Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

fajn bi blo ja... ne pa,da bi na 5 šlo pa vsak z svojim prevozom....

jaz mam v soboto do 16 čas, tko da... dopolda al pa do 15ih tam nekje smo lahko tam,.,.

Itak. Gixxer je zainteresiran, Nejkoo tudi, frk tudi,...

Drugače pa mene itak pripelje reesko s scuderio :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to blipping, ne poznam izraza

to sm se jst dons učil :D se morškr fajn matrat da dobiš v kri, ker pri 125ki nisi tega rabu (nič konjev nič navora :D )

uglavnm ko daš recimo pr 8000 iz tretje v drugoin če sklopko spustiš na hitro ti sam zadno guma razmetava, če pa pri tem ko stisnš sklopko, obrati začnejo padat, in prešaltaš v drugo... torej če obrat držiš vedno nad 8000 , torej enako oz. več kolikor je bilo rpm predn si šu šaltat, se pa razmetavanja ne zgodi... preverjeno deluje, morš se pa nadrkat ja... :worship: matex me dons učiu :P semi zdi da sm prov napisal

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne temu se reče tudi međugas, sam da se le ta izvaja malce drugače (sklopko spustiš vmes ko imaš v leru), namen pa je isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak vsi vemo da se tvoja movistara vozi sama :devil: hecam se lubi....nobenih pripomb čez tvojo vožnjo :wub:

tebe mam pa sploh rd :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne temu se reče tudi međugas, sam da se le ta izvaja malce drugače (sklopko spustiš vmes ko imaš v leru), namen pa je isti

međugas je pr tovornjakih... :P

ja tako nekako da obrati ne padejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm se jst dons učil :D se morškr fajn matrat da dobiš v kri, ker pri 125ki nisi tega rabu (nič konjev nič navora :D )

uglavnm ko daš recimo pr 8000 iz tretje v drugoin če sklopko spustiš na hitro ti sam zadno guma razmetava, če pa pri tem ko stisnš sklopko, obrati začnejo padat, in prešaltaš v drugo... torej če obrat držiš vedno nad 8000 , torej enako oz. več kolikor je bilo rpm predn si šu šaltat, se pa razmetavanja ne zgodi... preverjeno deluje, morš se pa nadrkat ja... :worship: matex me dons učiu :P semi zdi da sm prov napisal

tak ja ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pr tovornjakih pa zato ker nimajo sinhroniziranega menjalnika, moraš uskladit obrate preden daš v naslednjo prestavo, da ne zaškrta......pri motorju pa da zadnja guma ne blokira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

400

To je pol un model k je oblika ista kokr je original, ni tak da je podaljšan ob strani :hmm:

drugač pa morm še mal razmislt al nej dam gor al ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste se eni obesil :D

Tist s prestavljanjem navzdol sm pač omenu, da dobiš približn filing kako dobr drži asfalt. Logično da ne spustim sklopke pri do konca nabitih obratih, ker ti na nevemkakem asfaltu začne zadek plesat. To se tut pri pospeševanju čuti. V drugi recimo nabiješ gas in se obrati začnejo večat, hitrost pa še kar ista. Ritka pa taka čudna labilna. Takrat veš, da podlaga pač nima dobrega oprijema.

Pri močnem zaviranju se itak večina teže prenese na sprednje kolo in ima zadnje tako zelo slab oprijem. Da ti pa tist približen filing. Nevem sicer kako vi drugače vidte pred ovinkom "ta pa bo za založit". Asfalt na nek način moraš probat kolko drži. Aja, tle sami rejserji, vi se tut po rondojih po kolenih vozte :) (ta zadnji stavek vzemte za hec).

To, da mam pa narobe stopala je pa čist možno. Na ovinku sem dal rit dol, koleno ven in kolker dol je šlo. Prvo je pač škorenj zagrabu. Očitno ga nisem mel vzporedno z motorjem ampak je bil obrnjen navzven v smeri kolena. Ampak spet tako močno ne, ker je podrsan stranski del. Mogoče pa kolena nisem dovolj stegnil. To moram še izpilit. Seveda na primernem mestu ob primernem času.

Popravljeno . Popravil lmperator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pol un model k je oblika ista kokr je original, ni tak da je podaljšan ob strani :hmm:

drugač pa morm še mal razmislt al nej dam gor al ne :)

Hexagonalca :grim

To mi pa na gixxerju tkoooo sexy zgleda :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste se eni obesil :D

Tist s prestavljanjem navzdol sm pač omenu, da dobiš približn filing kako dobr drži asfalt. Logično da ne spustim sklopke pri do konca nabitih obratih, ker ti na nevemkakem asfaltu začne zadek plesat. To se tut pri pospeševanju čuti. V drugi recimo nabiješ gas in se obrati začnejo večat, hitrost pa še kar ista. Ritka pa taka čudna labilna. Takrat veš, da podlaga pač nima dobrega oprijema.

Pri močnem zaviranju se itak večina teže prenese na sprednje kolo in ima zadnje tako zelo slab oprijem. Da ti pa tist približen filing. Nevem sicer kako vi drugače vidte pred ovinkom "ta pa bo za založit". Asfalt na nek način moraš probat kolko drži. Aja, tle sami rejserji, vi se tut po rondojih po kolenih vozte :) (ta zadnji stavek vzemte za hec).

To, da mam pa narobe stopala je pa čist možno. Na ovinku sem dal rit dol, koleno ven in kolker dol je šlo. Prvo je pač škorenj zagrabu. Očitno ga nisem mel vzporedno z motorjem ampak je bil obrnjen navzven v smeri kolena. Ampak spet tako močno ne, ker je podrsan stranski del. Mogoče pa kolena nisem dovolj stegnil. To moram še izpilit. Seveda na primernem mestu ob primernem času.

Zadnič si imel idealno proložnost to trenirat z nami na racelandu, sicer pa bo še priložnost zato, samo prej zamenjaj te stare gume :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon video. problem je bil to, da nisem dal prstov na tačke, ampak sem mel stopala normalno gor v taki poziciji kot ko šaltaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon video. problem je bil to, da nisem dal prstov na tačke, ampak sem mel stopala normalno gor v taki poziciji kot ko šaltaš.

No zdej k poznaš teorijo pa pejmo na Raceland :grim

Tvoje gume bojo pa na Racelandu držale brez skrbi. Res je pa da boš mogu bl počas polagat v ovink.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej k poznaš teorijo pa pejmo na Raceland :grim

Tvoje gume bojo pa na Racelandu držale brez skrbi. Res je pa da boš mogu bl počas polagat v ovink.

samo paz da ne bos prepocas polagov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej k poznaš teorijo pa pejmo na Raceland :grim

Tvoje gume bojo pa na Racelandu držale brez skrbi. Res je pa da boš mogu bl počas polagat v ovink.

na racelandu prime marsikatera guma ko na navadni cesti nena. morete vedet da asvalt na pisti ima dosti večji oprijem ko pa na navadni cesti. če pa že on navadni cesti gre do škornjev.

jaz sem škornje na racelandu uničil v 1 uri na pisti. drsniki na škornjhi so šli v tri pm. pa veliki delček fustrasterja. pa skoraj celi drsniki na kolenih. aja pa čist nove gume so še ble za v smeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume pa tud kr cvetijo k je asfalt tok gorb... nažalost tud vse ostalo zacveti če greš slučajn po tleh iz ovinka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiii :worship:

ni nate letel..jst sm pa vozu po kolenu...škorni so pa desni po "drsniku" popraskani :P (padec)

to imaš prav...ampak vsi s tabo vred ste mu zelo grobo pisali in res ni bilo potrebe...pisali ste mu pa v tem stilu kot, da vi ste pa res rejserji itd.

to bi lahko oriđinal napisal al pa p182 ker onadva pa res :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: (no saj je tudi veliko drugih še)

khm....khm...a bomo ceno zbijali malo??? :D :P

Itak. Gixxer je zainteresiran, Nejkoo tudi, frk tudi,...

Drugače pa mene itak pripelje reesko s scuderio :P

nejko ne, ne z motorjem, ne kak drugače :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm....khm...a bomo ceno zbijali malo??? :D :P

za ta denar nikjer ne dobiš take opreme...ceno sem ti pa postavil že tako prenizko..samo še vseeno raje dam za tak denar kot da mi doma leži oprema in je ne uporabljam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta denar nikjer ne dobiš take opreme...ceno sem ti pa postavil že tako prenizko..samo še vseeno raje dam za tak denar kot da mi doma leži oprema in je ne uporabljam...

:P , še sreča da mam tebe :wub:

aja drugač pa bo čamac verjetno šou v ljubljano ju3, pa boš mogoče kar njemu lahko dal opremo, se čujema pol zvečer na msn-ju, da se zmenima podrobno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ đeri, nič nisi odpisal na moj sms, jaz pa se tebi vedno javim, ko me kličeš ponoči pijan k pr norcih :cry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P , še sreča da mam tebe :wub:

aja drugač pa bo čamac verjetno šou v ljubljano ju3, pa boš mogoče kar njemu lahko dal opremo, se čujema pol zvečer na msn-ju, da se zmenima podrobno :D

vem da najbrž prije...sem tudi že razmišljaf, da če prije mu bom daf opremo pa ti jo bo daf za probati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da najbrž prije...sem tudi že razmišljaf, da če prije mu bom daf opremo pa ti jo bo daf za probati

pa ti si genij :D k pr norcih

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!