Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Hm, če bi kupo 125 2t, bi bla nekje na istem v moči, razen da bi bil navor pri crf-ki dosti večji. Če pa gledaš 250 2t moreš pa primerjat z 450 4t :).

ja samo da je 250 4t lih en tak razmerje moč/teža da je največ užitka za vozt... prevec moci na progi tud ni vedno dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory jernej je :wub: , tko da grem ju3 z bebo vune. :P

pa še za šolo je čist preveč zdej :wacko: tk da mene nažalost ne morte štet vmes :(

jebeš babe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš babe...

dobesedno ja :yes: :worship:

a nisi mel glih ti zdej ene 2 tedna neke srčke po msn ju :P je že minil al kakO?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel ja.. samo to je že stara ljubezen.... :winkiss:

menjaš babe ko gate a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepe slike....me zanima kdaj bo se tak cisti,ko bo nazaj v moji lasti

samo moj je lepsi(ma plastiko na zici :P)

od norca 16 je lepši....črna je ipak črna, čeprav mam jaz tud plavo, bi raje mel črno ninjo

alo boysi...

a ste za da gremo jutri lublančani(pa tud tisti z okolice :P) v maribor...

jaz lahko peljem..pa še za 4 je plac...

torej dejmo se zment..pa da mal se ga napijemo s totimi kurci

ajd

no sej itak 99% nebote prišli, če pa slučajno po pomoti boste, pa prnesi opremo še zraun hehe

sory jernej je :wub: , tko da grem ju3 z bebo vune. :P

pa še za šolo je čist preveč zdej :wacko: tk da mene nažalost ne morte štet vmes :(

another grčar in da house :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem navdušen nad Suzukiji, pravzaprav mi sploh niso pri srcu, ampak tale tvoj popolnoma črn, norc_16, pa je nenormalno lep :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem navdušen nad Suzukiji, pravzaprav mi sploh niso pri srcu, ampak tale tvoj popolnoma črn, norc_16, pa je nenormalno lep :worship:

dajte no morete alešovega v živo videt je res božanski, felne pa to. samo še vseeno je moj lepši ker je moj.

samo par nalepkic še pa bo majka. ki bi dobo florescento oranžne nalepke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi kdo škornje Sidi Vertigo Tepor? Lepo ohranjeni :) Stari eno sezono, letos še nisem bil v njih na motorju :)

hah kaj letos, motorja še nikol nisi mel :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kaj letos, motorja še nikol nisi mel :devil:

drži kot pribito :yes:

aja dajte mi povedat kje bi najbolj ugodno dobil k and n ali bmc filter...ma kdo kake veze al pa kake popuste bilokje, pa cene mi malo povejte (vem da se gibljejo med 80 in 100 evri), bi lahko kdo zrihtal bolj poceni, ali ve kje se da kupit ali naročit????

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mislim da je bil okoli 90€, samo tvoj motor ima drugačen filter...po obliki že.....pošlji mail, ti bodo točno povedali ceno, imaš pa na izbiro navadnega in racing, ki ima večjo prepustnost zraka, sam tam rabiš potem spet PC, da si naštelaš pravilno mešanico zraka pa goriva, ker z stock nastavitvijo baje ne dela v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mislim da je bil okoli 90€, samo tvoj motor ima drugačen filter...po obliki že.....pošlji mail, ti bodo točno povedali ceno, imaš pa na izbiro navadnega in racing, ki ima večjo prepustnost zraka, sam tam rabiš potem spet PC, da si naštelaš pravilno mešanico zraka pa goriva, ker z stock nastavitvijo baje ne dela v redu

ja da neom še ki 350 evrov za PC dajal ja hehe...aja je kaka razlika med k&n in bmc??? keri je jači, al sta tu nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah kaj letos, motorja še nikol nisi mel :devil:

ojejej zdaj pa dovolj s takimi :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko jst sm dou v elisi za K&N a 60€ ;)

ma ja, če si mi zadnič reko 84 evrov...kak te 60 evrov jebote, če navadni pride malo pod 40...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sranje, drugo pakovanje

ojejej zdaj pa dovolj s takimi :D

mah sej veš d je bil hec, sam ko kašno tako vidim se ne morm upret da ne bi kaj dodal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, če si mi zadnič reko 84 evrov...kak te 60 evrov jebote, če navadni pride malo pod 40...???

ne vem o kakih 84€ govoriš???!? to jst nism nikol reku ... 60€ je zadeva, 40€ pa original... ja tako je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem o kakih 84€ govoriš???!? to jst nism nikol reku ... 60€ je zadeva, 40€ pa original... ja tako je

ej, če je to res, pridi malo na msn, boš mi eno uslugo nardil hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se komu extremno pocas forum dela? sm mislu da mi neki net jebe ampak ostale strani vse brez problema... tle pa kliknem objavi pa čakam pa čakam....pa čakam.... pa čakam... poj pa počas mal premakne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!