Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nissin tud :D

koci ti mas brembote na ninji???

ja sanjaj, tiste čeljusti so vredne več ko cel moj motor, oz. 2k€ je komad :D

ročke imam nissin, čeljusti pa tokico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna se narest ... samo ne vem, jutri lahko šele po 13h štartam iz kranja... tako da predn do cela sploh pridem, tud traja, pa še, če je samo do 18:30 odprto...

vrjetno, če bom prišel, pridem v nedeljo. Seveda, če bo lepo vreme :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, ne straš me :rolleyes:

mam čist skoz prisoten strah, da bo enkrat ribnl, pa skoz roko na sklopki :rolleyes:

Kolegu je lih za vikend ribnla RS 125... sicr je meu že 17k km isti bat... tako da je sam kriu, ampak ok :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa olje tanko???

aja...oljno pumpo bol gr odpret pa nim akaj da ribne :naughty:

Ima ima :naughty: :naughty:

Se mi zdi boljša opcija kot pumpo na ful, jo met odprto tok, kot je normalno, mogoče malenkost več, pa da daješ še kkšn pokrovčk olja v tank.

Tanku je, hm, vse, tts, motul, husqvarna olje...lih dvotaktola ga še nism vidu tankat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut vredi verzija ja...

...samo neki...a tam ko ti kaže temparaturo se ti pa ja vrjetno ful dvigne preden da ribne a ne...no po logiki že ker je večje trenje????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako ti bom reku. Jest sm mojo biušo cagivo žgau po avtocesti kkšnih 10 minut skoz 160, 165... pri 10500rpm, rdeč pole se ji je začeu pr 11.

In nism nč gledou šteuca za temperaturo, k je pa zaribal, je biu pa ja, kr okol 100°C , k normalno ni šu čez 60.

Vrjetno se ti dvigne, samo vprašanje če bi to pogruntal tako hitro... ker ne vem, to je recimo pou minutke pa je zariban.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, se mi zdi da ma Fifty podobne težave. Samo ne vem, a je že kej popravu al ni.

Odzračeno maš? Pa svežo zavorno tekočino?

Itak. Ko sem menjal olje in na novo sestavil (oz mi je to vse naredil en član tga foruma), smo dal sveže 5.1 olje, odzračli do konca.. pa je blo kul.. dokler nism zzačel mal z stoppiji, pa na orn bremzat, po ene 1000km, pa je že spet šlo na slabš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res da ne pogruntaš...samo js se zdej vedno bolj navajam na to da "pošpegam" na temperaturo nevem no ker normalno zdej mi ne pride čez 70 , 75C tak da pomojem po tem najlaže ugotoviš kaj se dogaja s celindrom :krneki: vsaj mislim tako :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna se narest ... samo ne vem, jutri lahko šele po 13h štartam iz kranja... tako da predn do cela sploh pridem, tud traja, pa še, če je samo do 18:30 odprto...

vrjetno, če bom prišel, pridem v nedeljo. Seveda, če bo lepo vreme :whistle: :whistle:

Bom jz en dan čez vikend probu prlett gor do tebe pa tak mal se bomo kj zmenl...? :D

ja to je res da ne pogruntaš...samo js se zdej vedno bolj navajam na to da "pošpegam" na temperaturo nevem no ker normalno zdej mi ne pride čez 70 , 75C tak da pomojem po tem najlaže ugotoviš kaj se dogaja s celindrom :krneki: vsaj mislim tako :whistle:

Ja men je 69-71 standart razn po semaforjih gre do 79 :)

Mislte da me bojo polcaji kj jebal ker nimam smernika spred od padca???

Ma kdo smernik za prodat? :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res da ne pogruntaš...samo js se zdej vedno bolj navajam na to da "pošpegam" na temperaturo nevem no ker normalno zdej mi ne pride čez 70 , 75C tak da pomojem po tem najlaže ugotoviš kaj se dogaja s celindrom :krneki: vsaj mislim tako :whistle:

temperatura se vedno dvigne koamj po tem ko zariba. prej je mogoče samo 5 stopinj više kot bi običajno bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda kaj bom znoro z totimi AJP bremzami. Zdej pa nevem, a je čeljust defektna al zavorni cilindr.. nekej časa drži, po nekej časa pa se zmehča bremza in ne prime tako kot bi si želel :headbang:

priporočam da zamenjaš zavorno tekočino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. Ko sem menjal olje in na novo sestavil (oz mi je to vse naredil en član tga foruma), smo dal sveže 5.1 olje, odzračli do konca.. pa je blo kul.. dokler nism zzačel mal z stoppiji, pa na orn bremzat, po ene 1000km, pa je že spet šlo na slabš :(

Tistale 5.1 mi je malo sumljiva, ponavad dajo notr al Dot 3 al pa dot 4, za 5.1 pa še nism zasledil da bi kje pisalo.

Bom jz en dan čez vikend probu prlett gor do tebe pa tak mal se bomo kj zmenl...? :D

Ja men je 69-71 standart razn po semaforjih gre do 79 :)

Mislte da me bojo polcaji kj jebal ker nimam smernika spred od padca???

Ma kdo smernik za prodat? :D

No odlično :naughty: :naughty: Da se po dolgmu cajt spet mal vidmo pa to :naughty:

Smernik? Jest mam nekej, sam ne vem kok je celih, bi mogu it pogledat :whistle: je pa tist, ta velk, originaln pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistale 5.1 mi je malo sumljiva, ponavad dajo notr al Dot 3 al pa dot 4, za 5.1 pa še nism zasledil da bi kje pisalo.

TRW DOT 5.1 pieš na flaški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak pri meni je odčitno neka druga fora, ker mi ne drži dolgo. Pa tudi če vozim akek krajše ovinke pa na polno bremzam, al pa k mamo dirko pred Hoferjem :lol1: recimo naredim par krogov, pa prime za en kurc bremza pol... :cry:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak pri meni je odčitno neka druga fora, ker mi ne drži dolgo. Pa tudi če vozim akek krajše ovinke pa na polno bremzam, al pa k mamo dirko pred Hoferjem :lol1: recimo naredim par krogov, pa prime za en kurc bremza pol... :cry:

to pa zato ker se ti pregreje....to je normalno...sem ze tudi jaz parkrat dozivel pri voznji na noz...pa ce malo druge povprasas se jih bo ziher se 5-10 takih najdlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!