Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

noise noče da prodaš gume...on jih hoče kupt pa trenutno nima denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise noče da prodaš gume...on jih hoče kupt pa trenutno nima denarja

hahahhaaha tale pa zmaga e riskač evo ti zdaj kapo dol ker si me nasmejal :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahhaaha tale pa zmaga e riskač evo ti zdaj kapo dol ker si me nasmejal :worship: :worship: :worship:

le klanjaj se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :lol1:

hahaha :worship:

sam pr negovi izobrazbi...forumu...vsemu skupej... mislm da mu ni problema z dnarjam za ene boge gumice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morje jutr? :?

morje je vsak dan. sj nkamr ne pobegne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje kaj bi blo tole... motor je nekaj časa stal... ga prižgeš, obratomer raste naprimer do 4.000 obratov, se pelješ normalno vse dela, se ustaviš na semaforu ali kaj pa še kr ne padejo obrati pod 4000 obratov :? gre za rs 250

aja pa kam za vraga ste skrili temo rs 250 da ne morem tam vprašat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja očitno se ne sme, ker sem dobil 2 x po 20% opozoril za oglaševanje... aja pa v podpisu sem mel napisano da prodajam pa zdaj nimam več... samo nisem jaz spreminjal, so mi kr oni zbrisali :)

ce mas samo en komplet gum in jih prodajas zaradi tega,ker jih ne rabis,mu to povej....ker v tem primeru to ni oglasevanje,...ce bo pa tak, kot je blo pri meni,da te poklice,pa se zanima za gume,pa mu reces da lahko nabavis,pa je ze oglasevanje...ce ti bo v pomoc(aja sem pa na 90% zaradi gum)

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje kaj bi blo tole... motor je nekaj časa stal... ga prižgeš, obratomer raste naprimer do 4.000 obratov, se pelješ normalno vse dela, se ustaviš na semaforu ali kaj pa še kr ne padejo obrati pod 4000 obratov :? gre za rs 250

aja pa kam za vraga ste skrili temo rs 250 da ne morem tam vprašat...

tista tema je zdj pumoje pod motocikli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas samo en komplet gum in jih prodajas zaradi tega,ker jih ne rabis,mu to povej....ker v tem primeru to ni oglasevanje,...ce bo pa tak, kot je blo pri meni,da te poklice,pa se zanima za gume,pa mu reces da lahko nabavis,pa je ze oglasevanje...ce ti bo v pomoc(aja sem pa na 90% zaradi gum)

ne verjamem da me je on klical, me pa je nekdo klical če mam samo ene gume al lahko nabavim (mogoče je to on) in sem tudi takrat rekel da mam samo en komplet ker sem prodal motor in je blo to to... še vedno pa mi je 2 x 20 % nabil po nepotrebnem

tista tema je zdj pumoje pod motocikli :)

aja joj sem čisto pozabil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja joj sem čisto pozabil :P

toj pač moderatorsko maslo :D kaj morš :D

sj tut men ni blo jasn k so selil teme skos.. :) to k Strojanovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj pač moderatorsko maslo :D kaj morš :D

sj tut men ni blo jasn k so selil teme skos.. :) to k Strojanovi

hahahaha

Roky = Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ko prebiram o raznih akcijah policistov, kontrolah, izkušnjah,... me prime da bi si 125cc kupil nazaj do avgusta, dokler ne dobim 25 kw... Teh par mesecev bi menda zdržal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tale akcija k je zdej je totalna kriza. Mene so včeraj 5x preverili in popisali. Pri nas so "gostovali" tudi Celjski in Velenjski policisti, tako da od nas kateri imamo motorje tukaj so vsakega polovili z dvema avtoma (civiln đžip, pa policijska Astra). On z đipom te je prehito, pa prbremzu pred tabo tak da nisi mogu spizdt onadva v Astri zadaj pa z sireno isto čisto za rit. Vse so nas obravnaval ko največje kriminalce :D Res svašta, me prov zanima kako bo danes hehehe. Pa kjerkoli smo se zbrali so nas prišli preganjat češ da je nekdo prijavu da smo tam pa da sranje delamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!