Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej tale akcija k je zdej je totalna kriza. Mene so včeraj 5x preverili in popisali. Pri nas so "gostovali" tudi Celjski in Velenjski policisti, tako da od nas kateri imamo motorje tukaj so vsakega polovili z dvema avtoma (civiln đžip, pa policijska Astra). On z đipom te je prehito, pa prbremzu pred tabo tak da nisi mogu spizdt onadva v Astri zadaj pa z sireno isto čisto za rit. Vse so nas obravnaval ko največje kriminalce :D Res svašta, me prov zanima kako bo danes hehehe. Pa kjerkoli smo se zbrali so nas prišli preganjat češ da je nekdo prijavu da smo tam pa da sranje delamo.

na 600cc bi me moj kurac prehito z đipom... samo bi pa si zapomno tablico, tak da fantje zdaj dokler so poostrene akcije se vozite brez tablice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej ne na ravninah, po mest so nas vse.. enkrat sm mu tak še js spizdu k sm mel kolega zadi brez čelade, pa sm mel srečo da ni mogu obrnat pa it za mano hehe :whistle:

Aja nekej me zanima. Ko se vozim tak po ovinkih, pa v 5-i recimo prpelem 100, pa prbremzam, ko dam nazaj gas mi ga zalije čist, pa pod nizkimi, če se recimo v peti peljem 40 mi ga tud zaliva. To je treba mal luft odpret al kk? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ko prebiram o raznih akcijah policistov, kontrolah, izkušnjah,... me prime da bi si 125cc kupil nazaj do avgusta, dokler ne dobim 25 kw... Teh par mesecev bi menda zdržal :)

ne ne :P ti men en obisk oblublas tle v nasih koncih... glej da bos eno posast kupu drgac ne bo nc :trance_33_sleep: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kaj od tega, če je kaj dobrega...

125cc (kupujem z najnižjo možno nabavno ceno, ker ne mislim dosti dat za njo pa še zmetat denar v njo, te naj bo vsaj nabavna poceni)

RS125

RS125 - 2

RS125 - 3

RS125 - 4

mito

mito - 2

250cc

tisto, ki imam nagledano, je ni na avtonetu, ena lepa iz Žireh (al kak se to sklanja) - 2.200 €

600cc

CBR potrebno priklopit števec, sedež je menda že končan, mašina je nova s 16.000 prevoženimi, tudi od 98 F modela (vse je rekel prodajalec, kolikor je resnice je pač neznanka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tale akcija k je zdej je totalna kriza. Mene so včeraj 5x preverili in popisali. Pri nas so "gostovali" tudi Celjski in Velenjski policisti, tako da od nas kateri imamo motorje tukaj so vsakega polovili z dvema avtoma (civiln đžip, pa policijska Astra). On z đipom te je prehito, pa prbremzu pred tabo tak da nisi mogu spizdt onadva v Astri zadaj pa z sireno isto čisto za rit. Vse so nas obravnaval ko največje kriminalce :D Res svašta, me prov zanima kako bo danes hehehe. Pa kjerkoli smo se zbrali so nas prišli preganjat češ da je nekdo prijavu da smo tam pa da sranje delamo.

no, tak ko sn reko že v oni temi, do 13.4, do takrat ko traja akcija, mene ne vidijo na cesti...pol bo pa itak vse po starem hehe...dobri stari balkan :D

Pozna kdo kaj od tega, če je kaj dobrega...

125cc (kupujem z najnižjo možno nabavno ceno, ker ne mislim dosti dat za njo pa še zmetat denar v njo, te naj bo vsaj nabavna poceni)

RS125

RS125 - 2

RS125 - 3

RS125 - 4

mito

mito - 2

250cc

tisto, ki imam nagledano, je ni na avtonetu, ena lepa iz Žireh (al kak se to sklanja) - 2.200 €

600cc

CBR potrebno priklopit števec, sedež je menda že končan, mašina je nova s 16.000 prevoženimi, tudi od 98 F modela (vse je rekel prodajalec, kolikor je resnice je pač neznanka)

nič od tega, apn4 maš dovolj...morš gledat da boš legalen jebote :slap: :lol1: ...pa brez kakih 42L batov, drugih auspuhov, itd...to je ja proti zakonu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič od tega, apn4 maš dovolj...morš gledat da boš legalen jebote :slap: :lol1: ...pa brez kakih 42L batov, drugih auspuhov, itd...to je ja proti zakonu :lol1:

modri dirkač, kolikor vidim imaš ti ultra super duper ninjo samo kaj ti pomaga ko neprestano stoji doma, enkrat na mesec pa se zapelješ naokrog v radiju 10 kilometrov od tvoje hiše... ne vem kakšna je pol korist od ultra super duper kameleon modro vijolične ninje

da bi pa šel na marof se vozit pa uživat pa nimaš nobenih problemov se ozirat neprestano preko rame... to pa ne ker ne upaš

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modri dirkač, kolikor vidim imaš ti ultra super duper ninjo samo kaj ti pomaga ko neprestano stoji doma, enkrat na mesec pa se zapelješ naokrog v radiju 10 kilometrov od tvoje hiše... ne vem kakšna je pol korist od ultra super duper kameleon modro vijolične ninje

ninja je bla vsak teden ne glede ne temperature čez zimo na rednem pucanju ventilov, za kaj več pa žal niso dopuščale temperature in moja oprema...bo pa v roku 14 dni vse drugače, sicer pa tud če bi imel vso opremo in registriran motor, me do 13.4 ne bi blo na cesto, ker po nepotrebi drezat v osje gnezdo pa tud ni treba...ti pa se sploh nimaš kaj oglašat, ker pomoje si tak že pozabo prestavljat na motoru, ker se sploh ne spomnim kdaj si ti nazadnje sedel na motoru, kaj se šele vozo haha...pa kot kaže letos niti neboš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modri dirkač, kolikor vidim imaš ti ultra super duper ninjo samo kaj ti pomaga ko neprestano stoji doma, enkrat na mesec pa se zapelješ naokrog v radiju 10 kilometrov od tvoje hiše... ne vem kakšna je pol korist od ultra super duper kameleon modro vijolične ninje

da bi pa šel na marof se vozit pa uživat pa nimaš nobenih problemov se ozirat neprestano preko rame... to pa ne ker ne upaš

tudi to ma svoj čar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja je bla vsak teden ne glede ne temperature čez zimo na rednem pucanju ventilov, za kaj več pa žal niso dopuščale temperature in moja oprema...bo pa v roku 14 dni vse drugače, sicer pa tud če bi imel vso opremo in registriran motor, me do 13.4 ne bi blo na cesto, ker po nepotrebi drezat v osje gnezdo pa tud ni treba...ti pa se sploh nimaš kaj oglašat, ker pomoje si tak že pozabo prestavljat na motoru, ker se sploh ne spomnim kdaj si ti nazadnje sedel na motoru, kaj se šele vozo haha...pa kot kaže letos niti neboš :lol1:

pa še kej druzga ne bo, ne sam motor vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ga nauš mogu vozit. isto kot če bi kupil 600.

:rolleyes: sej je tud 600ko med izbiro napisov... se ve da ne bo mogu vozt legalno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bi. Rad bi bil po dolgem času legalen, samo kaj ko motorji, ki jih lahko vozim, nikamor ne grejo... Najraje bi mel RS 250 pa me je strah da bojo veliki problemi pa ne bom mogel vzdrževat :) Izpita pa itak nimam za nič razen za 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa samo cakam, da dobijo pri Motorjetu v salon KTM-a RC8...to pa hocem viet :D

pa kaj vidt... jest ga hocm pelat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vidt... jest ga hocm pelat :evilgrin:

ce bo to kdaj mogoce pa itak :D sicer pa, cena niti ni tak napihnjena - 15.800€, tak da ce bodo kaki rableni, pride v postev tudi kaj drugega kot samo "kdaj pelat" :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo to kdaj mogoce pa itak :D sicer pa, cena niti ni tak napihnjena - 15.800€, tak da ce bodo kaki rableni, pride v postev tudi kaj drugega kot samo "kdaj pelat" :D

se vseen prevec dnarja... bom kr ostov pri zelji kdaj pelat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo to kdaj mogoce pa itak :D sicer pa, cena niti ni tak napihnjena - 15.800€, tak da ce bodo kaki rableni, pride v postev tudi kaj drugega kot samo "kdaj pelat" :D

za enga jebenga neuveljavljenega kurčevga zjebanga ktm-a ti je to nenapihnjena cena?

za ta denar dobiš tazga dučeta al pa mvagusto da dol padeš..pa maš maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal velik več od motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za enga jebenga neuveljavljenega kurčevga zjebanga ktm-a ti je to nenapihnjena cena?

za ta denar dobiš tazga dučeta al pa mvagusto da dol padeš..pa maš maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal velik več od motorja ;)

no ja... kukr vzames... sam mislm da je kr mal bl zazeljen k MV... če bi mogu pa izbirat med desmotam pa RC8... tle bi bla pa tezka ;) ne ne se vseen RC8 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja... kukr vzames... sam mislm da je kr mal bl zazeljen k MV... če bi mogu pa izbirat med desmotam pa RC8... tle bi bla pa tezka ;) ne ne se vseen RC8 :worship:

verjamem...

povpraševanje po cliotu je tudi večje kot po ferrariju...

pač folk nima denarja/ne upa kupt prestižnih stvari

sej veš..ferrariji crkujejo..dučeti pa mvaguste pa lih tko .. ktm pa dela :worship:

yea right :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da ferrariji cerkujejo, ne morš zanikat.. zakaj je potem gallardotov več. pa ne v slo... tujino malo poglej... in je cena nekje 1/1 z f430....

pa še to nekateri majo raje za 15000€ NOVO RC8, eni pač 2 leti starega ducatija z 15k km in brez garancije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!