Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe :) ma dej komi cakm da bo toplooooooo jao !!!! rsmaniac uni filmck mi je ful dobr ko prpizdis mimo pa gres pol v ovink ... :D hehe :P

kakšni filmčki?....dejte še men kej poslat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pr 270 ne ostane dost od tebe. V bistvu se lahko že pr hitrost manjši od 50 kmh razsuješ. Sploh so pa take hitrosti samo za na dirkališče :grim

V avtošoli te naučijo predpisov, kar pa se tiče obvladovanja motorja se moraš pa sam znajti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapravi norci. :blink: Tega te pa v avtošoli ne naučijo :P

V avtošoli te učijo cestno prometnih predpisov

Zakaj misliš da je toliko mrtvih?

:hmm: zarad neobvladovanja motorja (ampak po čist prazni obvoznici samo naravnost) ni kkšnih nevarnosti, ker sm že prej nekajkrat vozu tisto ninjo

Ker pr 270 ne ostane dost od tebe. V bistvu se lahko že pr hitrost manjši od 50 kmh razsuješ. Sploh so pa take hitrosti samo za na dirkališče :grim

ja so ja, sam zakaj pa pol ti po avtocesti 130 pelš :hmm: :slap:

V avtošoli te naučijo predpisov, kar pa se tiče obvladovanja motorja se moraš pa sam znajti.

that´s it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad neobvladovanja motorja (ampak po čist prazni obvoznici samo naravnost) ni kkšnih nevarnosti, ker sm že prej nekajkrat vozu tisto ninjo

Če greš dovolj hitro, rata obvoznica precej zavita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš dovolj hitro, rata obvoznica precej zavita.

Tole si pa kr dobr povedu :grim

Jst sm su z avtom 200+ pa je drugačn filing k na motorju ampak vseen to je že kr brzina :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik <-- ybr ;)

@yamaha poglej se 1x post... je en press not skrit :whistle:

vem vem :devil:

˝ko˝ boš meu :P jok3

sam smo res usi glupi, zarad enih motorjov se kregamo, namest da bi šli na per, pa se tko kej pogovarjal! k tele hitrosti itak niso važne,se bomo pol kregal, komu gre nad 300 :D pač usak ma drug stil in okus, pa tut če maš tak motor k gre 200 al pa 150, se lahko rasf*kaš... Dejmo se raj ment o motorjih nasploh in izkušnjah ne pa o hitrosti... Sej vem, zdej bote rekla da moj daelim ne gre nikamor in da sploh ne vem kaj je hitrost... sam sm pa že močnejše motorje vozu tut 270 km/h, tko da vem kaj je hitrost, pa kaj dela vetr pr takih hitrostih...

no v glavnm... spet pametujm :slap:

Jebemti znajo števci včas lagat,a :devil: :devil: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti znajo števci včas lagat,a :devil: :devil: :devil: :P

Jst se nč en sekeram, če ne verjamete pol pa nč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa grčar od ns še doug ne bo noben meu jajc( oprostite izrazu) al pa vsaj šanse da bi se pelu 270km/h. Probiker je šou z fotrovo thundercatko 240km/h pa je reku da je več ni upu it.... tko da ne verjamem to o 270km/h.

Aerodinamiko ja z fotrovim viragotom sm šou 180km/h pa ti že zelo premetava glavo sam dobr da je kupu vetrobransko steklo.

pr 180 mi je blo na aprilii še čist nawadn, no odwisn kok mi je še štewc lagow .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračuni si kok ti je šla točn. Aja grčar ni fora v tem da je miha prelahek roke ma še zmer močne sam fora je v tem da se mal userješ ko se enkrat peleš 240km/h. Še od miha fotr je reku da je šou enkrat do zdj tok pa se že fura z motorji dobrih 30let tko da kr mal težko verjamem glede tistih 270.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se nč en sekeram, če ne verjamete pol pa nč...

Ma hec hec grčar... :P

Čist tko eno neumesno vprašanje...a curija si prehitu :naughty:

Kakšnih 10%.

Pri apriliji prej več oz. na splošno mislm da do 125ccm motorji blazno lažejo...razn mojga :D :P

Ne čist resno...tut sam nism mogu vrjet ampak glede na radar moj števc kaže do 50-60 km/h 100% pravilno,pol do ene 100 kaže prb.2km premal,pri končni okol 125po števcu pa prb. 5 premal :)

Zračuni si kok ti je šla točn. Aja grčar ni fora v tem da je miha prelahek roke ma še zmer močne sam fora je v tem da se mal userješ ko se enkrat peleš 240km/h. Še od miha fotr je reku da je šou enkrat do zdj tok pa se že fura z motorji dobrih 30let tko da kr mal težko verjamem glede tistih 270.....

Ma dobr al je šel al ni šel ni važn, ampak mu pa vrjamm da je možno da je šel...vem da ko sm biu jst prvič na cestaku,na Fazerci 600 sm takoj po 3km vožnje zavil na avtocesto in skupej z bejbo na tazadnem zicu nažgov do 200...tko da mislm da bi se upu it dele tut do konca z R1 sam če bi bla res cesta prazna .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jst računu mi laže števc za 6km/h... Pri aprilijah mam občutk da je dost točn števc.

Možno...

mislm da so deviacije različne tut od motorja do motorja .)

Da se ne spuščamo sploh v kake Gillere ki lažejo tut po 20 in več...in to pri hitrosti 70,80km/h :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa verjamem grcarju...zakaj že ne bi šeu 270???itq da lahko...moj sosed ma hayabuso1300 pa se je vozu 300... k je biu pa mal mlajši je meu pa mitota... :OK: :OK: :OK:

jah števci itq vsem lažejo :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za kok lažejo :hmm: Pa keri so bl natančni: analogni ali digitalni :doze:

Veste kaj, najbl sigurno je da kolesarski števec gor montiraš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko eno neumesno vprašanje...a curija si prehitu :naughty:

ne nism... me je nažgau za 5km/h <_< tista fejzrka leti k kurba :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za kok lažejo :hmm: Pa keri so bl natančni: analogni ali digitalni :doze:

Veste kaj, najbl sigurno je da kolesarski števec gor montiraš :OK:

Ja no...ta je že mal staromodna...zdej se GPS da v žep pa pogleda kok greš :)

ne nism... me je nažgau za 5km/h <_< tista fejzrka leti k kurba :P :lol1:

Jah Fejzrca je pa le Fejzrca,a ne :yea1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no...ta je že mal staromodna...zdej se GPS da v žep pa pogleda kok greš :)

Jah Fejzrca je pa le Fejzrca,a ne :yea1: :P

1. rad bi te vidu pr 200km/h+ kako bi ti GPS iz žepa vleku :lol1: :lol1: :lol1:

2. kawl (Z750) gre še vseen bolš, pa še lepši je... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok keša bi pa ti dau za supermoto??k če ti ni kej preveč škoda keša pa če hočš res najbolš pol kup huso sm 125 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kero bi mi kej predlagal 125 (super moto) k jo zdej mislm kupt. kaj pa kej ta tomos 125? :rolleyes:

aprilia mx 125 :photo: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče pa vlečenja GPS-a iz žepa pr teh hitrrostih pa ni to nč tazga (vsaj za ene). Če je kdo gledu zadnjič eno oddajo na discoveryu bo vedu kaj mislm. Modeli se vozjo s 300+ brez čelad pa pogovarjajo se vmes, pa ne po radiju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: joj dej ne prbiji pr 300+ so se pogovarjal, ej pr 300 tko piha da tut mašino komej slišiš

pa brez čelade :lol1: ej dej pomisl ka ti nardi pr 300 če dobiš v čelo čmrlja al pa oso, to je tko ko bi ti s fračo en direktivo kamen nabu u čelo

aja pa še gps :lol1: pa to ni res kaj eni nabijate tle, če bi takrat roko snel z krmila jo že težko nazaj dobiš, ne pa še z gps-om v roki :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa ponovitev pol boš pa sam vidu. Če majo tok predelane motorje :blink: Tip ga pele neki čez 200, mal več gasa doda, pa motor začne kolo obračat (kukr da bi zakopu) :wacko: V glavnem vsak dan od 15.00 do 16.00. Pa mal poglej kakšne mašine majo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!