Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa treba je povedat tudi, da ta 22-letnik sploh ni mel izpita za motor, tak da...

Ok bil je star 22let, sam lahko pa da si še ni dal vpisat A izpit, in je mel v vožniški 25kW, medtem ko bi lahko imel A neomejeno...

sam moje mnenje in možnost, ki obstaja....

pa če še mal drugač pogledaš... kdo od nas pa ima motor, ki čist ustreza tistemu, kar piše v izpitu....

(jst ga bom mel kmal :whistle: :whistle: ) sam ne za dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, takih frajerjov je tud dost tukaj na Motosvetu.

tu je pa ena razlika. Ta tip je bil star 22, torej bi v vsakem primeru ze moral imeti neomejeno, tako da lahko sklepamo, da sploh ni imel izpita! Medtem ko tukaj nas vecina IMA izpit, ampak pac ne za pravo kategorijo, kar pa je tudi razlika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, dns sem dobil homo karton z LPPja, izpuh in blokada vpisana :OK: , zdaj sem legalen

Kolk časa si pa čakal, da so ti ga poslal'' :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk časa si pa čakal, da so ti ga poslal'' :unsure:

ja ne vem mislim da so kar hitri glede na to kar govoriju tu po forumu....na pregled sem čakal 10 dni od vložene prijave.....od pregleda pa do zdaj ko sem dobil karton po pošti pa 7 dni, torej vse skupaj manj kot 3 tedne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem mislim da so kar hitri glede na to kar govoriju tu po forumu....na pregled sem čakal 10 dni od vložene prijave.....od pregleda pa do zdaj ko sem dobil karton po pošti pa 7 dni, torej vse skupaj manj kot 3 tedne

jaz sem na pregled cakal malo dlje(14 dni) pa potem se nekje isto da sem dobil papirje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bil je star 22let, sam lahko pa da si še ni dal vpisat A izpit, in je mel v vožniški 25kW, medtem ko bi lahko imel A neomejeno...

sam moje mnenje in možnost, ki obstaja....

pa če še mal drugač pogledaš... kdo od nas pa ima motor, ki čist ustreza tistemu, kar piše v izpitu....

(jst ga bom mel kmal :whistle: :whistle: ) sam ne za dolgo

Kaj pa če je naredil izpit za do 25kW tik preden je bil star 21 let? Potem bi lahko vozil do 25kW skoraj do 23. leta.

Tule sta IMO oba kriva. Tip je prgonu, stari ga pa ni vidu. Zdej pa če, če, če .... brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred to nesrečo je gorenjska regija beležila le eno smrtno žrtev v letu 2008.....vsaj tko so po radiu rekl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je naredil izpit za do 25kW tik preden je bil star 21 let? Potem bi lahko vozil do 25kW skoraj do 23. leta.

Tule sta IMO oba kriva. Tip je prgonu, stari ga pa ni vidu. Zdej pa če, če, če .... brezveze.

to pa ne drzi, ker izpit do 25kW ni vezan na dolocen cas, ampak tocno do 21. leta, ne pa npr. 2 leti, kot 125/11kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu sm bolja na to da rabs 25kw met vsaj 2 leti :)

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne drzi, ker izpit do 25kW ni vezan na dolocen cas, ampak tocno do 21. leta, ne pa npr. 2 leti, kot 125/11kw

mislu sm bolja na to da rabs 25kw met vsaj 2 leti :)

za neomejeno morata biti izpolnjena 2 pogoja.

21 let in 2 leti izpita za motor.

star sem 21 let in bom šele naslednje leto dobil izpit za neomejeno.

Popravljeno . Popravil lmperator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba pogoja morta bit izpolnjena kokr se jest spomnm

:grim :grim

drugač pa tut če si ti star 50+, in nisi imel motorja od 125 naprej, pa nimaš v vozniški napisan A neomejeno, se tretira da nimaš izpita, semizdi... :unsure:

čeprov je neumno sam useen.. :whistle:

drgač pa se strinjam usi če, če, če je neumno... sam pomislte, večina tukej voz motorje, al ki so odprti, al pa so blokade vn pobrane... tko da... tud kateremu od nas bi se to lahko zgodil... upam da ne.. :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

drugač pa tut če si ti star 50+, in nisi imel motorja od 125 naprej, pa nimaš v vozniški napisan A neomejeno, se tretira da nimaš izpita, semizdi... :unsure:

čeprov je neumno sam useen.. :whistle:

drgač pa se strinjam usi če, če, če je neumno... sam pomislte, večina tukej voz motorje, al ki so odprti, al pa so blokade vn pobrane... tko da... tud kateremu od nas bi se to lahko zgodil... upam da ne.. :closedeyes: :closedeyes:

res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nardiš pa izpit po 21. letu dobiš pa takoj neomejeno.

mnja, mal butasto vseskupaj.

stupid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fifty je zajebal, frdamani škratek mali :D

:evilgrin:

In potem te zmeče po tleh en 79 letni ata, tako kot par metrov stran od mene danes, tele dva:

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mo...amp;c_id=169278

sm oba poznou

Erduan pa Arton

IME: Erduan

PRIIMEK: Braimi

DATUM ROJSTVA: 1985-01-10

TE�A: 64 Kg

TIP: ČLAN - Panther

ŠTEVILO BORB: 82

ZMAGE: 77

PORAZI: 5

ZAČETEK TRENIRANJA: 1995

OPIS: 7-kratni državni prvak Slovenije. 2004 je na EABA turnirju v Sarajevu osvojil srebrno medaljo. 2005 je na EABA turnirju "Beogradski pobednik" v Beogradu osvojil srebrno medaljo ter zastopal Slovenijo na Sredozemskih igrah v Almerii, v Španiji.

tadrug je biu pa Arton Seferaj.. moj sošolc včasih :)

arton je bil drgač mestni pozer :)

motorje menou k gate.. prej je meu pa suziko :)

pa par dobrih avtov.. AMGja itd. :) vse novo.

sm šu prejle gledat motor na AMZS.. :) CBRka hanspree + akrapovič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!