn nič znal, pa na ustnem nisn nič znal, ker sn dobo neki sonetni venec, ko sn ga takrat prvič prebral...tak da verjetno me je esej rešo hehe...sej pravi, slovenščina je bla polom, ostalo je blo bolje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisi opazil se zmer šalim o tem tko da malo manj resnosti...

drugače pa tale stavek tvoj je malo smešen..ZASE dovolj znajo tudi največji čapci ki jih ne marate...tko da je za zavedne slovence skrajno neprimeren

ok no sej to je ql če se hecamo, samo to bi rad povedal.....zase znam dovolj slovenščine...to govorim za besedni zaklad in tekoče govorjenje pravilne slovenščine.....poščijem se jaz na razne abecednike in katekizme, kaj mi bo to, kar se je zgodilo se je, zakaj bi se zdaj učili začetke slovenskega jezika če smo tukaj....in tudi zato sem pisal maturo tolk slabo....na ustnem sem šel po približno 30sec. ven iz učilnice v spremstvu komentarja profesorice: o ja ti boš še eno leto tukaj..........in zakaj, ker si nisem niti pogledal....pravopis in leposlovje pa mi ne delata nobenih težav

PS: če pa si s tem ko kdo mene heca na račun slovenščine naredi lepši dan, pa kar z veseljem, mu je oproščeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no sej to je ql če se hecamo, samo to bi rad povedal.....zase znam dovolj slovenščine...to govorim za besedni zaklad in tekoče govorjenje pravilne slovenščine.....poščijem se jaz na razne abecednike in katekizme, kaj mi bo to, kar se je zgodilo se je, zakaj bi se zdaj učili začetke slovenskega jezika če smo tukaj....in tudi zato sem pisal maturo tolk slabo....na ustnem sem šel po približno 30sec. ven iz učilnice v spremstvu komentarja profesorice: o ja ti boš še eno leto tukaj..........in zakaj, ker si nisem niti pogledal....pravopis in leposlovje pa mi ne delata nobenih težav

sej jst tud k vidm kok je težko se že kr prpravlam da bom dau si za prvi letnik faksa...ker z 2 bom 100% naredu..za kej več pa... :P

http://youtube.com/watch?v=cFoE_ni4xE0

evo simfonija ;) da vidte kaj jst vidm/slišm v teh lepotcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite pogledati naše nove rubrike TEDNOSKOP :OK:

jaooo miška je dobraaa, ...no edino toto žabarščino bi lahko malo omilila, ker če ne bom žolčne kamne še ki dobo od totih krajšav in raznih ful kul oh ah mudel mega dbest,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo miška je dobraaa, ...no edino toto žabarščino bi lahko malo omilila, ker če ne bom žolčne kamne še ki dobo od totih krajšav in raznih ful kul oh ah mudel mega dbest,....

Je čisto kul, bolj zanimivo/doživeto kot pa tisti književno zglajeni stavki, ki jih poslušamo pri dnevnikih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi usaj skupi use naglase dala od sloveniscine za usak stavk posebi :D

drgač pa-

teli na youtubu so pa kr usi mal ze pelal ferrarije pa porscheje pa to :D

sam k pogledas kommente :D

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi usaj skupi use naglase dala od sloveniscine za usak stavk posebi :D

drgač pa-

teli na youtubu so pa kr usi mal ze pelal ferrarije pa porscheje pa to :D

sam k pogledas kommente :D

akrapovic ravno za tega mislim da, dela en aftermarket izpušni sistem...smo bli zadnič tam, pa so nam rekli, da se bodo še v avtomobilske vode podali, in ravno s poršejem so najprej podpisali pogodbo, da bojo za njih auspuhe naredli... :worship: ...drugač pa noro, kaka fabrika je akrapovič, smo bli v celi proizvodnji od začetka do konca, in lahko rečem samo kapo dol res...niso zastonj 1A v svetu :worship: ...sej bi vam prilimal kake slike, samo je blo kao strogo prepovedano slikat...čisto razumljivo hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi lahk. sam nism prasc :whistle: drgac pa ni aftermarket ampak kr delajo za gt2 07model+ serijsko...

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst lahk poslikam ce hocem kar cte se pisarno od igorja hehe. sam nism prasc :whistle: drgac pa ni aftermarket ampak kr delajo za gt2 07model+ serijsko...

ja pa nam so rekli, da naj bi za porše delali tut aftermarket...zdaj pa nevem no...možno da za keri drugi model, niso hotli v detajle razlagat, no pa tud sam nisn nek avtomobilistični fan tak da možno da sem tud narobe čul...sn raje gledal motorčke na dynotu (so glih enga ktm-a takrat testirali) se je fajn drlo hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://youtube.com/watch?v=cFoE_ni4xE0

evo simfonija ;) da vidte kaj jst vidm/slišm v teh lepotcih

:wub: en izmed mojih sanjskih avtomobilov :P

KLIK!

to je pa njegov ata :P

sam ta tolk kadi k kkšn 2t :)

za tega so pravl da ma zjebane obročke :)

:wub: (ampak šalta pa nekam počas :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk bi usaj skupi use naglase dala od sloveniscine za usak stavk posebi :D

drgač pa-

teli na youtubu so pa kr usi mal ze pelal ferrarije pa porscheje pa to :D

sam k pogledas kommente :D

Tu je vse skp en kurac...

lambo1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da si uro prestavite za eno uro naprej, hvala za razumevanje. :P

Kk fajn, zdej bo bol dovgo svetlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!