Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jebemo ta nakup motorja da sem že jezen... na koncu bom cagivo mito nazaj kupil za male pare pa je igračka, sicer ne leti ne vem kak ker je pač 125ka ampak nia veze pa lepo nizki stroški pa je to to... če ribne pa tak za 500 € že vse pomenjaš medtem ko na 600cc daš tolko za dva para gum ko jih v tem času že pobere... pa še legalen bom

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo ta nakup motorja da sem že jezen... na koncu bom cagivo mito nazaj kupil za male pare pa je igračka, sicer ne leti ne vem kak ker je pač 125ka ampak nia veze pa lepo nizki stroški pa je to to... če ribne pa tak za 500 € že vse pomenjaš medtem ko na 600cc daš tolko za dva para gum ko jih v tem času že pobere... pa še legalen bom

Jest pravm, da je 125ccm za naše ceste, za naše voznike in seveda za naše kazni povsem dovolj! Več pride prov na pisti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pravm, da je 125ccm za naše ceste, za naše voznike in seveda za naše kazni povsem dovolj! Več pride prov na pisti .)

No ja, s tem se ne bi strinjal. Je že fajn met motor ko dobro odlepi pa že z gasom meče po zadnji itd

125 je le prešvoh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, s tem se ne bi strinjal. Je že fajn met motor ko dobro odlepi pa že z gasom meče po zadnji itd

125 je le prešvoh...

Se strinjam. 125 je prešvh, kakorkoli obrneš, tudi odprti 2taktni niso nevemkaj. So za tiste 2 leti da maš nekej za sm pa tja. More bit neki da res potegne in da ti kontroliraš motor in ne on tebe. Pri 125-kah bi tak lahko mel gas sam na ON al pa OFF (poln gas al pa nč :whistle: )

In potem te zmeče po tleh en 79 letni ata, tako kot par metrov stran od mene danes, tele dva:

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mo...amp;c_id=169278

Nesreče so in bodo. Če boš nato študiral je tak najboljše da ostaneš doma. Pa tudi ne verjamem da je motor šel ravno počasi v tem primeru..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej neki čez 2 po dunajski mim amzsja....nice helmet

hehe :naughty:

čelada top top... ful zadovoljen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. 125 je prešvh, kakorkoli obrneš, tudi odprti 2taktni niso nevemkaj. So za tiste 2 leti da maš nekej za sm pa tja. More bit neki da res potegne in da ti kontroliraš motor in ne on tebe. Pri 125-kah bi tak lahko mel gas sam na ON al pa OFF (poln gas al pa nč :whistle: )

Nesreče so in bodo. Če boš nato študiral je tak najboljše da ostaneš doma. Pa tudi ne verjamem da je motor šel ravno počasi v tem primeru..

Dej preber še ene 5x moj post, ker ti ga moraš in ugotovi kaj sem s tem hotel povedati !!!!

Nisem rekel, da nebom šeu na več, nisem nikogar obsojal, med besedami se skriva malo globji pomen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj moreš...

veliko je motoristov ki lepo vozijo (tudi sam se prištevam k tem), so pa nekatere izjeme ko so rek "divjaki pa pol" in ljudje potem vidijo enega takšnega in nas kar vse pištevajo k takšnim :rolleyes:

moje subjektivno mnenje

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbl na k*** mi gre pa to k berem komentarje spodi, pa jih 3/4 pizdi kašni norci smo motoristi

Toj tud mene razpizdil an... itak je pa to zmeri tko.. taki komentarji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa ni tak nedolžno. Če bi se po omejitvah peljal bi lahko blo drugače. Kak je pa res blo pa tak nebomo nikol vedli, js vsaj za sebe vem da sm vse prej kot nedolžn.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se ve ko je blo, un je mogu kr dost prgont (tm je cca. 1,5km ravnine) ata ga pa ni vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa ni tak nedolžno. Če bi se po omejitvah peljal bi lahko blo drugače. Kak je pa res blo pa tak nebomo nikol vedli, js vsaj za sebe vem da sm vse prej kot nedolžn.. :whistle:

se pridružujem tvojim besedam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa treba je povedat tudi, da ta 22-letnik sploh ni mel izpita za motor, tak da...

seveda pa v tem casu, ko je toliko prometa, osebe, ki imajo 80 let, enostavno ne spadajo vec na cesto...

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res, jst sm se pa jebal za izpit, tisti se pa kar brez vozijo :slap:

aja, dns sem dobil homo karton z LPPja, izpuh in blokada vpisana :OK: , zdaj sem legalen.....no ne še čist :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!