Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mam eno vprašanje pa bom kar tu vprašal ker je najbolj "živo" :rolleyes:

Zanima me, če kateri pozna kakšno trgovino kjer imajo ugodna olja Motul rabim pa Motul 710 2T Ester za mešanco.

Oziroma kakšna se vam zdi cena 15.60€ za liter???

Da se ga dobit za 12,5€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm težko se kaj pozanimam. zakaj? a je bilo kaj narobe?

nevem če je blo kaj narobe.. ampak tko pač povem, da se je zmer bolš še mal pozanimat o motorju :) al pa pač da ti kupec vse odkrito pove kaj je blo narobe (seveda je pa vprašane kok resnice boš slišou) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scooterkit ma 12,4 €/L če se ne motim....

glej ga šmenta pa res :slap:

ja...ma pa ciliner.slovenija :D tut po 12.47€ samo piše na etiketi Olje 2T Motul 710 ester (za zraven ester še nekaj) pa me zanima v čem je razlika???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številko prometne ti naj da, pa pogledaš malo lastnike... kolk jih je imela.....

to ti niti ne da prave številke.

ker nekateri so motorje včasih odjavl iz prometa ko ni bilo sezone.. in poj ga je na novo registriral, ko je bila sezona..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ga šmenta pa res :slap:

ja...ma pa ciliner.slovenija :D tut po 12.47€ samo piše na etiketi Olje 2T Motul 710 ester (za zraven ester še nekaj) pa me zanima v čem je razlika???

Ni nobene razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti niti ne da prave številke.

ker nekateri so motorje včasih odjavl iz prometa ko ni bilo sezone.. in poj ga je na novo registriral, ko je bila sezona..

jaz sem slišal da to ne šteje, baje.. ker lastniki pišejo.... al kak ne vem točno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom šu ju3 naročit... ni denarja na mobitelu :P

daj priji na msn, da se zmenima :D

na moto boom ne boš šel?

ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno obljubljeni clip od mojega kawasakija. Je vredno ogleda :naughty:

KLIK

pošteno, pošteno...proti temu zvoku in bruhanju ognja še moja 636 with akrapo nima kaj iskat...čeprav tud tisto ni od muh hehe :D

no da še ti pokažem mojega, zvoka pa se ne sliši druga kot šumenje, ker je blo z mobitelom snemano....glavno da se ojgn vidi hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno obljubljeni clip od mojega kawasakija. Je vredno ogleda :naughty:

KLIK

u matr :D nice nice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno obljubljeni clip od mojega kawasakija. Je vredno ogleda :naughty:

KLIK

fajn zvok...sam glej da ne boš spet ventile loviu naokol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn zvok...sam glej da ne boš spet ventile loviu naokol

če le ne bo spet pozabo preverit hladilne tekočine, bo tak vse vredi :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn zvok...sam glej da ne boš spet ventile loviu naokol

NAAJS !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imem problem, danes sem šel registrirat ninjo in pol doma gledam novo prometno cel srečn, na koncu pa ugotovim da imam v kategoriji moč teža vpisano 0.473kw/kg in ta vrednost je bila že preden sem dal montirat blokado. kw pa šrimajo, se pravi 25kw..

bi lahko bil to problem al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imem problem, danes sem šel registrirat ninjo in pol doma gledam novo prometno cel srečn, na koncu pa ugotovim da imam v kategoriji moč teža vpisano 0.473kw/kg in ta vrednost je bila že preden sem dal montirat blokado. kw pa šrimajo, se pravi 25kw..

bi lahko bil to problem al ne?

nes nazaj, jebi jim mater nesposobno, reč da so kreteni, pa reč da nej popravjo takoj, da drgač bodo po pički dobl... bodo porihtal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imem problem, danes sem šel registrirat ninjo in pol doma gledam novo prometno cel srečn, na koncu pa ugotovim da imam v kategoriji moč teža vpisano 0.473kw/kg in ta vrednost je bila že preden sem dal montirat blokado. kw pa šrimajo, se pravi 25kw..

bi lahko bil to problem al ne?

Če te bo ustavu polcaj glih tega vrjetn ne bo opazu...v primeru nesreče bi pa znov bit problem ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!