Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

frajerji :trance_33_sleep:

pač mestni pozerji. iskal so že ene 2 sezone to.. zdj so pa dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač mestni pozerji. iskal so že ene 2 sezone to.. zdj so pa dobil.

saj to sem mislo ja...tisti od tebe nasteti podatki dovol povejo...kaj ces...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on je mel na vsake par mescou drug motor (res pa da več al mn sam suzukije). proti koncu lanske sezone pa je presedlou na hondo, in jih menjaval, kot kaže je bla hanspreejova usodna.

arton dela stunte v temu spotu :)

mercedes je pa njegov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo ta nakup motorja da sem že jezen... na koncu bom cagivo mito nazaj kupil za male pare pa je igračka, sicer ne leti ne vem kak ker je pač 125ka ampak nia veze pa lepo nizki stroški pa je to to... če ribne pa tak za 500 € že vse pomenjaš medtem ko na 600cc daš tolko za dva para gum ko jih v tem času že pobere... pa še legalen bom

puuussssyyyy rajderrrrrRRRRR

:grim :grim

drugač pa tut če si ti star 50+, in nisi imel motorja od 125 naprej, pa nimaš v vozniški napisan A neomejeno, se tretira da nimaš izpita, semizdi... :unsure:

čeprov je neumno sam useen.. :whistle:

drgač pa se strinjam usi če, če, če je neumno... sam pomislte, večina tukej voz motorje, al ki so odprti, al pa so blokade vn pobrane... tko da... tud kateremu od nas bi se to lahko zgodil... upam da ne.. :closedeyes: :closedeyes:

no kaj pa govoriš oslarije, jaz mam ninjo samo za po gmajni, po cesti se furam z jawo in sn 100% legaln :yes:

on je mel na vsake par mescou drug motor (res pa da več al mn sam suzukije). proti koncu lanske sezone pa je presedlou na hondo, in jih menjaval, kot kaže je bla hanspreejova usodna.

arton dela stunte v temu spotu :)

mercedes je pa njegov

odakle pare za ovaka skupa kola, ovim mladićima? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba pogoja morta bit izpolnjena kokr se jest spomnm

Se neki na prejsnjo temo, se pravi da mors bit star 18 let in imet 2 leti ispit da dobis 25kw, al doboš že če imaš samo 18 let. Aja pa še neki sm slišov da morš še enkrat delat glavno vožnjo predn dobiš naslednjo kategorijo, je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki na prejsnjo temo, se pravi da mors bit star 18 let in imet 2 leti ispit da dobis 25kw, al doboš že če imaš samo 18 let. Aja pa še neki sm slišov da morš še enkrat delat glavno vožnjo predn dobiš naslednjo kategorijo, je to res?

Morš imet nujno 2 let izpit za 125 da dobiš pol za 25kw.

Na www.avtosole.com piše da avtomatsko napreduješ v naslednjo kategorijo, brez kakšne ponovne glavne vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš imet nujno 2 let izpit za 125 da dobiš pol za 25kw.

Na www.avtosole.com piše da avtomatsko napreduješ v naslednjo kategorijo, brez kakšne ponovne glavne vožnje.

je res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki na prejsnjo temo, se pravi da mors bit star 18 let in imet 2 leti ispit da dobis 25kw, al doboš že če imaš samo 18 let. Aja pa še neki sm slišov da morš še enkrat delat glavno vožnjo predn dobiš naslednjo kategorijo, je to res?

125ccm in 11kw sm naredu pr 16,5 letih

18let sm biu str januarja

25kw bom pa dobu pr 18.5letih (24mesecev po tem ko sem dobil 125ccm in 11kw)

upamda si razumu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... iz avta in me prijel, da nisn sfolgal niti motorja obrnit...no pol se je začelo naštevanje kazni in vseh prekrškov ki sn jih nardil, sn skušal ohranit trezno glavo in karseda najboljše potegnit iz te situacije...sem povedal kako in kaj, da je od fotra motor in ker on ni imel časa sem jaz pelal motor na registracijo, ker sn pač tu blizu doma, pol smo še fotra klicali in je vse valda potrdil, pa še s škifom se je meno po telefonu kar en cajt, zgleda ga je prigovarjal da naj mi malo popusti...ko smo prišli na bežanje pa sem rekel... da ...sem pač reagiral v afektu in mi je žal, itd, itd...na koncu po vseh prigovarjanjih so mi dali skupno kazen 500€, če plačam v roku 8 dni, 250 eur, ter odvzem voznikše za 2 mesca... :headbang:

isto sem jaz rekel ko sem pri MA na test namesto Matematični Užitki napisal Matematična Kurbarija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha risko ju ima že čisto naštudirana :worship:

matex ob 12h spet po tržaški proti faxu......pa še en tomos sm 125 ob 12:30 po celovški proti gorenjski

Če je bla bela čelada, pa črno-rdeča jakna sm bil jaz..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, s kom s tomosom sm se srečal, okol pol 1ih, jest iz kranja, ti pa iz železniške postaje?

Z mano, sem šel iz faxa pa se vozim z vlakom. Me je pa fino namočil, na Kokrci pa še toča začela :headbang: :headbang:

Koci pol sm bil jaz ja. Drugač mam pa rdeče oxtar škornje.

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mano, sem šel iz faxa pa se vozim z vlakom. Me je pa fino namočil, na Kokrci pa še toča začela :headbang: :headbang:

Koci pol sm bil jaz ja. Drugač mam pa rdeče oxtar škornje.

Uf ... men se je pa tud mudil dam, k je počas že dž zaženov. Zgleda se bova večkrat tkole srečala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po trzaski tud skos en s tomosam mem seka...

vidu sm pa Flame-a vcer s pozersko vijolcno sipco :winkiss: pr nami ob 7h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ... men se je pa tud mudil dam, k je počas že dž zaženov. Zgleda se bova večkrat tkole srečala :whistle:

daj vi kurci gorenjski bote organizirali kaki piknik al ne, čist ste vtihnili zaj tam v oni temi, ko se bližamo datumu ko bi se naj organiziralo...jebovas čuk, roky tu neki moderator glavni oh in sploh, pa ti tud sn mislo da si bolj resn, te pa ne morte enga piknika skup spravit al kaj...jaoo jaooo...razn če je vse že pripravljeno, pa bote samo datum povedali ki in kaj, pol vzamem besede nazaj hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to smo mi asi na vasi....to traja 2 dni pa bo vse zrihtan ;) je treba cakat do zadnega... tko k na faxu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po trzaski tud skos en s tomosam mem seka...

vidu sm pa Flame-a vcer s pozersko vijolcno sipco :winkiss: pr nami ob 7h

To pa nism jaz. V glavnem se vozim po Slovenski, Aškerčevi, pa po Celovški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj vi kurci gorenjski bote organizirali kaki piknik al ne, čist ste vtihnili zaj tam v oni temi, ko se bližamo datumu ko bi se naj organiziralo...jebovas čuk, roky tu neki moderator glavni oh in sploh, pa ti tud sn mislo da si bolj resn, te pa ne morte enga piknika skup spravit al kaj...jaoo jaooo...razn če je vse že pripravljeno, pa bote samo datum povedali ki in kaj, pol vzamem besede nazaj hehe

Jebem te jest v usta :D Sm lepo napisal, da organiziral jaz nebom NIČ, ker preprosto nimam časa. Seveda bom pa Fingiju rade volje pomagal po najboljših močeh, saj smo ja frendi, ampak kot sem rekel, določal stvari jaz nebom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej edina stvar k je treba zrihtat je vikend... tud edina stvar k jo bi blo treba kr hitr rezervirat da ne b poj problema z zasedenostjo... tko da je treba met en tocn datum... vse ostalo se lahko poj se zmen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej edina stvar k je treba zrihtat je vikend... tud edina stvar k jo bi blo treba kr hitr rezervirat da ne b poj problema z zasedenostjo... tko da je treba met en tocn datum... vse ostalo se lahko poj se zmen...

sej sem vam napiso v oni temi, možne termine, pa doben ni nič odgovoril

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!