Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

verjamem...

povpraševanje po cliotu je tudi večje kot po ferrariju...

pač folk nima denarja/ne upa kupt prestižnih stvari

sej veš..ferrariji crkujejo..dučeti pa mvaguste pa lih tko .. ktm pa dela :worship:

yea right :winkiss:

sej nism nc napisov da bi biv ker bols/slabs se kvaru alpa ne :closedeyes: sam moj mnenje kaj bi zbrav ce bi se med tem odlocov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da ferrariji cerkujejo, ne morš zanikat.. zakaj je potem gallardotov več. pa ne v slo... tujino malo poglej... in je cena nekje 1/1 z f430....

pa še to nekateri majo raje za 15000€ NOVO RC8, eni pač 2 leti starega ducatija z 15k km in brez garancije....

alfe tud crkujejo skoz ane?

italjani usi crkujejo...sploh pa ferrari..aja da ti še tok povem..malk si preber kakšne teste o f430..veš da jst pa le nekaj vem o tem avtu oz bom drugače rekel...se kar dost zanimam zanj, ker mi je res zelo povšečen(pa ne rabm vašega komentarja na to)..ampak ti povem..f430 je eden najbolj vzdržljivih ferrarijev

sej nism nc napisov da bi biv ker bols/slabs se kvaru alpa ne :closedeyes: sam moj mnenje kaj bi zbrav ce bi se med tem odlocov :winkiss:

no sej..100ljudi 100 čudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alfe tud crkujejo skoz ane?

italjani usi crkujejo...sploh pa ferrari..aja da ti še tok povem..malk si preber kakšne teste o f430..veš da jst pa le nekaj vem o tem avtu oz bom drugače rekel...se kar dost zanimam zanj, ker mi je res zelo povšečen(pa ne rabm vašega komentarja na to)..ampak ti povem..f430 je eden najbolj vzdržljivih ferrarijev

no sej..100ljudi 100 čudi

100 žena, 200 grudi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamac. kupi 125ko s polini kitom 160.

Boš legalen pa tisto pomoje ne gre tako slabo.

u must be kidding :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo to kdaj mogoce pa itak :D sicer pa, cena niti ni tak napihnjena - 15.800€, tak da ce bodo kaki rableni, pride v postev tudi kaj drugega kot samo "kdaj pelat" :D

Pa samo 9 jih bo v Sloveniji... :slap:

za enga jebenga neuveljavljenega kurčevga zjebanga ktm-a ti je to nenapihnjena cena?

za ta denar dobiš tazga dučeta al pa mvagusto da dol padeš..pa maš maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal velik več od motorja ;)

Kako pa veš, da je jeben? In KTM se je z RC8 kar uveljavil (več bomo vidl jutri v WSBK, ampak ne pričakujem, da se bo uvrstil zelo visoko, kajti to je za njih prva dirka)...vsaj kakor poslušam ljudi, ki so ga vozil (vozne lastnosti so baje zelooo hude, edino mal več moči bi lahk imel)... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te slišim z boljšim predlogom ...

kupi nej 125ko. Gre nikamor nobena, ampak vsaj legalen naj bo... 160 je sama pizdarija, tak da ni vredno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak je, 125-ka ne ge nobena nikamor, ne 2, kaj šele 4t. Tudi 160 kit ni nevemkaj. Kupi električni skiro tak za silo bo dobr, pol pa mašino ko bo izpit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak je, 125-ka ne ge nobena nikamor, ne 2, kaj šele 4t. Tudi 160 kit ni nevemkaj. Kupi električni skiro tak za silo bo dobr, pol pa mašino ko bo izpit :)

Ma dej ne nabijite...iz čem drugim boš pa izkušnje dubu k iz 125 :headbang: direkt na 600 ane pa ta prvi ovinek naravnost :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej ne nabijite...iz čem drugim boš pa izkušnje dubu k iz 125 :headbang: direkt na 600 ane pa ta prvi ovinek naravnost :slap:

jaz sem šel iz flexerja na R6 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misliš iz flexerja... potem pa 120 konjev... kak se te voziš? maš kake posnetke? youtube?

dobr, tist flexer je šel okol 70 km/h, tako dani ravno tisti 25 km/h.

Potem sem vozil v avtošoli 13 ur hondo cbf 500

Kako se vozim ...

Po naseljih vedno striktno 50 km/h. Izven naselja ga pa kar pritisnem. Na Rakitno gor sem tut po škornjih drsal. Guma je obrabljena skoraj do roba. Kakšne 5mm je še lufta :) Pred ovinkom pač vidiš kolko guma prime, ko zabremzaš in daš v nižjo. Če ritka zapleše ne bo nič z zalaganjem. Če pa prime ... :naughty:

Sej se hitro vidi kakše je asfalt, kako toplo je in kako pregleden je ovinek.

Ko je pa promet pa pač po predpisih. sej nimaš kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pobje pa tudi kaksno dekle :) ....to je danes prislo po posti,...vendar se bo zaradi neprijetnega dogodka prodal...(obstaja pa par % moznost da ostane)

post-5325-1207421656_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr, tist flexer je šel okol 70 km/h, tako dani ravno tisti 25 km/h.

Potem sem vozil v avtošoli 13 ur hondo cbf 500

Kako se vozim ...

Po naseljih vedno striktno 50 km/h. Izven naselja ga pa kar pritisnem. Na Rakitno gor sem tut po škornjih drsal. Guma je obrabljena skoraj do roba. Kakšne 5mm je še lufta :) Pred ovinkom pač vidiš kolko guma prime, ko zabremzaš in daš v nižjo. Če ritka zapleše ne bo nič z zalaganjem. Če pa prime ... :naughty:

Sej se hitro vidi kakše je asfalt, kako toplo je in kako pregleden je ovinek.

Ko je pa promet pa pač po predpisih. sej nimaš kej.

to pa ni čist res, je več možnosti:

-šaltal dol pri previsokih obratih (če motor nima slipper clutch)

-preveč bremzal na prvo in je zadnja v zraku

-preveč bremzal na zadnjo in je blokirala

tako da če zapleše še ni nujno da je zanič asflat oz. daleč od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!