Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

LOL dej ne no. ej pel se do 200km/h brez čelade, pa če se ne boš tok zjoku da boš cel ajmar vode napolnu, ti častim pir :) aja pa probi si kej prepevat pa me zanima če se boš slišu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn...sam a si se ze kdaj pelou brez celade 180?. no jest sm se pa skor motorja ne slisis....

jst se nism 180 ampak 175 km/h brez čelade, v kratkih hlačah in kratkih rokavih... vozil pa je prijatelj, jst sm se pa za njim skrivov... pa ˝jokov˝ zadi. Iz oči mi je tok tekl da bi res skor ceu lambar natoču, tko kot je gapi reku. pa presran sm biu tut tooook da k sva se ustavla sm se mogu na tla usest, ker me noge niso držale strahpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kokr sm jst slišu je sestavlen iz hudih delov (brembo, shova,...) tko da kr mora bitpa u moto katalogu piše da so celo leto zdržali brez okvar v pokalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi pa rajš huso kupu....je meu frend odblokirano...to je pa šlo ej :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, med testi teh supermototov je bil tomos drugi. Edin MZ je bil boljši :)

Ja, med testi teh supermototov je bil tomos drugi. Edin MZ je bil boljši :) (a husa je zablokirana :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res kar je povedu mitofreak...

sam husa je še zmer najjača med 125supermoto...

hehe...tko k je mito med 125cc super sport classo...a ne mitodriverji?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res kar je povedu mitofreak...

sam husa je še zmer najjača med 125supermoto...

hehe...tko k je mito med 125cc super sport classo...a ne mitodriverji?? :P

mah to morjo tut rs-riderji priznat :devil:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, ja, sej so tud RS hude, ampak mitoti so še mal bolj (a veste kajbi blo kul? Če bi nrdil mitota po obliki ducatija 999 :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. rad bi te vidu pr 200km/h+ kako bi ti GPS iz žepa vleku :lol1: :lol1: :lol1:

2. kawl (Z750) gre še vseen bolš, pa še lepši je... :P

Joj tastar dej rec da se sam delaš tok neumnga...ti lahk naprimer GPS prilimaš na šipco pa pogledaš nanga,če ti pa to ne paše si pa GPS zapomne maximalno hitrost med kako furo tko da je biu tale žep samo prispodoba :slap:

Kar se tiče pa vlečenja GPS-a iz žepa pr teh hitrrostih pa ni to nč tazga (vsaj za ene). Če je kdo gledu zadnjič eno oddajo na discoveryu bo vedu kaj mislm. Modeli se vozjo s 300+ brez čelad pa pogovarjajo se vmes, pa ne po radiju .)

Jst pr DTjki pr 100 že nč ne vidm in ne slišm brez čelade...pa boš reku da folk pr 300 klepeta pa si mežiga :slap:

Če mi rečš da so to pr 200 počel ti še zmer ne vrjamm :grrr

ej a je ta tomos 125 kej vreden??? k jz bi nabavu eno 125 pa ne vem kero, super moto pa to. ker je kej hud pa če možn 4taktn

Tomos je po moje trenutno najbol 125ccm 4T SM...mislm glede na razmerje med ceno pa kvaliteto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mito, Mito über alles, über alles...

Seveda mislim Trefalta in njegovo radijsko oddajo. :devil:

Čisto mimogrede ali je kdo že poskusil pozdraviti nasproti vozečega motorista pri 180+?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!