Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pizda ma dobr zvok :)) grem takoj porezat moj auspuh :DDDD

:whistle: :whistle:

camac...ma da se mi prides pokazat :D

ma saj študiram za 3 jurje pa malo čez bi dobo naprimer tako 600 ko maš ti... samo kurac ko ravno v tem je hec da si želim rs 250... pač hočem eno tako dvotaktno petardo za dušo :P edino ne vem kak bom vzdrževal to :D

ej pozna kdo tyge performance? sem gledal izpuhe za RS-ko... edino ne vem kje je to pa kolko kaj poštnina nanese... No saj zdaj jih še nekaj časa ne bi naročo, samo pač zanimam se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj študiram za 3 jurje pa malo čez bi dobo naprimer tako 600 ko maš ti... samo kurac ko ravno v tem je hec da si želim rs 250... pač hočem eno tako dvotaktno petardo za dušo :P edino ne vem kak bom vzdrževal to :D

ej pozna kdo tyge performance? sem gledal izpuhe za RS-ko... edino ne vem kje je to pa kolko kaj poštnina nanese... No saj zdaj jih še nekaj časa ne bi naročo, samo pač zanimam se :D

hehe:D jest drgac si BOM kupu eno 2t raketo...ampak ko bo malo bolj steady income....:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je to lepe? -10%, -15%, -20% ? Zanima me samo zato, da se bom z glavo zaletaval v zid, če bodo zdaj meli ceneje škornje :)

Kolikor vem je bilo 20%, na izbrane artikle pa tudi več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tuki iz LJ pa bi mi znau pobrat blokado za 25kW ven?

Peljem na pico in pivo ...

Al pa mogoče detaljna razložitev kako se to vn da ...

Torej:

- omejevalec hoda sesalne lopute

- kovinske pdoložke v sesalnem kolektorju

Sm dau v to temo, ker v oni me bodo samo skurcal pa mi zavarovalnico na glavo metal.

i can try :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i can try :D

oz. že točno vem kje je kaj :D

če si za imperator povej :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki, če bo vse po sreči, bo jutri doma RS 250... Sicer je vse skup malo nad proračunom ko sn mel pripravljeno za RS 250, ampak pomoje bi se moralo splačat... zdaj če bo treba še kaj menjat, bo kaj hitro prišlo na 3 tisoč €, za motor pa sem zmenjen za ceno 2.650 € :)

Letnik 2002, kupljen 2004, prva lastnica, baje vedno ogret, redno servisiran tralala, 6.500 prevoženih km, barva kot od Kermi-ja, ima pa praske, ker je lastnica bolj mala in ji je padel na tla na obe strani, tak da so z obeh strani neke praske. No, bom si jutri podrobno ogledal in se odločil, pomoje je vredno. Motor pa je cel v originalu, tak da ko pridem malo do denarja še bo treba kake izpuhe druge naročit,...

poj se pa hitr najav za termin da greva na kofe. sam moj koledar je precej povn. ti bom dav stevilko tajnice pa se dogovor z no za mozne termine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste se kdaj spomnil da bi kak ovink snemal...

Zrihti vreme in cesto, ko bo zih dobr ogreta in bo držala, pa ti verjetno zrihtajo posnetke :P :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc ti si itak norc

aless ti se pa ne druži več z njim ker si še ti norc ratu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj se pa hitr najav za termin da greva na kofe. sam moj koledar je precej povn. ti bom dav stevilko tajnice pa se dogovor z no za mozne termine :whistle:

Ti si kar vzemi čas, se že veselim malo sprobat KTM-a :P Ker ko sem nazadnje vozil SX 525 nisem mogo spat tak sem bil navdušen kako dela ta stroj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsaka cesta drži če znaš peljat :)

teb se vid da maš tomosa pa da se peleš 30 čez ovink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb se vid da maš tomosa pa da se peleš 30 čez ovink

To gre še reesko s kolesom čez ride več :P

kaj ti že maš kej na 4 kolesa? al pa mogoče 2? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gre še reesko s kolesom čez ride več :P

kaj ti že maš kej na 4 kolesa? al pa mogoče 2? :whistle: :whistle:

Scuderia...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb se vid da maš tomosa pa da se peleš 30 čez ovink

Funny guy :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gre še reesko s kolesom čez ride več :P

kaj ti že maš kej na 4 kolesa? al pa mogoče 2? :whistle: :whistle:

0 in 0

Funny guy :worship:

tišina :worship:

zakaj

sej to niblo mišljen kot slabo :D mišljen je blo kot da sta norca..to pomeni fanta, ki hitro in dobro vozita

@čamil

veš da nikoli ne bom mogel imeti kaj takega...če čez par let kupim kako 2003 600tko bom veseu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš da nikoli ne bom mogel imeti kaj takega...če čez par let kupim kako 2003 600tko bom veseu :worship:

Boš boš, čez par let,.... jst jo bom konc te al pa naslednje sezone prodaju :P :whistle:

pa točn boš vedu kaj se je z motorjem dogajal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@čamil

veš da nikoli ne bom mogel imeti kaj takega...če čez par let kupim kako 2003 600tko bom veseu :worship:

prodaj ledvice :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš boš, čez par let,.... jst jo bom konc te al pa naslednje sezone prodaju :P :whistle:

pa točn boš vedu kaj se je z motorjem dogajal :)

no ti jo kr zame šparej :worship: :worship:

prodaj ledvice :krneki:

hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa se dobi za ledvico? :D

Jaz ti dam 5k €... Pa sem samo posrednik, bom že naprej prodal potem za več :P

mah predrago je to, to že nekega malega kitajčka kupim iz nekega sela pa mam rezervnih delov kolko hočeš pa po delih prodajam pljuča, srce, ledvice,...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!